Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Safranbolu TSO’dan Sağlık Sözleşmesi

Yayın: 19.11.2015 10:12
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası, Karabük Özel Medikar Hastanesi ile Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzaladı.

Özel Karabük Medikar Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleşen protokolde Özel Medikar Hastanesi Başhekim Op.Dr. Ziya Boyacıoğlu, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, Meclis Başkanı Ahmet Şahin yer aldı.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin faydalanabileceği Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imza töreninde konuşan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar; “Özel Medikar Hastanesi, bölgemizin en büyük hastanesi. Ayrıca bu hastane, sadece Karabük’ün değil çevre il ve ilçelerin de güzide sağlık kuruluşlarından biri. Biz istiyoruz ki böyle sağlık yatırımları daha da artsın, çünkü sağlıklı yaşamak her bireyin hakkıdır. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak üye sayımız 700 den fazla. Bu sağlık protokolü ile üyelerimize sağlık alanında güzel bir alternatif sunmuş bulunmaktayız. Umarız, anlaşma hayırlara vesile olur.” dedi. Meclis Başkanı Ahmet Şahin; “Bölgemizin en eski Ticaret ve Sanayi Odalarından birine sahip olan Safranbolu’muza en iyi hizmeti vermek bizim en asil görevimizdir. Bölgemizin en büyük özel hastanesi olan ve verdiği sağlık hizmetleri ile herkesin takdirini kazanan Özel Medikar Hastanesi ile Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini kapsayan bir sağlık hizmetleri sözleşmesi imzalamış bulunuyoruz. İmzalanan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni eder, hastane yönetimine ve hastanemizin başhekimi Sn. Boyacıoğlu’na çok teşekkür ederim” dedi.

Özel Medikar Hastanesi Başhekimi Boyacıoğlu; “Bölgenin en büyük özel hastanesiyiz, gerek ilimizden gerekse çevre il ve ilçelerden yoğun bir ilgi görüyoruz. Başarılı hekim kadromuzla, kaliteli sağlık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Özel Medikar Hastanesi olarak kaliteli sağlık hizmetini bölgenin en eski ticaret odalarından biri olan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odamızın çalışanlarına ve üyelerine de vermekten büyük mutluluk duyacağız. Umarım birlikte güzel bir işbirliği yakalarız” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dinçer Lojistik Demoday 2023 başlıyor

Yayın: 07.12.2023 00:24
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Dinçer Lojistik tarafından sektörde faaliyet gösteren girişimleri desteklemek amacıyla iki yıldır düzenlenen Dinçer Lojistik Demoday'in üçüncü dönemi başlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, başvuruların 10 Aralık'a kadar süreceği Dinçer Lojistik Demoday; lojistik-tedarik zinciri ve perakende süreçleri temelinde yapay zeka, robotik, mobilite, iş zekası ve blockchain teknolojileri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren startup'lar için önemli bir fırsat sunacak.

Birincinin 150 bin TL, ikincinin 100 bin TL ve üçüncünün 75 bin TL ödül kazanacağı etkinlik, bu sene ilk defa Ataşehir DasDas sahnede yüz yüze düzenlenecek.

20 Aralık'ta düzenlenecek etkinlikte yarışacak projeleri Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, Dinçer Lojistik CTO'su Murat Şencan, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Hakan Kırımlı, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Türkay, Strateji ve İş Geliştirme Danışmanı Arda Berkay Çağın, Webrazzi Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Arda Kutsal, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, P&G Satın Alma Direktörü Filiz Mahir ve Fazla Üst Yöneticisi (CEO) Olcay Silahlı değerlendirecek.

Etkinlikte para ödülünün yanı sıra sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları ve yatırım fırsatı gibi imkanlar sunulacak.

– “Etkinliğe ilgi her geçen yıl artıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, geçen yıl 100'ü aşkın girişimin başvurduğu, 12 startup'ın ise finalde yarıştığı Demoday’e gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını bildirdi.

İki yıldır düzenledikleri etkinliğin bu sene üçüncü dönemini başlattıklarını kaydeden Dinçer, şu açıklamalarda bulundu:

“Geride bıraktığımız yıllara bakarsak giderek artan bir ilgiden söz edebiliriz. Biz bu etkinlikle, sektörde yenilik yaratan, bir soruna çözüm üreten ya da parlak fikre sahip girişimlere kendilerini gösterme şansı sunuyoruz. Daha önce etkinliğimize katılan tüm startup'larla ilişkimizi sürdürüyor, kalıcılı ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz. Girişimcileri ve girişimci adaylarını, iş fikirleriyle ve yenilikçi çözümleriyle birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çağırıyoruz. Özellikle ana iş kolumuz lojistik ve tedarik zincirinin tamamını kapsayacak şekilde robotik, mobilite, yapay zeka, blockchain, iş zekası, endüstri 4.0 alanlarında yenilikçi çözümler sunan startup'ları etkinliğimize davet ediyoruz.”