Sedat Namal Hıdırellez Şenliğine Katıldı

Sedat Namal Hıdırellez Şenliğine Katıldı

Yayın: 11.05.2015 10:03
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Sedat Namal, Hanköy’de hıdrellez şenliğine katıldı.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler için ziyaretlerini sürdüren AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Sedat Namal, Hıdrellez Şenliği’ne katıldı.

Eskipazar ilçesine bağlı Hanköy’de düzenlenen Hıdrellez şenliklerinde Sedat Namal’a atandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Gittiği her yerde coşkulu kalabalıklar tarafından karşılanan Namal, 7 Haziran seçimlerinin önemine değinerek, “Tüm ilçelerimizde hayat standardını yükseltmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ama bazı şer cephesi bu ülkeye nifak tohumları ekmek için uğraşıyor. Memleketin içine fitne soktular. Paralelciler şimdi PKK’yı destekliyor. Hani bunlar dinci, imancı, ahlakçı, faziletli, çocuklarımızı yetiştiriyorlardı. Şimdi tek dertleri olmuş, Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti düşmanlığı. Ama, Allah’ın izni ile bunların hepsinin hakkından geleceğiz. Bu memlekete sahip çıkacak bizleriz. Kimsenin, bu memleketin bir karışını bölmesine ve parçalamasına izin vermeyeceğiz. Bunlarla da sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bunlara kesinlikle taviz vermek yok. Vatan millet, Sakarya demekle hizmet edilmiyor. Vatanını sevmek hizmet etmekle olur. CHP, tek parti döneminde de iktidar oldu. Millete yol parası salmaktan, selelerdeki unları toplamaktan, ahırdaki hayvanları toplamaktan başka bir iş yapmadı bu CHP. Şimdi de gözünü dikmiş, hazinedeki 150 milyar TL paraya, bana diyor 4 aylığına iktidarı verin, ben bunların hepsini dağıtayım diyor. Böyle bir şey yok kardeşim. Yalanın sonu yok. Yalanla bir yere varılmaz” dedi.

4 kişi görüş bildirdi

 1. hilal

  doğru söylüyorsun be Namal; yalanla bir yere varılmaz. sen de bir yere varamayacaksın. Daha düne kadar etle tırnak olduğunuz hizmet hareketi şimdi pkk destekçisi mi oldu, vay be. Bırakın bu ustanızın ağızlarını. papağan gibi onun dediklerini tekrarlamayın,kendi fikirleriniz olsun. Olsun ki görelim bakalım rektör hocadan üstün yanın ne imiş. Yoksa bu tür genel söylemlerle hikaye okur durursun. osman kahveci bel ki ama sen kesinlikle 2. milletvekilliğini alamayacaksın. boşuna çarşı pazar gezip durma, şirin pozlar verip durma. Rektör yoksa AKP ye oyda yok. Seni yukarılara empoze eden birileri yerel seçimlerde dersini almadı herhalde, iyi bir ders daha geliyor. Az kaldı.

 2. Anca Gidersin

  Ey SEDAT NAMAL seninde,abininde 7 haziran’da hesabını Karabük halkı görecek.3 kuruş para kazanmak için Türkiye’nin hiç bir İline yaptırılmayan MARZİNG tesisinin kurulması için yaptığın fırıldaklıkları bilmeyen yok. Değermi bu şirketin nakliyesini yapma uğruna bir sürü gencin sağlığını bozmaya .Vücudunda çalıştığı ortamdan dolayı ağır metal özellikle kurşun çıkan bu gençlerin kanından,canından kazanmaya çalıştığınız paralar haram olsun,burnunuzdan fitil fitil gelsin inşaallah.

 3. AK PARTİLİ

  PİLİN BİTTİ AKP SEN ZATEN KAZANAMAYACAKSIN

 4. Meltem

  dilekler ne zaman yazılıyor ne zaman denize atılıyor

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.