DOLAR 18,8322 0.01%
EURO 20,2682 0.42%
ALTIN 1.138,680,33
BITCOIN 427999-2,14%
Karabük

HAFİF KAR YAĞIŞLI

13:23

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Her Telden (10.Nisan.2015)

ABONE OL
10 Nisan 2015 08:36
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KARABÜK’TE YÜZDE 78 OY HEDEFLEYEN AK PARTİ “SEÇİM KARARGAHI KURMAK İÇİN HAZIRLIKLAR..”,DURGUNLUK..!
Karabük’te YÜZDE 78 OY HEDEFLEYEN ve bu oranda oy alarak 2 MİLLETVEKİLİNİ DE kazanmak düşüncesinde olan AK Parti içinde belirli bir durgunluk olduğundan yakınanlar var mı..?
ÖYLE DUYUMLAR ALIYORUZ.
Bunların yanı sıra SEÇİM KARARGAHI KURULMASI için belirli çalışmaların yürütüldüğüne ilişkin bilgiler geliyor ve Teşkilat,bugün veya kısa süre içinde Karabük’e gelecek olan, Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN vereceği moral ile ATAĞA GEÇER görüşünde olanlar var.
OLAYIN BU NOKTASINDA İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR’IN Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı olarak,Meclis Üyeleri ve TSO Üyeleri ile birlikte ALMANYA/HOLLANDA gezisini KENDİSİ İÇİN İPTAL etmesinin istenebileceği de söyleniyor.
AK Parti İl Yönetim Kurulu içinde bir durgunluk olduğu yolunda ki iddiaların,Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN gelmesi Milletvekili Aday /Adayları,Parti Teşkilatları,Mahalle Temsilcileri ile yapacağı toplantı sonrasında,son bulabileceği üzerinde görüş belirten geniş bir çevre var.
AK Parti İl ve Merkez İlçe Teşkilatları sahaya inecekler.
Bunun için PARTİ YÖNETİMLERİ dışında bir SEÇİM KARARGAHI KURULACAK ve çalışmalar o karargah noktasından çekip çevrilecek programlar oradan yönlendirilecek.
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN bugün gelebilir..
Daha sonra AK Parti yüzde 78 oy için sahaya inecek.
Ancak,ŞU AN BİR DURGUNLUKTAN söz edenler var..!!
Olayın bu noktası da bir gerçek..

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SAYIN OSMAN KAHVECİ “ BENİM TRABZON İLE HİÇBİR İLİŞKİN YOK,HEM OLSA BİLE..”
Dün AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ ile ilgili olarak,Trabzon Kökenli gibi bir ifade kullanmıştık,Sayın KAHVECİ bu konuda bir açıklama yaptı.
“BENİM TRABZON İLE HİÇBİR İLİŞKİM YOK.HEM OLSA BİLE TRABZON KÖKENLİ OLMAK FENA BİRŞEY DEĞİL Kİ..” dedi ve böyle bir ilişkinin olmadığını kesin bir dille anlattı.
Orman Genel Müdürlüğü döneminde,Rahmetli ADNAN KAHVECİ’DEN yola çıkarak,kendisinin de TRABZONLU olduğu inancına kapılan bir çevrenin,böyle bir söylentiyi tetiklediğini anlattı.
YÜZ YILLARDIR aynı köyde yaşayan bir aileden olduğunu söyledi ve “BU NOKTA DA,EŞİ ÇANAKKALE SAVAŞINDA ŞEHİT OLAN AİLEDEN BİR BAYANIN,YILLAR SONRA TRABZON KÖKENLİ BİR İNSAN İLE EVLENDİRİLMESİNİN DE ETKİSİ VAR MUTLAKA..” dedi.
Sayın OSMAN KAHVECİ Ailesinin ZOPRAN-KALE KÖY-KARAAĞAÇ KÖYÜ’NE yayıldığını ve aile bağları olarak YÜZYILLARDIR buralarda yaşadıklarını kesin bir dille anlattı.
Bu noktada ki hoşgörü ve samimiyetini de “TRABZON KÖKENLİ OLSAM NE OLACAK Kİ.EĞER BÖYLE OLSA BUNU DA BÜYÜK BİR SAMİMİYETLE ANLATIRDIM/SÖYLERDİM.KÖKÜ TAAA HORASANDAN GELEN BİR KALE KÖYLÜYÜM..” ifadelerini kullandı.
İnsanların oralı/buralı olarak ayrılmasına da karşı olduğunu söyledi.
“KESİNLİKLE TRABZON İLE BİR BAĞIM YOK..” dedi.

