Bölgenin Sesi Gazetesi
 

“Yaralı Köpek” İhbarı İlgi Görmedi

Yayın: 01.04.2015 09:50
Paylaş:
A+ A-

Karabük belediyesinin bazı birimlerinde sıkıntıların gün geçtikçe büyümeye başladığı haber verilirken, bu kapsamda dün Esentepe mahallesinde yaralı bir köpek ihbarı olayına geç müdahale edildiği bildirildi.

Konu ile ilgili alınan bilgiye göre Esentepe mahallesinde yolda görülen yaralı bir köpek ile ilgili Karabük belediyesi veteriner işleri müdürlüğüne ihbarda bulunulduğu haber verilirken,veteriner müdürlüğü ekiplerinin ise yaralıya müdahale etmekte yetersiz kaldığı mazeret olarak ta öğle yemeği saati olduğu ve ayrıca ekiplerin yetersiz olduğunun gösterildiği bildirildi.

Diğer yandan, yine Karabük belediyesi bünyesinde bulunan bazı diğer birimlerde de malum sıkıntılar yaşandığı bilgileri verilirken,özellikle dışarıdan gelen ihbar telefonlarına gerekli itibarın gösterilmediği,bu yönde vatandaşların şikayetlerinin de her geçen gün arttığı bildiriliyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te otobüs yola çıkan domuza çarptı

Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Eflani ilçesinde otobüsün çarptığı domuz telef oldu.

İstanbul'dan Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine cenazeye gidenleri taşıyan M.Ö. yönetimindeki 34 ZC 8219 plakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ilişkin otobüs Akören köyü Kayalar Mahallesi yakınlarında yola çıkan domuza çarptı.

Çarpmanın tesiriyle otobüsün ön tamponuna sıkışan domuz telef oldu.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye grupları sevk edildi.

Kazada yaralanan olmazken domuz takımlarca bulunduğu yerden çıkarıldı.