Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Özcan Ailesinin Acı Günü

Yayın: 01.10.2015 10:39
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valiliği Basın ve Halklar İlişkiler Müdürlüğünden emekli İsmail Özcan’ın babası Mehmet Özcan hayatını kaybetti.

Tedavi gördüğü evinde önceki akşam hayatını kaybeden Mehmet Özcan’ın cenaze namazı dün ikindi namazına müteakip 5000 Evler Merkez Camiinde kılındı. Kılınan cenaze namazına Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, CHP İl ve Merkez İlçe yöneticileri, Ak Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, MHP milletvekili adayları Adem Kar, Osman Aydın, , sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri ile birlikte basın mensupları katıldılar. Mehmet Özcan’ın cenazesi kılınan namazın ardından Öğlebeli Mezarlığına defnedildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

19 Mayıs Belediye Lideri Topaloğlu, Fen ve Tabiat Okulu’nu ziyaret etti

Yayın: 23.09.2023 00:00
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – 19 Mayıs Belediye Lideri Osman Topaloğlu, Fen ve Tabiat Okulu'nu ziyaret etti.

Eğitim öğretime 2 Ekim'de başlayacak okulun koordinatörü Levent Duman'dan bilgi alan Topaloğlu, öğrencilerin yapacakları faaliyetler, okul dışı öğrenme ortamlarından yararlanmaları, çağın gereklerine uygun kurulan atölyelerde bilimsel çalışmaları uygulamalı gerçekleştirmeleri ve tabiat şuuruna sahip olmaları okulun değer taşıdığını söyledi.

Ondokuzmayıs Fen ve Tabiat Okulu'nun ilçeye ve çocuklara güzel olması temennisinde bulunan Topaloğlu, “İlkokul öğrencilerinin bilimle, sanatla, el sanatları ve toprakla iç içe olabileceği, akademik eğitimin yanı sıra eğlenceli aktivitelerle teoride öğrendiklerini pratikte hayata geçirebileceği bir ortam olacak. Geri dönüşüm sanat, ekolojik tarım uygulamaları, tabiat ve ömür, müzik, akıl ve zeka oyunları ve bilim atölyelerinin yer aldığı yerleşkede öğrenciler, yıl boyunca kümeler halinde atölye çalışmalarına ve etkinliklere katılabilecek.” dedi.

Ziyarete 19 Mayıs İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Ömer Demirkol da katıldı.