“MHP MİLLETVEKİLİ LİSTESİNE SAYIN YAŞAR KILIÇ VEYA SAYIN ÇETİN İPEK’İ KOYARAK SAFRANBOLU SEÇMENİNE..”
Dün SAFRANBOLU SEÇMENİNİ TEMSİL edecek MİLLETVEKİLİ ADAYI yok şekline gelebilecek bir yazımız olmuştu,bir MHP’Lİ Kardeşimiz önemli görüşler dile getirdi.
“MHP KEŞKE Sayın YAŞAR KILIÇ veya Sayın ÇETİN İPEK’İ MİLLETVEKİLİ LİSTESİNE KOYSAYDI/KOYABİLSEYDİ ÇOK İYİ OLURDU..” dedi.
BÖYLE BİR GELİŞME OLMADI..
Olmadı ama olabilir mi..?
Zira MİLLETVEKİLİ LİSTELERİNİN kesinleşmesi 24 NİSAN günü olacak ve o süre içinde LİSTELERDEN ÇEKİLME oluyor,böyle bir durumda LİSTE TAMAMLANMASI 24 nisan gününe kadar yapılabiliyor.
Ancak MİLLETVEKİLİ Aday/Adaylığı için başvurmuş,önseçime girmiş kişilerle NOKSAN LİSTELER TAMAMLANABİLİYOR MU,o nokta hayli tartışmalı.
MHP’Lİ KARDEŞİMİZ böyle bir görüş verdi..
“KEŞKE Sayın YAŞAR KILIÇ veya Sayın ÇETİN İPEK İSİMLERİNDEN BİRİSİ LİSTEDE YER ALSAYDI.O ZAMAN SAFRANBOLU SEÇMENİNE BİR MESAJ VERİLEBİLİRDİ..” gibi görüşler dile getirdi.
BİR DEĞİŞİKLİK OLABİLİR Mİ..?

HALKLARIN DEMOKRASİ PARTİSİ ( HDP ) KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BELİRLENDİ VE HDP’NİN OY ORANI..
Ülkemizde,üzerinde en çok konuşulan Siyasi Parti konumunda ki HDP,Karabük Milletvekili Adayları belli oldu ve Sayın MÜŞERREF ZERAP YOLCU ile Sayın SADIK UÇAL Aday olarak YSK’YA bildirilmiş.
Daha önce yine yazdık ve “HDP MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERİR,BU ADAYLAR KARABÜK DIŞINDAN,KARABÜK İNSANININ TANIMADIĞI İSİMLER OLUR..” dedik.
AYNEN ÖYLE OLDU.
HDP Sayın MÜŞERREF SERAP YOLCU ile Sayın SADIK UÇAL isimlerini KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI olarak YÜKSEK SEÇİM KURULU’NA bildirdi.
BAKALIM KAÇ OY ALACAKLAR.
Örneğin CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDEN,HDP Genel Başkanı Sayın SELAHATTİN DEMİRTAŞ Karabük’ten 1760 oy almıştı,bu rakamı geçebilecek mi HDP.
BİZE GEÇECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR..
O yönlü bilgiler alıyoruz “EVET OYLARIMIZI HDP’YE VERECEĞİZ..” diyen çevreleri görüyoruz ve bunlar genellikle SOL KANAT Siyasetinden gelen insanlar..
Aynı insanlar “HDP BARAJI AŞSIN..” diye de oy veriyorlar..
Bunu da açıkça söylüyorlar..

MHP İÇİNDEN BAZI KARDEŞLER “NE AKP’YE,NE MHP’NİN BU LİSTESİNE OY VERMEYİZ.OYLARIMIZ CHP’YE..” DİYOR..
MHP İçinde Siyaset yapmış bazı kardeşlerle Caddede,Sokakta,yolda,izde karşılaşıyoruz,MHP Milletvekili Adayı olarak Sayın DURSUN ALTIPARMAK’I görmek isteyen insanlar bunlar.
Ve gördüğümüz kadarı ile çok keskin hale gelmişler,bilenmişler ve “BİZ AKP’YE (Özellikle AKP yazmamızı onlar istedi) OY VERMEYİZ BU PARTİYE OY VEREMEYİZ.MHP BU LİSTESİ İLE MHP ÇİZGİSİNDE DEĞİL SAHİBİNİN SESİ ÇİZGİSİNDE (bu tabiri de özellikle yazmamızı o kardeşler istedi..),MHP’YE DE OY VERMEYİZ.OYLARIMIZI CHP ADAYI CEVDET AKAY’A VERECEĞİZ..” görüşlerini dile getiriyorlar.
Dün bu kardeşlerden bir kesimi ile konuşurken “BARTIN FORMÜLÜ ÜZERİNDE DURACAĞIZ.AYRICA CHP’LİLER YEREL SEÇİM SIRASINDA BİZE ÇOK BÜYÜK OY VERDİLER.BAŞKALARI VEFA OLAYINI BİLMEZ.BİZ BİLİYORUZ CHP’YE OY VERECEĞİZ..” görüşleri dikkatimizi çekti.
Olayın bu noktasında,bir kardeşimiz çok/çok önemli bir şey söyledi “SEVGİLİ SEDAT NAMAL KARDEŞİMİZ KUSURA BAKMASIN.BU AŞAMADA AKP’YE ONUN HATIRI İÇİN OY VEREMEYİZ.BİZİM İÇİN ÖNCE ÜLKEMİZ..” diyerek ÇÖZÜM SÜRECİNE işaret ettiler.
Daha önce de yazdık PARTİLERDE SIKINTILAR VAR..
SEÇİMLERE KADAR DÜZELİR Mİ ACABA..?

