Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Uzun, İncelemelerde Bulundu

Yayın: 17.04.2015 09:59
Paylaş:
A+ A-

Genel Sekreter Mehmet Uzun 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesinde giderek inşaatı devam eden Cumhuriyet Aile Sağlık Merkezi inşaatını yerinde inceledi.

İnceleme esnasında Yatırım ve İnşaat Müdürü Ramazan Aydın kontrol Mühendisleri Adem Çelebi, Mehmet Fatih Garip ile İl Sağlık Müdürlüğü Müdür Yardımcı Korkut Eren, Tanju Arslan ve Müteahhit firma yetkilisi hazır bulundu.

Bir süre inşaat çalışmalarını takip eden Genel Sekreter Mehmet Uzun proje üzerinde yapılan ve yapılması gerekenleri inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Genel Sekreter Mehmet Uzun yaptığı açıklamada, “5000 Evler Cumhuriyet Mahallesinde inşaatı devam eden Aile Sağlık Merkezi İnşaatının son durumunu görmek üzere teknik personel ve İl Sağlık Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Korkut Eren ile birlikte buraya geldik. Çalışmalar hakkında firma yetkilisinden ve inşaat kontrol mühendislerinden inşaatın son durumu ile ilgili bilgi aldım. İnşaat esnasında görmüş olduğum bazı noksanlıkların düzeltilmesi inşaatın zamanında bitirilmesi ve her hangi bir gecikmeye meydan verilmemesini hakkında gerekli talimatları verdim. İnşallah Aile Sağlık Merkezi hizmete açıldıktan sonra 5000 Evler Mahallemize sağlık açısından güzel hizmetler verecek“ dedi

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-