DOLAR 15,6094 0.43%
EURO 16,3736 0.65%
ALTIN 914,350,38
BITCOIN 468083-2,47%
Karabük
24°

AÇIK

13:05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Her Telden (26.Ağustos.2016)

ABONE OL
26 Ağustos 2016 08:44
0

BEĞENDİM

ABONE OL

10 YILI AŞKIN SÜREDİR YAPILAMAYAN “KATI ATIK BERTARAF TESİSİ..” SAYIN MEHMET CEYLAN’IN BÜYÜK GAYRETİ İLE YAPILACAK…
10 Yılı aşkın süredir,bir türlü yapılamayan ve sürekli mazeret üretilen KATI ATIK BERTARAF Tesisi,Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın MEHMET CEYLAN’IN büyük gayreti ile yapılacak/gerçekleşecek.
KARÇEV Tam 10 yıldır bu işi başaramadı/beceremedi..
İLETİŞİM kopukluğu,tavan yapan İLGİSİZLİK nedeni ile yapılamadı..
Ne zaman ki ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK Bakan Yardımcılığı görevine Sayın MEHMET CEYLAN getirildi,bunun ardından,Karabük Valiliği görevine Sayın MEHMET AKTAŞ atandı KATI ATIK BERTARAF Tesisi olayı hız kazandı.
Bilindiği gibi KARÇEV Başkanlığı görevini Dönemin Karabük Valisi yürütüyor ve Vali Sayın MEHMET AKTAŞ göreve gelir/gelmez olayı ele aldı ve Sayın MEHMET CEYLAN ile temas kurdu..
SONRA GELİŞMELER HIZLANDI..
Bakın bu konudan en fazla SAFRANBOLU BÖLEDİYESİ ile KARABÜK’ÜN AŞAĞI KIZILCAÖREN ÇİFTLİK Mahallesi kazançlı çıkacak,zira sık çıkan SAFRANBOLU ÇÖPLÜK YANGINI artık,Safranbolu sakinlerine hayatı zindan edemeyecek.
ÇİFTLİK MAHALLESİ sakinlerinin tepesine her gün 160 TON ÇÖP DÖKÜLMEYECEK ve insanlar sağlıklarına kavuşacaklar,KATI ATIK BERTARAF Tesisi olayı hız kazandı artık.
Sayın MEHMET CEYLAN Bakanlık imkanlarından yardım verecek.
OLAYIN ÇÖZÜM AŞAMASINA GELMESİ ÇOK SEVİNDİRİCİ OLDU.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NDE KAYITLI 50-52 BİN ÖĞRENCİ OLABİLİR,ANCAK,KARABÜK MERKEZİNDE ÜNİVERSİTELİ SAYISI DÜŞÜK..
Dün yine yazdık ve kısaca değinmeye çalıştık,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Kayıtlı Öğrenci sayısı 50-52 bin olabilir,ancak,KARABÜK Merkezinde bu öğrenci sayısı hiçbir zaman olmadı.
UZAKTAN EĞİTİM ALANLAR,ESKİPAZAR,YENİCE,SAFRANBOLU,EFLANİ İLÇELERİNDE Okuyanlar ve bu yıla kadar KARABÜK’TE Eğitim almayan TIP FAKÜLTESİ Öğrencileri çıkıldığında KARABÜK MERKEZİNDE Eğitim alan ÜNİVERSİTELİ Öğrenci sayısı hayli düşüyor elbet.
BUNLARI NEDEN YAZIYORUZ..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ hızlı bir gelişim sağladı ve ALT YAPI olarak bu hıza erişmek üzere KAPASİTENİN ÇOK ÜZERİNDE DEVLET ve ÖZEL Sektör Yurtları,Pansiyonlar ve genellikle öğrencilere yönelik 1 artı 1 konutlar yapıldı..
ŞİMDİ BURALARDA SIKINTILAR YAŞANIYOR..
HEMEN HİÇBİRİ KAPASİTESİNİ DOLDURAMIYOR..
Ayrıca KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NE Yönelik Kredi Yurtlar Kurumu ÖĞRENCİ YURTLARININ kapasitesi hayli yüksek,bu Yurtlar hem kalite itibarı ile hem kapasite itibarı ile hayli yüksek düzeyde.
O nedenle ÖĞRENCİLERİN EV KİRALARI,ÖZEL YURTLARIN/PANSİYONLARIN FİYATLARI İşletmecileri tarafından yeniden gözden geçirilmek zorunda galiba.
YOKSA KAPASİTELERİNİ DOLDURMALARI MÜMKÜN DEĞİL..
Olayın kısa özeti böyle.

