Naylon Fatura Olayı Gündemden Düşmüyor

Naylon Fatura Olayı Gündemden Düşmüyor

Yayın: 20.08.2015 10:49
Paylaş:
A+ A-

Son ayların en fazla konuşulan “NAYLON FATURA “olayı gündemde ki sıcaklığını korumaya devam ederken,yaşanan bu gelişmelerle ilgili hassasiyetin sürdüğü belirtiliyor.

İskenderun kaynaklı olduğu bildirilirken Karabük’e de sıçradığı haber verilen “NAYLON FATURA” olayı tüm sıcaklığı ile gündemde ki yerini korurken, konuyla ilgili alınan duyumlara göre denetimleri engellenmek için bir dizi girişimlerin olduğuna dikkat çekiliyor.

Bu yönde bir dizi duyumlar aldığını belirterek değerlendirmelerde bulunan konuya yakın kişiler, bu işin sonuna kadar üzerine gidilmesini,ve kim haklı kim haksız kazanç elde ediyor ortaya çıkarılması gerektiğini ifade ediyorlar.

Yıllara dayanan Karabük Demir-Çelik sektöründe yaşanan “NAYLON FATURA”olayı ile ilgili kentin imajının zedelendiğine dikkat çeken ilgili kişiler, “Demir-Çelik sektöründe yıllardır ahlaklı bir ticaret yapıldığı halde son yıllarda yaşanan olaylar bizi yaralıyor.Bu yönde Karabük demir-çelik piyasası ciddi bir prestij kaybetti.Bu prestijin tekrar geriye gelmesi için yapılacak her türlü çalışmayı destekliyoruz.Bu yönde denetmenlerimize sonuna kadar güveniyoruz.Yalnızca bir iki gündür bu denetimlerin durdurulması yönünde bazı girişimler olduğunu duyuyoruz ve buna çok üzülüyoruz.Lütfen hiç kimse bu tür çirkin ilişkilerin içerisine girmesin.Kim ahlaklı ticaret yaparsa hep birlikte o firmaların veya kişilerin yanında olalım.Bu işin etik değerleri var ve kişi,kurum,sivil toplum örgütleri olmak üzere kim olursa bizlere köstek değil destek olsunlar girmesinler” açıklamasını yapıyorlar.

Yorumlar

  1. karabük

    Buradaki yorum neden kaldırıldı Ahmet Bey?

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.