Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Sağlık Evi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Yayın: 16.04.2015 09:50
Paylaş:
A+ A-

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun geçici kabul öncesi incelemelerde bulunmak üzere Toprakcuma köyüne giderek inşaatı tamamlanma aşamasına gelen Sağlık Evi inşaatında incelemelerde bulundu.

İncelemeler esnasında Yatırım ve İnşaat Müdürü Ramazan Aydın, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Serkan İnal ,kontrol Mühendisleri Mustafa Yılmaz, Arif Bahadır Erbey ve Enver Şahin ile Sağlık Müdürlüğü Müdür Yardımcı Korkut Eren, Makine Mühendisi Tanju Aslan ve Müteahhit firma yetkilisi hazır bulundu.

Genel Sekreter Mehmet Uzun; “İnşaatı tamamlanma aşamasına gelen Toprakcuma Sağlık Evi inşaatının son durumunu yerinde görmek üzere buraya geldik. İl Özel İdaremiz teknik personeli ve İl Sağlık Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Korkut Eren ile birlikte son kontrolleri yaptık. Sağlık Evinin geçici kabulünün yapılabilmesi için tespit ettiğim noksanlıklarının giderilmesi hususunda kontrol mühendislerimize ve yüklenici firma yetkilerine gerekli talimatları verdim. Toprakcuma ve çevre köylerimize hizmet verecek olan bu sağlık evimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-