ÜLKEMİZİ KARIŞTIRMAK İÇİN ELLERİNDE BULUNAN BÜTÜN KOZLARI OYNAMAYA ÇALIŞANLAR VE CHP GENEL BAŞKANINA SALDIRI..
Dün yine yazdık Ülkemiz hem İÇERİDE,hem DIŞARIDA savaş halinde,çok sıkıntılı bir süreçten geçiliyor,Ülkemize DİZ ÇOKTÜRMEK isteyen EMPERYALİST Ülkeler son oyunlarını oynuyorlar.
ELBET BU ÜLKE DİZ ÇÖKMEYECEK.
Bakın dün CHP GENEL BAŞKANI Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN KONVOYUNA SALDIRI YAPILDI,zaten bir süredir ÖNEMLİ BİR KİŞİ veya BİRKAÇ KİŞİYE suikast düzenleneceğine,saldırı yapılacağına ilişkin söylentiler vardı.
CHP KONVOYUNA SALDIRDILAR..
CHP Genel Başkanı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU saldırı sonrasında çok AKLI SELİM ÇERÇEVESİNDE açıklamalar yaptı ve MİLLET İÇİN BU CANIN ÖNEMİ OLMAZ,BU MİLLET İÇİN ÖLÜM ŞEREFTİR anlamında sözler etti.
Cumhurbaşkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN,Başbakan Sayın BİNALİ YILDIRIM hemen arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler ve bu Ülke böylesi sıcak Siyaseti özlemişti,bunlardan bile mutlu oluyoruz artık.
Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU ve ÜLKEMİZE GEÇMİŞ OLSUN..
Bu Ülke bunları da aşacaktır..
YETER Kİ BİRLİĞİMİZ/DİRLİĞİMİZ/BÜTÜNLÜĞÜMÜZ BOZULMASIN..

KARABÜK’ÜN ÖNDE GİDEN İŞ VE CEMİYET ADAMLARINDAN SAYIN İSMAİL SÜRMEN “ÖYLESİNE ZAYIFLAMIŞ VE GENÇLEŞMİŞ Kİ..”
Karabük’ün önde gelen İş,Cemiyet ve Spor adamlarından Sayın İSMAİL SÜRMEN ile geçtiğimiz günlerde bir araya geldik,Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN düğününde bir arkadaşımız “YAHU İSMAİL SÜRMEN’İ TANIYAMADIM İYİ Mİ..?” demişti.
DÜĞÜNDE GÖRMÜŞ TANIYAMAMIŞ Sayın SÜRMEN’İ
ÖYLESİNE ZAYIFLAMIŞ demişti.
Geçtiğimiz gün görüştüğümüzde,o tanıyamadım diye arkadaşımıza hak verdik,yıllardır sevdiğimiz,saydığımız,çok yakın dostluk ettiğimiz İSMAİL SÜRMEN Kardeşimiz filinta gibi olmuş.
Sevgili İSMAİL SÜRMEN Kardeşimiz ile KARABÜKSPOR üzerine konuşuruz genellikle,bu kez ÜLKENİN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU konuştuk,o konuda sohbet ettik.
“BU ÜLKE BU SIKINTILARI AŞAR..” dedi.
Kendisi ile BU ÜLKE İNSANININ sıkıntılı anlarda birlik/dirlik,beraberlik içine girdiğini ve her zorluğu,o an bulduğu pratik çözümlerle aşmayı iyi bildiğinden falan söz ettik.
Sevgili Kardeşimizi birazda kıskandık doğrusu.
Filinta gibi olmuş,genç,dinç bir hale gelmiş.

AK PARTİ BÜNYESİNDE YAŞANAN “YENİCE SORUNU..” VE YAPILAN “ELİNİ CEBİNE ATMADI.. AKARYAKIT PARASI GİBİ..” AÇIKLAMALAR
AK Parti bünyesinde yaşanan “YENİCE SORUNU..” galiba YEREL OLARAK KALMAYACAK ve AK Parti doruklarına kadar tırmanacak,buna ilişkin sinyaller alıyoruz..
BÖYLE OLMASI DA ÇOK NORMAL DOĞRUSU..
Yapılan açıklamaları bir düşünün lütfen “ELİNİ CEBİNE ATMADI..” ne demektir Allahaşkına,böyle bir söz SİYASETTE NASIL söylenir ve bu söz öyle sıradan bir PARTİ İLÇE YÖNETİM KURULU Üyesi için falan edilmiyor.
BÖYLE BİR SİYASİ ANLAYIŞ OLABİLİR Mİ..?
Öte yandan Siyaset yapan bir insan KENDİ SİYASİ PARTİ MENSUBU bir Belediye Başkanı hakkında “KULLANDIĞI AKARYAKITIN PARASI NEREDEN VERİLİYORMUŞ SORUN..” gibi bir açıklamayı nasıl yapar Allahaşkına..?
BU NE BİÇİM SİYASET ANLAYIŞIDIR..?
Bunlar sanıyoruz AK Parti içinde çok ciddi bir dalgalanma yarattı ve olay AK Parti doruklarına kadar tırmanacak/tırmandığına ilişkin çok ciddi sinyaller var..
Olay BUGÜN/YARIN ortaya çıkar,aydınlanır..
YENİCE SORUNU AK PARTİ İÇİNDE DALGALANMA YARATTI.
Gerçi YARATMAYACAK GİBİ DE değildi zaten..

