DOLAR 18,8140 0.11%
EURO 20,4082 0.09%
ALTIN 1.158,22-0,22
BITCOIN 430609-3,34%
Karabük

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (18.Ocak.2016)

ABONE OL
18 Ocak 2016 08:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI SAYIN AHMET KARABACAK “SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN VE SAYIN RAFET VERGİLİ …”
Geçtiğimiz Cuma günü,ŞEHİRİÇİ Taşımacılıkta kullanılacak olan 45 yepyeni minibüs,düzenlenen bir törenle hizmete alındı,1.BÖLGE hattında çalışacaklar..
Karabük Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın AHMET KARABACAK bu törenin açılış konuşmasında “Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN ve Sayın RAFET VERGİLİ’NİN UNUTULMAZ KATKILARI İLE MİNİBÜSLERİ YENİLEDİK..” anlamında konuştu ve teşekkür etti.
Sayın AHMET KARABACAK Minibüslerin alınması sırasında gerekli kredilerin ESNAF KEFALET Kooperatifinden alındığına dikkat çekerek “BU KREDİLERİN ALINMASINDA Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN KATKILARINI UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL..” bilgilerini verdi.
“EĞER BU KREDİLERİ BANKALARDAN ALMIŞ OLSAYDIK,HER MİNİBÜS SAHİBİ 45 BİN LİRA FAZLA ÖDEME YAPACAKTI BU KREDİLERİ KEFALET KOOPERATİFİNDEN ALDIK VE SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN CEBİMİZE ADETA 45 ER BİN LİRA PARA KOYDU..”dedi
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN,tüm işlemleri birkaç gün içinde bitirdiğini vurgulayan Sayın AHMET KARABACAK ayrıca “Sayın VERGİLİ MİNİBÜSLERİN SÜRATLE TESLİMİ KONUSUNDA ÇOK CİDDİ GAYRETLER GÖSTERDİ..” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’DE kısa bir konuşma yaparak “KAZASIN ,BELASIZ VE BOL KAZANLI BİR ÇALIŞMA İÇİNDE OLMANIZI DİLİYORUM.KARABÜK İNSANINA YAKIŞAN ARAÇLAR HİZMETTE..” şeklinde bir konuşma yaparak hayırlı olsun dileklerini iletti.
45 YENİ MİNİBÜS TÖRENLE HİZMETE BAŞLATILDI..

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN “KARDEMİR GİRİŞİNE BİR ALT GEÇİT YAPTIRMAMIZ GEREK..”
Karabük 1.Bölge Hattında çalışacak olan 45 YENİ MİNİBÜSÜN hizmete alınması için düzenlenen törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN çok önemli bir konuyu gündeme getirdi.
Sayın ŞAHİN “TBMM ÇALIŞMALARI SIRASINDA,MİLLETVEKİLİ ARKADAŞIM PROF.DR.SAYIN BURHANETTİN UYSAL İLE KARDEMİR GİRİŞİNE YENİ BİR DÜZENLEME YAPTIRMAMIZ GEREKTİNİ KONUŞTUK..” şeklinde bilgi verdi.
Daha sonra Karayolları Genel Müdürü ile bu konuyu detaylı görüşeceklerini anlatan Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN bu alanın Karayolları ağı içinde olduğuna işaret etti.
“BÖYLE BİR DÜZENLEMEYİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ Sayın RAFET VERGİLİ’DE İSTER MUTLAKA VE KENDİSİ İLE BİRLİKTE,TRAFİK SIKIŞIKLIĞINI ÖNLEMEK İÇİN,BU ÇALIŞMAYI YAPARIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM..” gibi bilgiler verdi.
Karabük trafiğinde ki araç sayısının sürekli arttığının altını çizen Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN küçük bir bilgi vererek “GEÇEN GÜN İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ Sayın SERHAT TEZSEVER’İ ARADIM VE KARABÜK TRAFİĞİNDE 60 BİNİN ÜZERİNDE ARAÇ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM..” dedi.
“10 YIL ÖNCE BU SAYI 28 BİN CİVARINDAYMIŞ.BAKIN ARAÇ SAYISI SÜREKLİ ARTIYOR.ANCAK,KULLANILAN YOLLARIN UZUNLUĞU/GENİŞLİĞİ AYNI ÖLÇÜ DE OLMAYINCA TRAFİK SIKIŞIKLIĞI KAÇINILMAZ OLUYOR..” görüşlerini dile getirdi.
O alana BATTI/ÇIKTI türü bir düzenleme yapılması gerektiğini anlattı.
Bunun için çalışmalar yapacaklarından söz etti..

