Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Kılıç Yeniden Başkan Seçildi

Yayın: 29.04.2015 09:48
Paylaş:
A+ A-

S.S 40 No’lu Karabük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar kooperatifinin olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen olağan genel kurulda Hüseyin Kılıç yeniden başkanlığa getirildi.

Karabük Zübeyde Hanım Kütüphanesi toplantı salonunda gerçekleşen kongreye, Karabük esnaf odaları birlik başkanı Nurettin Tümen, Şoförler odası başkanı Ahmet Karabacak, Safranbolu şoförler odası başkanı Mehmet Deniz, misafir oda başkanları ve kooperatif üyeleri katıldılar.

Divan Başkanlığını Nurettin Tümen’in yaptığı kongre Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı. Kongrede bir konuşma yapan Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Hüseyin Kılıç, “Öncelikle toplum yararına yaptığımız mesleğimizi en iyi şekilde icra ettiğimizi söylemek istiyorum. Tamamen Karabüklü meslektaşlarımızdan oluşan üyelerimizle birlikte memleketimize hizmet etmenin gayretindeyiz. Genel kurulun başta üyelerimiz olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan genel kurul sonrası SS.40’nolu Karabük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yönetim şu isimlerden oluştu. Hüseyin Kılıç, Mehmet Vural, Ramazan Arslan, Bahattin Sivri ve Salih Erikçi

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-