KARABÜK’TE KİMSE GÖRMEZDEN GELMESİN,PROF.DR.SAYIN BURHANETTİN UYSAL OLAYI REAKSİYON YARATMIŞ..
Karabük’te kimse,ama hiç kimse görmezden gelmesin “YOK ÖYLE BİRŞEY DEMESİN..” Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN AK Parti listesinin dışında kalmış olması BÜYÜK BİR REAKSİYON YARATMIŞ.
BU SÖZLERİMİZİ KİMSE ABARTI OLARAK GÖRMESİN..
Sade vatandaş,işinde gücünde olan,Siyaset ile ilgilenmeyen,özellikle Siyasetçi ile hiçbir ilişkisi olmayan insanlar “BURHANETTİN HOCA VEFASIZLIK GÖRDÜ.BURHANETTİN HOCAYA YANLIŞ YAPILDI..” diyorlar.
Sayın BURHANETTİN UYSAL Karabük’te çok olumlu izler bırakmış,çok geniş bir çevre tarafından sevilmiş bir insan haline gelmiş ve son durum bunun en somut göstergesi.
“BÖYLE BİRŞEY NASIL YAPILIR.BURHANETTİN UYSAL HOCA NASIL LİSTE DIŞI KALIR.BU KARABÜK’ÜN GELECEĞİNE VURULMUŞ BİR DARBEDİR.BUNDAN SONRA KİM KARABÜK’E HİZMET EDER.BAŞARI CEZALANDIRILMIŞTIR..” gibi görüşleri duyuyoruz.
Bunu hemen heryerde duyuyoruz.
Bu görüşleri dile getiren insanlar berberde,markette,minibüste,durakta hemen her yerde,aklınıza gelen/gelmeyen her yerde bulunuyorlar,bu tür konuşmalara her yerde rastlıyorsunuz.
Hatta AK Parti Milletvekili Aday/Adayı olmuş kişiler içinde bile “BURHANETTİN HOCA DEVRE DIŞI BIRAKILINCA BİZDE ŞOK OLDUK ŞAŞIRDIK..” diyenler var..
AK PARTİ İÇİN BU DURUM HİÇ HOŞ OLMAMIŞ..
Toplumsal tepkiden bunu anlıyorsunuz..
Büyük bir reaksiyon,büyük bir şaşkınlık var.

SAADET PARTİSİ İLE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ ARASINDA YAPILAN İTTİFAK VE YÜZDE 10 BARAJININ ZORLANMASI..
7 HAZİRAN Genel Seçimlerinden önce,önemli Siyasi gelişmelerden birisi de SAADET Partisi ile BÜYÜK BİRLİK Partisi arasında gerçekleyen İTTİFA OLSA gerektir.
BU İKİ PARTİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN Siyasi ittifaka,başka Siyasi Partilerinde destek verecekleri yolunda bilgiler ver,bu yönse yapılan açıklamalar var.
BU İTTİFAK YÜZDE 10 BARAJINI GEÇEBİLİR Mİ..?
2011 GENEL SEÇİMLERİNE BAKARSANIZ “HAYIR..”
2011 Genel Seçimlerinde,SAADET Partisi ile BÜYÜK BİRLİK Partisi’nin aldıkları oyları topladığınızda,ortaya YÜZDE 10 BARAFININ geçilebileceği gibi bir tablo çıkmıyor.
BU İTTİFAK BİR SİNERJİ YARATABİLİR Mİ..?
Anladığımız kadarı ile,ilgili tarafların beklediği de,bu ittifakla bir sinerjinin oluşacağı ve 2011 Genel Seçimlerinde alınan oyların çok daha üzerinde oyların alınabileceğine olan inançlarıdır.
SP/BBP İTTİFAKI ARTIK RESMEN GERÇEKLEŞTİ..
BU ittifakın Adayları SP ÇATISI altında seçime girecekler..
Hedefleri YÜZDE 10 BARAJINI zorlamak elbet.

KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI DANIŞMANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLEN YARD.DOÇ DR.SAYIN İSMAİL ŞAHİN..
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi çok önemli bir olaya imza atarak Yard.Doç.Dr.Sayın İSMAİL ŞAHİN’İ DANIŞMANLIK görevine getirdi.
GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR OLAYA İMZA ATILDI.
Bizim bildiğimiz kadarı ile Yard.Doç.Dr.Sayın İSMAİL ŞAHİN bir süre öncesine kadar TOBB Genel Başkan Danışmanları arasında görev yapıyordu ve KARABÜK TSO’YA gelmesi çok iyi oldu.
TSO Çalışmaları çok daha verimli bir platforma oturacak demektir.
Böyle olunca da,Karabük daha rasyonel,daha verim alabileceği konulara yönelerek,ekonomisini güçlendirme imkanını yakalayacaktır,bu görevlendirme ile çok daha verimli bir açılıma imza atılmış oldu.
Bilindiği gibi bir süredir TOBB BÜNYESİNDE ŞURA TOPLANTILARI yapılıyor ve TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın TUNCAY ÖZCAN burada Karabük ile ilgili bir sunum yaptı.
TURİZMİN TEŞVİK EDİLMESİ ve ESKİPAZAR/İSMETPAŞA METAL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ağırlıklı bir sunum yaptı Sayın TUNCAY ÖZCAN.
TSO,İSMETPAŞA OLAYININ PEŞİNİ BIRAKMIYOR..
Her kademede bunu izliyor.
KARABÜK-BARTIN ARASINDA “TÜNELLİ KARAYOLU ÇALIŞMALARI NE ZAMAN BAŞLAR..”,BUNUN BİR CEVABI VAR MI.
AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR,geçtiğimiz haftalarda bir açıklama yaparak,”KARABÜK-BARTIN KARAYOLU ÜZERİNDE ÇOK ÖNEMLİ GELİŞMELER OLDUĞUNU..” duyurmuştu.
Bu Karayolu üzerinde TÜNELLİ GEÇİŞLER olacak ve Karayolu hem KISALACAK,hem de RAMPALARDAN KURTARILACAKTI bu büyük müjdeli haberin NE ZAMAN BAŞLAYACAĞI Kamuoyu tarafından merak ediliyor.
Bakın,bizim bildiğimiz,KARABÜK-BARTIN KAROYU üzerinde ki TÜNELLİ GEÇİŞLER çalışması 1980 Darbesi ile kapatılan Sayın SÜLEYMAN DEMİREL’İN Başbakanlığı döneminde,O ZAMANIN ZONGULDAK Milletvekili Sayın ORHAN GÖNCÜOĞLU tarafından yapıldı.
YANİ 1965 Lİ YILLARDA YAPILDI BU PLANLAR.
Şimdi korkumuzu dile getirelim,50 YILDIR GERÇEKLEŞMEYEN o projeler,hazırlanan o planlar BİR 50 YIL DAHA BEKLER Mİ şeklinde ve bu nedenle üzerinde sıkça duracağız elbet.
Size bir çıtlatma yapalım.
Bu projeler/planlar ile ilgili olarak yıllar önce CHP BARTIN Milletvekili Sayın RIZA YALÇINKAYA’NIN telefonuna mesajla bilgi notu yazmıştık,Sayın YALÇINKAYA galiba çok önemli başka yatırımlarla ilgilendiği için..!! GERİ DÖNÜP SORMAMIŞTI bile..!!
Şimdi bu yol ciddi biçimde gündem de..
Dileriz biran önce hayata geçirilir,çalışmalar başlar

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (19)
 • gercekler

  bu genel seçim akparti için zor bır sınav olacak.artık vatandaş yol,köprü,saglık ,egitimda yapılanları tebrik ediyor ama artık bunları dinlemekten temcit pilavı gibi duymaktan bıktı .artık emekli,memur,işçi ,asgari ücretli ve iş dünyası ve küçük esnaf kardeşim kendilerine yeni düzenlemeler istiyor .madem zengin ülke olduk,merkez bankası para cok,heryere yerdım yapıyoruz,ımf ye para veriyoruz o zaman neden emeklilerimize %2 zam yapılıyor neden insanca yaşayacak standartlarda zam verilmiyor.memura ,asgari ücretiye neden iyi zam verilmiyor.işssizlik almış gitmiş ,piyasalar durgun ondan sonra gümbür gümbür hikayesini bırakıp artık maaşlara dokunmak lazım iş dünyasına krediyle destek vermek lazım.burda akparti sayın osman kahveciyi meclise taşır fakat digerini muhalefet partilerinden birisi alır.