MÜLKİYETİ KARABÜK BELEDİYESİ’NİN OLAN YEŞİL MAHALLEDE Kİ BİNA VE BÜYÜK MASRAFIN YAPILMASI GEREĞİ..!!
Mülkiyeti Karabük Belediyesi’nin olan YEŞİL MAHALLEDE Kİ BİNA uzun yıllar kullanılmayınca,adeta,HARABEYE DÖNMÜŞ ve en kısa süre hizmete alınabilmesi için büyük MASRAFLARIN yapılması gerektiği üzerinde duruluyor.
MASRAF/MASRAFLARI KİM YAPACAK..?
KARABÜK VALİLİĞİ,bu masrafları İL ÖZEL İDARE kanalı ile kendisi mi üstlenecek,yoksa Mülkiyet Sahabi Karabük Belediyesi mi bunu yapacak..?
Karabük Belediyesi bu binayı KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NE tahsis etmişti ve KARABÜK ÜNİVERSİTESİ bu binayı hiç kullanmadı sayılır,ancak,sonuç itibarı ile TAHSİSLİ OLARAK uzun süre KARABÜK ÜNİVERSİTESİ uhdesinde kaldı bina.
O NEDENLE KARABÜK BELEDİYESİ,doğmuş olan masrafları Karabük Belediyesi,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NDEN isteyecek mi/yoksa istedi mi..?
Verilen bilgilere göre BİNA ZEMİNİNDE 10 SANTİM KADAR BU BİRİNTİSİ VARMIŞ,bu suların pompalarla çekilmesi kolay,ancak,o tahribatın nelere yol açacağının bilinmesi oldukça zor.
BİNA LİME/LİME DÖKÜLÜYOR BİLGİLERİ VAR..
VALİLİĞİN,İL ÖZEL İDARESİ’NİN buraya taşınması oldukça zor.
En azından TAMİRATLAR YAPILMADAN ÇOK ZOR..
TAMİRAT demek,2-3 MİLYON lira MASRAF demek..
BUNU KİM YAPACAK SİZE GÖRE..?

EMEKLİLER İÇİN YAPTIRILACAK 426 KONUT İÇİN,KURA ÇEKİMİ 12 ŞUBATTA ANKARA TOKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE
Yaklaşık 8 bin EMEKLİNİN para yatırdığı 426 KONUT için,KURA ÇEKİMİ 12 ŞUBAT günü Ankara’da TOKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Salonunda ve noter huzurunda yapılacak.
8 BİN EMEKLİ HEYECANLA 12 ŞUBAT GÜNÜNÜ BEKLİYOR..
426 EMEKLİ kura çekiminde kazanacak,ancak,7500 EMEKLİ ise,daha sonra yapılacağı söylenen KONUTLARI BEKLEYECEK ve kimi çevreler ise 426 KONUTTAN sonra yeni konut yapılmayabilir gibi bir beklentinin içinde.
12 ŞUBAT KURA ÇEKİMİNDEN sonra yaklaşık 7500 civarında insan,YATIRDIKLARI PARALARI GERİ ALMAK üzere Banka Şubelerine akın edeceklerdir mutlaka.
Öte yandan,EMEKLİLER için TOKİ tarafından UCUZ KONUT ÜRETİMİNİN 426 rakamı ile sınırlı kalmayacağı ve ilerleyen süreçte,arazi temini ile birlikte YENİ KONUTLARI yapılmasının gündem de olduğuna ilişkin bilgiler veren çevreler var.
BUNA KARŞILIK,BAŞKA KONUT YAPIMI ZOR diyenler var.
ARAZİ BULUNDUKÇA YANI KONUTLAR YAPILIR MI..?
EVET YAPILACAK diyen de var,HAYIR ARTIK YAPILMAZ diyende..
426 KONUTUN KURA ÇEKİMİ.12 ŞUBAT CUMA GÜNÜ YAPILACAK.

