Kardemir A.Ş’den KAP’a Açıklama

Kardemir A.Ş’den KAP’a Açıklama

Yayın: 01.07.2015 10:43
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR-Karabük Demir-Çelik A.Ş tarafından Kamu aydınlatma platformu (KAP)’a yapılan açıklamada; son günlerde kamuoyunda dolaşan KARDEMİR A.Ş yöneticileri arasında gerginlik türü haber ve dedikoduların gerçeği yansıtmadığı bildirilerek, konu ile ilgili Kamu aydınlatma platformu (KAP)’ a açıklama yapıldı.
Konu ile ilgili KARDEMİR A.Ş tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi.

“Karabük’teki bazı yerel basın yayın organlarında, Yönetim Kurulumuzda yer alan hissedarlarımız arasında anlaşmazlık çıktığına yönelik haberlere yer verilmektedir.

Anılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bilgilerinize arz ederiz.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz” ifadelerine yer verildi.

Diğer Yandan KARDEMİR A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan ilk açıklamada, şirket merkezinin bulunduğu kentte faaliyet gösteren bir internet sitesinde yapılan yayınlar nedeniyle sorumlular hakkında Karabük Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulduğu kaydedildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.