 • İŞSİZ

  RUHİ CİM SENİ UNUTMADIK.UNUTTULAR FELAN SANMA,AKBANKIN ÖNÜNDE BEKLİYORUZ SENİ.GELMEZ OLDUN BU ARALAR ŞEKERİM ,NERELERDESİN SEN

 • ESKİPAZARLI

  SEDAT NAMAL ESKİPAZARLI OLMUŞTA NOLMUŞ.ESKİPAZAR ADINA BİŞEYLERMİ KATMIŞ BEN ESKİPAZARLIYIM VE OYUM ADAMIN EKİSTİRESİ OLAN ADNAN BİLADERİME.ADNAN AKBAŞ ADAMIN EKİSTİRESİDİR BU DÖNEM BELKİ SEÇİLEMİCEK AMMA ESKİPAZARLILAR OYLARINI VERİRLERSE GELECEK YILLARDA ADNAN AKBAŞ MUTLAKA BİYERLERE GELECEKTİR.
  ADAMDIR ADAM ONUN İÇİN OYUL ADNAN AKBAŞ BİLADERİME YANİ MHP YE

 • TAŞ MEKTEP ÜLKÜCÜSÜ

  MHP ADAY TANITIMI YAPMIŞ.GÜLDÜM VALLA.O ADAYLARIN BİRİNCİSİ MHP NİN DEYİL RAFET BEYİN İKİNCİYE LAFIM YOK ASLAN GİBİ ADAM TAM BİR KOÇYİYİT.
  NERDE YAŞAR KILIÇ NERDE ÇETİN İPEK.BUNLARIN YERİNE ÇAKMA İSİM MHP YE NE GETİRECEK BUNU BİRLİKTE GÖRÜCEZ ELBET.RAFET BEY MUM GİBİ HEM DİBİNE IŞIK VERMİYOR HEM KENDİNİ BİTİRİYOR HEM MHP Yİ KARABÜKTE YERLE YEKSAN EDİYOR.
  HAYIRLI OLSUN.8 HAZİRANA KAÇ GÜN KALDI GÖRİCEZ BAKALIM.BENİM OYUM SP-BBP İTTİFAKINA

 • muadili

  Yahu şu işe bakın AKP Rektör Hocayı listeye almamış yerine kimi almış AKP listesinde hangi isimler var allaşkına .Karabüklülerle dalgamı geçiyolar nedir .Rektör hoca temayülden birinci çıkmış kamuoyu anketlerinden birinci çıkmış halkın sevdiği bir insan AKP listeye bu insanı koymuyor yerine hangi isimleri koyuyor gördük.
  Vatandaş gözünü açtı kardeşim o eskidendi ben odunu koysam seçilir işi eskidendi,8 haziran günü görürüz bana göre CHP Adayı Cevdet bey mevcutların en kalitelisi oyumu CHP ye vereceyim

 • ÇÖZÜM VAADİ

  SAYIN GÖLBEK REKTÖR HOCAMIZ ÇIKSA NE OLACAK DI O ZAMANDA KONYALI DİYE YAZILACAK DI YİNE KONYA LI DAHİ ADAY VAR SAFRANBOLU LU YOK DİYE SÖYLENECEK Dİ ASLINDA ADAYLARA ŞU ŞEKİLDE BAKMAK GEREKİR BİRAZ SİYASETTEN ANLAYAN SINIF BİLİNCİ GELİŞEN BİREY ŞU SORUYU SORAR HANGİ HİZMETLERİ YAPMIŞLAR KİME YAPMIŞLAR İDDALI ALTI ADAYA BAKALIM 5TANESİ İŞ DÜNYASINDAN İŞVEREN KESİMİ TEMSİLCİSİ 1 TANESİ EMEKCİ MECLİS ARİTMATİGİDE BÖYLE ÇIKAR EMEK Cİ SEÇER İŞVEREN TEMSİLCİLERİ YÖNETİR BİZ DE ALKIŞLARIZ DÜZEN BÖYLEDİR.HALKIN ADAMI DİYE ÇIKAR BAKIN KİMİ TEMSİL ETMİŞ TÜCCARI SANAYİCİYİ PARASI OLANI PARASIYLA İTİBAR EDİNENLERİ BAKIN ÇOÇUKLARINA HALKIN ÇOÇUKLARININ OKUDUGU OKULLARDA OKUMAZ SADECE KISA BİR DÖNEM HALKIN ARASINDA GÖRÜNÜR 8 HAZİRAN DA ULAŞILMAZ OLUR ÇÖZÜM VAADLERİYLE AGZINA BAKITIR ÇALIŞIYOR SANIRSIN UMUT BAGLARSIN ZAMAN GEÇER UNUTULURSUN SEN YERİNDE DAHİ SAYAMAZSIN GERİ GİDERSİN ONLAR HEP BÜYÜR ONLARDA ALIŞIR BÜYÜMEYE HALKI DA BÜYÜYOR ZANNEDER ZAMAN GEÇER BİR DÖNEM DAHA DER VAADLERİMİN HEPSİNİ YAPADIM BİR DÖNEM DAHA VERİR HALK YİNE AYNI FİLM HA KONYALI OLMUŞ HA SAFRANBOLU LU HA OVACIK LI HA ESKİPAZARLI HERKES KENDİ PAZARINI KURMUŞ MÜŞTERİ VICIR VICIR ONUN İÇİN ASGARİ ÜCRETİN DAHİ ALTINDA ÇALIŞAN GERÇEK HALK- VATANDAŞ -BEN KİMİM NEYİM DİYE SORGULAMADAN HESABINI SORMADAN REFAHA EREMEZ HER ZAMAN İTİBAR KÜRKEDİR.SAYGILARIMLA

 • ESKİPAZARLI

  Ömer Ayar da kimmiş,rektör de kimmiş tabiki SEDAT NAMAL aday olacak.SEDAT NAMAL durarken onları mı aday yapacaklardı.herkes işine baksın.yolun açık olsun SEDAT NAMAL.herkes haddini bilecek.