SAYIN HACI NAZIM ÇAPRAZ’IN “ÇAPRAZOĞLU HADDECİLİK TESİSİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÖDÜLÜ KAZANDI..”
Karabük’ün önde gelen Sanayici,İş Adamı ve Cemiyetçileri arasında olan Sayın HACI NAZIM ÇAPRAZ’IN Sahibi olduğu ÇAPRAZOĞLU Haddanesi ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÖDÜLÜ ALDI..
ENERJİ TABİİ KAYNAKLAR Bakanlığı’nın “ENERJİYİ ÜRETMEK KADAR VERİMLİ TÜKETMEKTE GEREKİR..” gibi bir sloganla başlattığı ENERJİ VERİMLİLİĞİ anlayışına ÇAPRAZOĞLU HADDANESİ uyumlu görüldü.
ELEKTRİK ENERJİSİ,DOĞALGAZ ENERJİSİ gibi enerjileri çok verimli kullanan ÇAPRAZOĞLU HADDECİLİK bu anlamda,çeşitli kriterlerin göz önüne alınarak belirlenen bir puanlama da en yüksek puana sahip olarak BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ aldı.
Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın BERAT ALBAYRAK’IN katıldığı bir törenle ÖDÜLLER DAĞITILDI ve enerjiyi verimli kullanma anlayışının,ilerleyen yıllarda çok daha önemli hale getirilmesine çalışılacağı yolunda bilgiler verildi.
Ülkemizde ENERJİNİN ÇOK KIYMETLİ GÖRÜLMESİ gerektiği üzerinde Bakanlığın yoğun bir çalışma içerisinde olduğu/olacağı üzerinde bilgilerin verildi ÖDÜL TÖRENİNDE çeşitli Tesislere bu anlayışa uygun hareket ettikleri için teşekkür edildi,ödül verildi.
ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÖDÜLÜ ÇAPRAZOĞLU HADDECİLİĞE VERİLDİ.
Başta Sayın HACI NAZIM ÇAPRAZ ve tüm elemanlarını bizde kutluyoruz.

