Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Safranbolu Protokolü İyilik Sofrasında Buluştu

Yayın: 29.06.2015 10:25
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Müftülüğü tarafından Sunal Tülbentçi Öğretmenevi’nde “İyilik Sofrası” adı ile ilçe protokolüne, merkez muhtarlarına ve cami dernek başkanlarına iftar verildi.

İyilik Sofrası İftar Programı’na başta Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, 125.Jandarma Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya ve Safranbolu Cumhuriyet Başsavcısı Kenan Göksu olmak üzere ilçede görev yapan resmi kurum müdürleri ve daire amirleri, mahalle muhtarları, cami dernek başkanları ve müftülük daire personeli katıldı.

İftar programına ev sahipliği yapan Safranbolu İlçe Müftüsü Hasan Güneş yaptığı konuşmada gerçek iyiliğin kapsamının geniş olduğunu, ve iyilik yapmanın önemine değinerek katılımcılara teşekkür etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)