 • REKTÖR HOCA

  REKTÖR HOCAYI MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERMEYENLER KARABÜKLÜLERİN AKLIYLA ALAY ETMİŞ GİBİ OLDULAR.ÖYLE YA,PROFESÖR ADAY YAPILMADI.TEMAYÜLDE ÇOK OY ALMIŞ ANKETLERDEN BİRİNCİ ÇIKMIŞ GEÇMİŞ REFERANSI ÇOK İYİ O ZAMANIN BAŞBAKANI ŞİMDİNİN CUMHURBAŞKANI 50 DAKİKALIK KONUŞMASININ 20 DAKİKASINI KARABÜK ÜNİVERSİTESİNE VE REKTÖRÜNÜN BAŞARILARINA AYIRMIŞ.O İNSAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLAMADI.
  KARABÜK İNSANIN ÖNÜNE KONAN ADAYLARA BAKIN ALLAŞKINA.KAMUOYU ANKETLERİNDE YÜZDE 5 ÇIKTIĞINI İL YÖNETİCİLERİNİN SÖYLEDİYİ ,PARTİDEN NOTER KANALIYLA İSTİFA ETMİŞ BİR İNSAN.BU LİSTE HEM AK PARTİLİLERLE HEM KARABÜKLE DALGA GEÇMEKTİR BEN NE DERSEM SİZ ONU SEÇMEK ZORUNDASINIZ DEMEKTİR.8 HAZİRAN GÜNÜ GÖRÜRÜZ 7 HAZİRAN GÜNÜ SÖZ BİZİM OLICAK ÇÜNKÜ

 • Tatar Ramazan

  Bu nasıl bir partidir anlayamıyorum.Bu partinin her döneminde emek vermiş olan kardeşimiz Ömer Ayar nasıl listeye giremez şaşırıyor insan.Bu kadar emeği olan bir kişi mevcutta varken nasıl partiden istifa etmiş kişiler aday olabiliyor.bu partinin karabükte yıllarca her kademesinde kahrını çekmiş hizmet etmiş düzgün adam gibi adam Ömer Ayarı kimse yok sayamaz.Bu kabul edilebilecek bir durum değil.Bu şartlarda AKP ye oy moy yok.Kurulduğu günden beri başka partiye oy vermedim.Benim adım tatar ramazan.ama bu sefer BEN BU OYUNU BOZARIM……..AKP YE OY YOK.

 • memur emeklisi

  Karabükte seçimler AKP ve CHP arsında geçer.bunu görmek ve duymak isteyenler hatta inanmayanlar şöyle sokaklarda çarşıda pazarda konuşulanlara bir kulak verin yeter.Karabükte bir iki kişi yazı yazdı diye kimse akp ye akp olmadı sağ olsunda alternatifini düşünerek MHP ye oy vermez.Karabükte bir iki kişinin gücü CHP nin bu seçimlerede Karabükte milletvekili çıkarmasını etkilemez Bu rüzgar bu sefer Karabükte CHP den yana esiyor..vatandaşın gözü açıldı.bu millet ayakkabı kutularını unutmadı.AKP nin birçok çıkardığı yasalarda MHP li vekillerin kaldırdığı parmağıda unutmadı.

 • GERCEKLER

  7 HAZİRANDAKI MİLLETVEKİLİ SECİMİNDE1 AKPARTİ , MHP VEYA CHP 1 TANE MİLLETVEKİLİ CIKARTIR.EMEKLİ ,İŞÇİ VE MEMURLAR VE ESNAF VE İŞ DÜNYASI YENİ DÜZENLEMELER BEKLEMEKTE.EMEKLİ 1000 TL İLE YAŞAMINI İDAME ETTİRMEYE CALIŞIYOR,ASGARİ ÜCRETLİ 850 TL DOLAYLARINDA MAAŞ ALIYOR.MEMUR ZATEN İYİ BİR ZAM İSTEMEKTE HAKLI,İŞÇİ KARDEŞİM ZAR ZOR GECİNİYOR.ESAF ZATEN KAN AGLIYOR,İŞ DÜNYASI DURGUNLUKLA KIVRANIYOR İŞTE BU ORTAMDA SEÇİME GİDİLİYOR. İNSANLAR YOL VE SAGLIK VE EGİTİMDEKİ BAŞARILARI 12 YILDIR TAKDİR EDİYOR AMA ARTIK BIKTI TEMCİT PİLAVI GİBİ DİNLEMEKTEN BIKTI.EKONOMİ SÜPER DİYORLAR ,MERKEZ BANKASI DOLU DİYORLAR .SURİYELİYE ,IRAKLIYA DIŞARDAN KİM GELİRSE YARDIM EDİYORUZ AMA EMEKLİ AMCAMA GELİNCE %2 ZAM YAPIYORLAR BU NASIL BİR ANLAYIŞTIR.BU SEÇİM AKPARTİ O KADAR KOLAY BİR SEÇİM OLMAYACAK. SAYIN KAHVECİ VEKİL OLARAK CIKAR AMA DİGERİ MUHALEFETTEN BİRİ ALACAK .

 • kel_vatantaş

  siyaset aşağı siyaset yukarı… yine 6 aylık bir konu çıktı konuşacak. o şunu dedi bu bunu demiş şunun tabanı şöyle düşünürmüş falan filan. 40 sene öncede böyleydi demek değişen bişey yok, değişmeyen 2 şey memleketin geri kalmışlığıyla ve bitip tükenmek bilmeyen siyaset lakırtıları.

 • SAFRAN

  YENİCEDEN GELECEK OLAN YÜKSEK OY ORANI CHP Yİ KARABÜKTE MECLİSE TAŞIR.YENİCELİLER İKİ TANE YENİCELİ ADAYINIZ VAR BUNLARA SAHİP ÇIKIN.AKP Lİ BELEDİYE BAŞKANINIZ VAR, NEDEN BİRTANEDE YENİCELİ BİR MİLLETVEKİLİNİZ OLMASIN.YILLARCA KENARA İTİLMİŞ BİR YENİCEYİ UNUTMAYIN.AKP İLE BİR KARIŞ BÜYÜYEMEDİNİZ.YÖRENİZDE ORMANDA ÇALIŞMAKTAN BAŞKA İŞ YOK AŞ YOK,AKP NİN KUMANYA KÖMÜR YARDIMI ARABALARINI BEKLEMEKLE GEÇER ÖMRÜNÜZ.SAFRANBOLUNUN DESTEĞİNİDE ARKANIZA ALMIŞKEN BU FIRSATI DEĞERLENDİRİN.BU FIRSAT YENİCENİN VE YENİCELİNİN AYAĞINA BİR DAHA GELMEZ.AKAYLARA SAFRANBOLULAR KADAR SAHİP ÇIKIN YETER.GERÇEKTEN BU SEFER, SAFRANBOLUDA HERKESİN DİLİNDE İKİ AKAYDAN EN AZ BİRİ MECLİSE GİDECEK CHP EN AZ BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAK CÜMLESİ VAR.BU İŞLER UZAKTAN BAKARAK OLMAZ,YENİCELİLER ADAYLARINIZIN YANINDA OLUN DESTEK VERİN ONLAR İÇİN ÇALIŞIN.BOŞA DURACAK BİR DAKİKA DAHİ YOK.SONRA EN ÇOK YENİCELİLER AĞLAR.

 • esnaf

  rektör hocaya yapılan bu davranış bence tüm karabüke ve Karabüklüye yapılmış bir saygısızlıktır.karabük üniversitesini Karabüklülerle halkla öğrencisiyle bütünleştirerek büyütmüştür.bundan 10 yıl önce kimse karabükte üniversitenin bu kadar büyüyeceğini sayın burhanettin uysal haricinde kimse hayal bile etmiyordu.evini yakıt parası karşılığında kira verenleri unutmadık.rektör hocanın sayesinde yüzün üzerinde özel yurt açıldı burada kadınlarımız gençlerimiz iş buldu.esnaf sayısı çoğaldı vatandaşın eli ekmek tuttu bir iş sahibi oldu.öğrenciler Karabük ekonomisine 78 yıldır övündüğümüz kardemirden daha fazla daha fazla ekonomik katkıda bulundu.rektör hoca aday olsaydı karabükte akp li olmayan binlerce kişi rektör hocayı kaybetmemek için akp ye oy verecekti.böyle bir değeri Karabük kaybetmiştir geçmiş olsun.kaybettirenlerde inşallah ilahi adaletten nasibini alır.koskoca rektör dururken kantin peşinde koşanları aday yapan partiden karabüke ne hayır gelir.karabükte rektör hoca gitti akp bitti

 • keltepeli

  Dursun ALTIPARMAK MHP den aday olsaydı şahsi oyları ve yenice oyları ile MHP kendine bir milletvekili çıkartma şansı yaratacaktı.ama MHP yi kendi dükkanı gibi gören vatandaşın yüzünden seçim kaybedildi.bu ortamda akp ile MHP çekişir bizede CHP ye oy vermek düşer.CHP bu seçimlerde Karabükte çok şanslı, yıllar sonra bu fırsatı yakaladı.ya Karabükü akp ye teslim edeceğiz yada MHP lisi chp lisi bir olarak aynı Rafet Vergili olayındaki gibi akp yi devireceğiz.Bu seçimi CHP bu gün itibariyle önde götürüyor bunu görüp gurur kibir yapmadan destek olmak gerekir.

 • CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI

  MEVCUT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİNDE TAHSİLİ,BİRİKİMİ,DENEYİMİ,EKONOMİK BİLGİSİ VE HER YÖNÜYLE EN GÖZDE ADAY CHP DE BUNU KİMSE UNUTMASIN CEVDET AKAY HAKİKATEN ÇOK İYİ YETİŞMİŞ BİR İSİM.
  BİR YANDA ORTAOKUL FEN BÖLÜMÜ MEZUNU ,ÖTE YANDA LİSE MEZUNU,MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNU,BİR TEK AYHAN AKBAŞ FAKÜLTE MEZUNU.CEVDETAKAY FAKÜLTEYİ BİRİNCİLİKLE BİTİRMİŞ BİR İSİM.
  OYLAR CHP YE
  OYLAR KALİTELİ ADAYA
  OYLAR KAZANACAK ADAYA

 • Adnan

  CHP MHP geçişkenliğinin sağlanmasında çimento parelel yapıdır.Kanaatimizce Ekmel le paralel yapı MHP nin merkezine oturacaktır.Gerçi bu yapı İktidar dışındaki tüm partileri AKP den oy kopartmak adına dizayn ediyor.Bu denkleme DTP yi ve SP-BBP ittifakına idris Naim vb.ekleyerek muhalefet koolisyonunu güçlendirmeye çalışacak çalışıyor.
  Burhanettin Hoca Eskipazar Konya denklemine mi kurban edildi.Yoksa M.ALİ Şahin -Namal ittifakına mı kurban oldu yada il başkanlığının tavşana kaç tazıya tut politikasına mı bilinmez.Ama her tarafın itibar edeceği bir adayı var.Karşıda da küskünler kırgınlar oluşuyor.Bunları toparlayan netice alıyor.
  MHP ve CHP nin artık ayrı parti olmalarına da ülkede ihtiyaç kalmadığı anlaşıyor.Bu kadar seçmen geçişkenliği olduğuna göre ideolojik fark misyon-vizyona farkı kalmamış görünüyor.Ne kadar sosyal demokratsak o kadar ülkücüyüz.Ya da tersi.Ne kadar türkçü isek o kadar kürtçüyüz anlayışına gelindi.Hadi bakalım biz seçmenlere kolay gele.
  Neyi kimi niçin seçelim.

 • İKİ BÜYÜK İSİM

  7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE PROF.DR.BURHANETTİN UYSAL İLE DURSUN ALTIPARMAKIN PARTİLERİNCE HARCANMASI KESİNLİKLE CHP YE YARAYACAK.BU İKİ BÜYÜK İSİM SİYASET TARAFINDAN NASIL HARCANDI.VALLAHİ BİLLAHİ İNSANIN AKLI HAFZALASI ALMIYOR.SİYASET BU KADARMI KÖR BU KADARMI SAĞIR BU KADARMI KİŞİSEL İLİŞKİLERLE YÜRÜYOR.ALLAH CANIMI ALSIN HAFZALAM ALMIYOR.BUNLARI BEYNİM ALMIYOR.SİYASETE MADDİ BAĞLILIKLAR MADDİ İLİŞKİLER GİRMİŞTE HABERİMİZ YOK DEMEKKİ.YOKSA BUNLARI İNSAN NASIL İZAH EDER YA

 • Cumali Poyraz

  Aklımız, mantığımız almıyor, nasıl sadece şahsi oyu 12.000’lerde olan Dursun Bey’i aday göstermiyorlar hayret edilecek şey. Ne olacak şimdi. Dursun Bey’e gönül verenler MHP’ye mi oy verecekler. İhtiras, intikam uğruna harcandı Dursun Bey..Birileri ……. Kına yakar herhalde. Yazıklar olsun paranın gücüne.


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  22 +30 54
 2. Fenerbahçe

  21 +28 45
 3. Başakşehir

  21 +11 40
 4. Beşiktaş

  21 +15 39
 5. Adana Demir

  21 +18 38
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  22 +5 38
 8. Kayserispor

  21 +4 32
 9. Konyaspor

  21 +2 27
 10. Karagümrük

  21 +3 26
 11. Gaziantep FK

  22 +1 25
 12. Alanyaspor

  22 -8 25
 13. Sivasspor

  22 -5 24
 14. Antalyaspor

  21 -8 24
 15. Hatayspor

  21 -19 23
 16. MKE Ankaragücü

  21 -9 22
 17. Kasımpaşa

  22 -14 22
 18. Giresunspor

  21 -18 21
 19. İstanbulspor

  22 -22 21
 20. Ümraniyespor

  21 -14 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.