KARABÜK VALİSİ SAYIN ORHAN ALİMOĞLU İLE PAYLAŞTIĞIMIZ BİR GÖRÜŞÜMÜZ VE “ÜZERİNDE DURULABİLİR..”
Geçtiğimiz hafta içinde Karabük Valisi Sayın ORHAN ALİMOĞLU’NU ziyaret etmiştik,sohbetimiz sırasında HASTANELER konusu gündeme geldi ve kendisine bir görüşümüzü anlattık..
Biliyorsunuz VATAN HASTANESİ’Nİ,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ istiyor ve sorunları bitirildikten sonra,burası TIP FAKÜLTESİ’NE tahsis edilebilir.
TIP FAKÜLTESİ 100 YATAKLI BİR HASTANE BİNASI KAZANIR.
Zaten HASTANE OLARAK düzenlenmiş bir bina burası.
Bu SEKTÖRÜN içinde olan insanlar ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ İSTERSE BİN YATAKLI OLSUN,KARABÜK DEVLET HASTANESİ YAPILMADIKÇA SIKINTI BİTMEZ şeklinde görüşler dile getiriyorlar.
AFİLASYON SİSTEMİ VERİMLİ DEĞİL görüşleri var.
Yine biliyorsunuz ŞİRİNEVLER HASTANESİ’NE 150-200 YATAKLI EK BİNA YAPILACAK ve bunun hemen her türlü hazırlığı tamam yapımı için arazi bekleniyor.
İŞTE O 150-200 YATAKLI EK BİNA DEVLET HASTANESİ OLSUN.
ŞİRİNEVLER Hastanesine ilave bina olarak değil,KARABÜK DEVLET HASTANESİ olarak revize edilsin,o zaman Karabük ciddi bir biçimde nefes alır.
Bunları anlattık Vali Sayın ORHAN ALİMOĞLU’NA..
Sayın ALİMOĞLU dikkatle dinledi bize ve “İLGİNÇ BİR GÖRÜŞ,ÜZERİNDE DURULABİLİR.VALİLİK OLARAK BİZDE BELİRLİ BİR ARAŞTIRMA YAPALIM.OLABİLİRLİĞİNİ ARAŞTIRALIM..” şeklinde cevap verdi.
Siyaset Kurumu ne der bilmiyoruz.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ “ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ..” STAJ VE İSTİHDAM İÇİN GEZİ YAPTI
Ülke genelinde yalnızca İKİ ÜNİVERSİTESİ DE bölümü olan KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ öğrencilerinden bir grup Ankara’da çok geniş temaslarda bulundular.
TCDD Genel Müdürlüğü,Karayolları Genel Müdürlüğü’nün ilgili birimleri başta olmak üzere GELECEKTE MESLEKLERİNİ İCRA edebilecekleri birçok birimi ziyaret ettiler.
Öğrencilerin yalnızca KARABÜK ve YALOVA ÜNİVERSİTELERİNDE bölümü olan ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ noktasında STEAJ ve mezuniyet sonrasında ki İŞ ALANLARI için bilgi edindikleri belirtildi.
YAPILAN GEZİDEN ÇOK OLUMLU İZLENİMLERLE dönüldüğüne de dikkat çekilirken “ÜLKEMİZİN/ÜLKELERİN GELECEĞİNDE ULAŞTIRMA SEKTÖRÜ BÜYÜK YER TUTACAK.CİDDİ İŞ ALANLARI VAR..” bilgileri verildi.
Özellikle TDCC Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Bölümünde görev yapan Karabük Kökenli Sayın İBRAHİM KEKEÇ’İN çok yakın ilgisini ve desteğini gören öğrenciler “Sayın KEKEÇ BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU..” diyorlar.
Aynı zamanda Araştırmacı,yazar olan Sayın İBRAHİM KEKEÇ ise “ÖĞRENCİLER GELDİLER,KENDİLERİNE BİLGİ ALABİLECEKLERİ HER YER/MAKAM İLE GÖRÜŞTÜRMEYE ÇALIŞTIK.ÇOK VERİMLİ BİR GEZİ OLDU..” şeklinde bilgi verdi.
ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ MUTLA.
“İYİ BİR BÖLÜM SEÇMİŞİZ..” diyorlar..

BUGÜN KARABÜK VALİLİĞİ BİNASININ BULUNDUĞU ALANA YAPILACAK CAMİ VE CAMİ BÜNYESİNDE İMARETHANE..
Bugün KARABÜK VALİLİĞİ olarak kullanılan alan,KARABÜK VALİLİĞİ’NİN Yeşil Mahalleye taşınması halinde,Karabük Belediyesi’ne verilmesi bekleniyor.
BURAYA,BİR İMAR TADİLATI İLE CAMİ YAPILACAK.
AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR Cami konusunda “BİR DERNEK KURARAK,BU DERNEK ELİYLE ÇOK ŞIK ÇOK MODERN VE ÇOK BÜYÜK BİR CAMİ YAPTIRILMASINDAN YANAYIZ..” diyor..
“ÇELİK CAMİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ KADAR BÜYÜK VE CAZİP OLMAYABİLİR.O NEDENLE ÇOK DAHA GÖRKEMLİ BİR CAMİ YAPTIRMAMIZ GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUZ..” görüşlerini dile getiriyor.
O ALANIN 300 METRE İLERİSİ ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ ve gece geç saatlerde veya sabahın erken saatlerinde OTOBÜS ile Karabük’e gelenlere BİR TAS SICAK ÇORBA İKRAMI için bir İMARETHANE Tesis edilebilir mi.?
Düşünün ki,bir aile sabahın erken saatinde Karabük’e inmiş..
Asker veya ÜNİVERSİTE DE çocuğunu ziyaret edecek..
Veya KARABÜK’TE İŞİ OLAN bir insan..
CAMİ DE Tesis edilecek bir İMARETHANE DE bu insanlara bir tas sıcak çorba,bir bardak çay ikramında bulunmak Karabük’e maddi anlamda bir şey kaybettirmez,ama,manevi alemde çok büyük şeyler kazandırır..
Dileriz üzerinde durulan bir fikir olur..!!

