Akbaş, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti.

  • Haberin Tarihi: 26 Ekim 2020
  • Bu haber 359 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ hafta sonu gerçekleştirilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Ziyarette öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürü AKBAŞ öğrenciler tarafından yöneltilen soruları yanıtlayarak derslerinde başarılar diledi.

Ziyaret kapsamında değerlendirmeler yapan AKBAŞ: “Her zaman olduğu gibi bu hassas dönemde de öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak çok önemli. Öğretmenlerimiz bu hususta üstüne düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyor. Amacımız öğrencilerimizin akademik başarıyla birlikte diğer gelişim alanlarını da dikkate alan, bireysel farklılıklara duyarlı, teknolojinin doğru ve etkin olarak kullanıldığı, çevresine değer katan bir nesile kavuşturmaktır. Bu amaç doğrultusunda kendisine, ailesine ve ülkesine daha yararlı bireyler olarak yetiştirmektir. Büyük insanları ortaya çıkaran eğitimdir.” diye konuştu.

“Ekip Ruhu ile Gelen Başarı”

Akbaş; “Karabük Eğitim Ailesi olarak başarılı bir süreç geçiriyoruz. Başarılı olmamızın temelinde ise istişare ve ekip çalışması var. Bunun sonuçlarını okul ziyaretlerimizde her bir çocuğumuzun neşesinden ve mutluluklarından anlıyoruz. Hafta sonu gerçekleştirilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımızda öğrencilerimiz kendisinde eksik gördüğü derslerden kurs alarak eksikliklerini tamamlıyorlar. Bu bilinçle hareket eden kıymetli öğrencilerimizi ve bize güven duyan değerli velilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

“Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye”

2023 Eğitim Vizyonu ışığında “Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye” ilkesi ile Karabük Eğitim Ailesi olarak çocuklarımız hep mutlu olsun diye koşar adımlarla çalışmaya devam edeceğiz diyen AKBAŞ, ” Çocuklarımızın değerine değer, mutluluğuna mutluluk katan siz değerli okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, okullarımızın tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın