Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

 • Haberin Tarihi: 19 Ocak 2021
 • Bu haber 168 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı  Müdürlük toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, Tablet Dağıtımı, LGS,  Programlar, Covid-19 Tedbirleri, EBA Destek Noktaları, Yüz Yüze, Dijital ve Uzaktan Eğitim Faaliyetleri, Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi, Okul ve Kurumların Fiziki Durumu, Projeler, Yatırım ve Onarımlar, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Hizmet Binasının Genel Durumu konularına değinildi.

Toplantıda genel bir değerlendirme yapan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ:” Uzaktan eğitim süreci içinde İl olarak tüm gücümüzle eğitim, öğretim faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi, öğrenci, öğretmen  ve veli motivasyonunun üst seviyede tutulması konularına odaklandık ve bunu  el birliğiyle başardığımıza inanıyorum. İlimizde yürütülen tüm projelerde üst düzey başarılar sağladık. Bu başarıların temelinde yapılan planlamanın yerinde ve zamanında gerçekleştirilmesi görülmektedir. Bizi ileri seviyeye yükselten de bu anlayıştır. Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi mesleki eğitimin kalitesine doğrudan katkı yapmaktadır. Bir çok alanda projelerimiz var ve bunları zamanı geldiğinde sahalarda göstereceğiz. ” dedi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  Pandemi ve Tassarruf
  20 Ocak 2021 10:14

  Toplantılar online dijital ortamda yapılmalı. Hem salgın tedbirleri açısından hem de kamu kurumların tasarruf yapması açısından.
  Dijital ortamda bir başka daha avantaj daha toplantıları kayıt altına alınarak, alınan kararlar ve verilen görevler sonuç odaklı kim ne yapmış ne seviyede daha iyi değerlendirilir.

Bir Yorum Yazın