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (9)
 • yatırımcı

  Tonyukuk yazınca aklıma geldi. Esnafa faydası yok diyoruz ya. İsteyince olabiliyor ama. Şu servis otobüsleri işi hangi şartlarda verilmiş zamanında ilgili ve yetkililer onu da bir inceleyiverse.

 • tonyukuk

  bu günler bağıra bağıra,göstere göstere geldi.Şimdi ne olacak; yine mi işçi üzerinden tasarruf sağlanacak.Bu sefer 4 ay değil 1 sene ücretsiz izin kullandırsanız fayda etmez. çalışanı zaten tedirgin ettiniz, bitirdiniz.İyice yok edersiniz.Bu yönetimin 10 senede öncelikli alım kılıfıyla yaklaşık 10 milyon ton mamul/yarı mamul aldığını ve herkesin bildiği gibi bunu 20 USD karla piyasaya verdiğini (hem de satış sahasını, hadde hollerini babalarının stok sahası gibi kullanarak,direk kardemir sahasından yeni müşteriye göndererek) düşünürsek 200 milyon USD eder ki, bu para normalde kardemirin kasasında olması gereken para.Gidin satış müdürlüğünden tüm bu rakamları sorun, zaten sorulmaya başlandı,yakında uzaklardan Ankara’dan da sormaya başlayacaklar.Bu sadece mamul yarı mamul satışından kardemirin kasasına girmesi gereken para.yani açıklanacak 2015 yılı zararının 2 katı. Gerisini anlatmayalım boşverin; malumun ilanı olur.
  Diğer önemli husus; 2008 yılında davul zurna çalarak gelen krizi öngöremeyerek yapılan gereksiz harcamalar,gereksiz yatırımlar,gereksiz personel istihdamı,yanlış yönetim kadroları seçimi ve bu yönetimin hiçbir icraatına karışmayarak meydanı boş bırakma.Neden meydan boş bırakıldı,bilerek isteyerek,ortak menfaatler doğrultusunda mı yoksa çok güvendiğiniz için mi? Bunun cevabı da ex genel müdürün cüruf değerlendirme tesisi yüzünden hakkında suç duyurusunda bulunulması üzerine verdiği cevapta olsa gerek ” herkes kendi pisliğine baksın,açtırmasınlar ağzımı”. Bu ağzı açtıracak bir babayiğit var mı yokmu yakında göreceğiz,az kaldı.
  Şirketi düzlüğe çıkaran,güvenli sulara alan,ilk yıllardaki hatalarını da minimize ederek hem çalışanın,hem yörenin,hem piyasanın sevgi ve saygısını kazanan, hem de siyasi ilişkileri açısından kardemir için en doğru adam olan osman kılavuzla neden ters düşüldü bir de bunu anlatın.daha sonra onlarca adama teklif getirilip kabul görmeyince,7. sıradaki zamanında kardemiri bırakıp kaçan ex genel müdüre mecburen teklif getirildi.
  Gelelim yatırımlara; ne oldu kangal-filmaşin haddeniz 2016 da devreye girip para basacaktı.Böylece nakit sıkıntısı çözülecekti.daha ne kadar bekleyeceğiz.Bu gecikmenin hesabı kime sorulacak,gerçi sorulmaz; hatta 3-5 müdürlük daha açar gecikmeye sebep olanları ödüllendirirsiniz. 2016 yılı en yoğun yatırım ödemesinin olduğu yıl, nedir planınız,nasıl ödemeyi düşünüyorsunuz (ki kurlar hala çok yüksek ve daha da gidecek görünüyor) peşin mi, kredi kartıyla mı!!
  Şimdi de gayrimenkullerinizi yeniden değerlemeye tabi tutmuşsunuz,bu mu dahiyane planınız. zararı böyle mi düşüreceksiniz.Ray ihalerini İtalyanlara kaptırmışsınız, acaba birileri intikam mı alıyor nedir? ha günah keçisi olarak da Çin Min demeyin sakın, tüm ark ocakları birleşip entegre tesis kurma çalışmaları yaparken, elinizdeki entegre tesisi 350 trilyon zarar ettirmek herhalde çok konuşulması,tartışılması,hatta hesap sorulması gereken bir başarı olsa gerek.
  yazık ettiniz göz bebeğimize,yazık ettiniz kardemirimize,yazık ettiniz yöreye. Ceketi kapının arkasında olanlara çok güvendiniz,kardemiri yatırım,eleman çöplüğüne çevirdiniz,broadwayle gelen 67 plakalı müteahhitleri Audilerle gönderdiniz, karabük esnafına bir kuruşluk faydanız olmadı,karabüklü çalışanı ezdirdiniz,küstürdünüz,kötü gidişi işaret eden yöneticilerinizi duymadınız veya işinize gelmedi.Ayıklayın o zaman pirincin taşını,ama çalışana yazık etmeyin,onları tedirgin etmeyin.

 • yatırımcı

  Kötü yönetimin faturası işçiye mi çıkacak yine. O yönetici diye getirdikleri beceriksizlere versinler ücretsiz izinleri. Bi işe yarıyorlarmış gibi bi de servet ödüyorlar paşalara. Onlar almazsa epey bi para kalır zaten işçiye. Bir araştırsın yetkili kurumlar bakalım. Örtülü örtüsüz neler ödenmiş bu insanlara. Ya da yıllardır bu şirketten sömürdüklerini iade etsinler de işçinin hakkını yemesinler. Kriz varmış Çin varmış dolar yükselmiş bilmem ne. Kardeşim sermayeyi kediye yükledin yıllarca. Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi sen bu işin sonunu düşünmedin mi? Nerde milletin hakkı. Hangi cemaate hangi partiye servis ettiniz? Belediye Başkanıyla arayı düzelttiniz maşallah. Büyük başarı. Sanki arkasında iyi niyet var. Menfaat var menfaat. Kimse bilmiyor mu bunları? Bi de çıkmış şimdi Ak parti ile ara niye bozuldu diye merak ediyo millet. İnşallah bu hükümet bu yönetimin ipliğini pazara çıkarır. Hem ona buna servis et şirketin hakkını hem de pişkin pişkin AK parti yandaşıymış gibi görün. Oldu canım. Yemezler artık.

 • Anonim

  İşçi Rumuzlu kardeş korkunun ölüme faydası yok, bu kıriz 2002 den çok daha kötü, ve bu sefer arkalarında M.Ali Şahin yok, M.Ali Şahin’in ve AKP ye söyledikleri çirkin, iğrenç sözleri kimse duymuyor sanmasın, herkesin herşeyden haberleri var, sen tedbirini almaya bak.

 • işçi

  anonim mi nesin ne kadarda meraklısın ücretsiz izine bu işçi çok çekti.sen çalışmıyorsun herhalde kardemir de.birde utanmadan detay yazmış. ağzımızı bozdurma bizim…..

 • madur

  ahmet abi bundan 1 ay önce size bir yazı yazmıştım. kardemir yöneticilerinin akp hükümetiyle arasının açık oldugunu bunların sularının ısındıgını az bir zaman larının kaldıgını yazmıştım net haberde yazılanları okuduysanız .nekadar haklı oldugumu göreceksiniz.yönetimin ben diyeyim 3 ayı siz deyin 4 ayı ancak kaldı saygılarımla iyi günlerde görüşmek üzere.rabbim neylerse güzel eyler mazlumun agı yerde kalmaz.

 • Anonim

  Kardemr’de önümüzdeki aylarda başlaması muhtemel ücretsiz iziler için isimlermi belirleniyor? Hiç haksızlık yapmayız derler alasınımı yaparlar ne, hani daha önce herkes çıkacak haksızlık olmayacak dedilerde yandaşlarını çıkarmadılardı ya, 4 ay çıkanların hem aylık hem sigorta ne kadar zararları oldu. hiç çıkmayanlara karşı, birde bu attıkları adamların hakkı ne olacak, bunların da bunlara göz yumanlarında yatacak yeri varmı? birde tek başına iktidarmış mış mış ta mışmış, herşeye gücü yetermiş te mişmiş, Adam oynatıyor bunları, iyide ediyor. soysn gitsn.

 • OFLU78

  -44,44%
  Yıllık Değiş….Çelen Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan Şirketimiz “Sabit Varlık Değerleme Raporu-Gayrimenkuller-” KAP BİLGİ VERDİ.KARDEMİR Şirketin umrunda değiliz ky olarak.Olsaydık açıklamalar zamanında yapılır bilgilendirilirdik. AHMET ABİ KARDEMİR YÖNETİMİ KÜÇÜK YATIRMCIYI HİÇ DÜŞÜNMÜYOR VE KAĞITLARI BORSADA EN DEĞERSİZ FİRMA GİBİ GÖSTERLİYOR VE BİRİLERİNİNDE BUNA ÇANAK TUTUĞU SÖYLENİYOR.KARDEMİRLE İLGİLİ HANGİ BORSA SİTESİNİ AÇIN VE YÖNETİMLE İLGİLİ NELER YAZILIYOTR BİZLER KÜÇÜK YATIRMCI OLARAK KARDEMİRE GÜVENDİK AMA YILLIK KAYIP SADECE KAĞIT BAZINDA %-44 DOLAR BAZINDADA ENAZ %25 VARDIR 2015 BASINDAKİ KUR İLE ŞİMDİKİ KUR ARASINDA%35 FARK VAR.KARDEMİR GAYRİMENKULLERİNİ BİR FİRMAYA DEĞERLENDİRİLMİŞ

 • CAMİ YAPIMI

  O CAMİYİ AK PARTİMİ BELEDİYEMİ YAPACAK YOKSA VATANDAŞMI YAPACAK BU CAMİNİN SAHİBİNİ BİLELİMKİ İMARETHANEYİ DE KİMİN KURACAĞINA BUNA GÖRE KARAR VERELİM.İMARETHANE FİKRİ HAKKATEN MÜKEMMEL İŞALLAH OLUR.


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  20 +28 48
 2. Fenerbahçe

  20 +28 44
 3. Başakşehir

  20 +12 40
 4. Beşiktaş

  19 +16 38
 5. Adana Demir

  20 +18 37
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  20 +4 35
 8. Kayserispor

  20 +3 29
 9. Konyaspor

  20 +3 27
 10. Alanyaspor

  20 -4 25
 11. Karagümrük

  19 +1 22
 12. Gaziantep FK

  20 -1 22
 13. MKE Ankaragücü

  20 -7 22
 14. Antalyaspor

  19 -7 21
 15. Giresunspor

  20 -14 21
 16. Hatayspor

  19 -17 20
 17. Kasımpaşa

  20 -17 19
 18. Sivasspor

  20 -9 18
 19. İstanbulspor

  20 -24 15
 20. Ümraniyespor

  20 -13 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.