İdari Bina Yapım Sözleşmesi İmzalandı

İdari Bina Yapım Sözleşmesi İmzalandı

Yayın: 09.06.2015 10:10
Paylaş:
A+ A-

İhalesi 13.05.2015 tarihinde yapılan ve ihale süreci tamamlanan “Yazıköy Engelsiz Yaşam Merkezi İdari Bina Yapım İşi” sözleşmesi İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun ile İhaleyi alan firma yetkilisi Abdullah Bulut tarafından imzalandı.

Yapılan imza töreninde bir değerlendirme yapan Genel Sekreter Uzun “Geçtiğimiz ay ihalesi yapılan “Yazıköy Engelsiz Yaşam Merkezi İdari Bina Yapım işinin ihale süreci tamamlandı. Yapım işi Uhdesinde kalan firma yetkilisi ile bu gün sözleşmesini imzalıyoruz. Benim firma yetkilisinden ricam işin süresinden önce tamamlanarak teslim edilmesidir. Sözleşme her iki tarafa da hayırlı olsun. Kazasız belasız bir çalışma ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Firma Yetkilisi Abdullah Bulut ise, “Genel Sekreterimiz Mehmet Uzun’ un işin süresinden önce tamamlamamızı istedi. Bizde Sözleşmesini imzaladığımız işi 120 günde tamamlayıp teslim etme sözünü veriyoruz. Sözleşme her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.