“ O DAVALARIN HAKİMLERİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTENDEN TUTUKLANMIŞTA OLSA,DAVALARIN YENİDEN GÖRÜLMESİ MÜMKÜN DEĞİL..”
Dün 2010 SENDİKAL MÜCADELESİ sırasında TÜRK METAL saflarında mücadele eden bir Kardeşimiz telefon ederek “BİZİM DAVALARA BAKAN HAKİMLER FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ ÇIKMIŞLAR VE TUTUNLANMIŞLAR..”şeklinde bilgiler vermişti.
Hatta “TÜRK METAL SENDİKASI GENEL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE HUKUK SERVİSİ ELEMANLARI İLE GÖRÜŞTÜM.ONLARDA OLAYI İZLİYORLARMIŞ.GEREKİRSE DAVALARIN YENİDEN GÖRÜLMESİNİ İSTEYEBİLİRİZ..” gibi bilgiler vermişti.
OLAYI HUKUKÇULARA SORDUK.
“SENDİKAL MÜCADELE DAVALARI KESİNLEŞMİŞ KARARLAR,O YÜZDEN İPTALİ VEYA YENİDEN GÖRÜLMESİ GİBİ BİR YOLA GİDİLEMEZ.O KONU ARTIK KAPANDI..” gibi bilgiler verdiler.
Bu arada “BELKİ/BELKİ HENÜZ YARGITAYIN KESİN KARARINI AÇIKLAMADIĞI DAVA VARSA (Örneğin 350 davaları galiba öyle..) ONLAR İÇİN DAVANIN YENİDEN GÖRÜLMESİ İSTENEBİLİR.BU GÖRÜŞ BİLE KESİN DEĞİL.BELKİ İSTENEBİLİR..” diyen Hukukçular oldu.
Ancak ; OLAY CİDDİ BİR HEYECAN YARATTI O ÇEVRELERDE..
SENDİKAL MÜCADELE döneminde işinden olanlar heyecanlandı..
Bir araya gelmek,birlikte hareket etmek isteği tavan yaptı/yapmış..

KARDEMİR,İŞÇİ VE MEMUR YEMEKHANESİ İÇİN İHALEYE ÇIKIYOR,İLK KEZ, BU İHALEYE YEREL YEMEK İŞİ YAPANLAR ÇAĞIRILDI…
KARDEMİR Özelleştiğinden bu yana,İŞÇİ ve MEMUR YEMEKHANESİ olayından verim alamadı sanki,bu işi yapanların bir bölümü ZARAR ETTİ ve FİRMALARI EKONOMİK zorluğa düştü.
BİR BÖLÜMÜ İŞİ YARIM BIRAKTI..
KARABÜK DIŞINDAN YERLİ FİRMALAR GETİRİLDİ OLMADI..
YURT DIŞI BAĞLANTILI FİRMALAR GELDİ,YİNE OLMADI..
KARDEMİR bu kez,işi YEREL YEMEK İŞİ YAPAN FİRMA ve KİŞİLERLE çözmek yoluna gidiyor,doğrusunu isterseniz çokta iyi yapıyor,çok iyi bir karar alınmış.
KEŞKE BU İŞİ YAPAN HER FİRMAYA DAVET GİTSEYDİ..!!
Karabük ve Safranbolu civarında YEMEK İŞİ YAPAN HER FİRMAYA DAVET GÖNDERİLMİŞ OLSAYDI,örneğin ÇEVRİKKÖPRÜ civarında bu işi yapanlar var.
KARABÜK MERKEZİNDE BU İŞİ YILLARDIR DÖRT/DÖRTLÜK YAPAN FİRMALAR VAR ve bunların tamamına DAVET GÖNDERİLSEYDİ,ne yazık gönderilmemiş galiba.
KARDEMİR İŞÇİ ve MEMUR YEMEK İŞİNİ YÖREMİZE VERECEK..
Karar eksikte olsa,YERİNDE BİR KARAR doğrusu,KUTLARIZ.
“TÜRK METAL SENDİKASI HUKUK BÜROSU 350 LİRALAR DAVASINI İZLİYOR..” BİLGİSİ VEREN KARDEŞ “NEDEN KAYBETTİK ORTADA..”
Önce ki gün bizi telefonla arayan 2010 YILI SENDİKAL MÜCADELENİN içinde ki ve TÜRK METAL Sendikası kanadında ki bir kardeşimiz “O ZAMAN AÇILAN DAVALARI NASIL KAYBETTİĞİMİZ ORTAYA ÇIKIYOR..” gibi sözler etti.
“DAVALARA BAKAN HAKİMLERİN BÜYÜK BÖLÜMÜ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ OLARAK TUTUKLANDILAR.O DAVALARI NASIL KAYBETTİK ŞİMDİ ANLAŞILIYOR..” gibi görüşler dile getirdi O Kardeşimiz..
“DEMEK O HAKİMLERİ ETKİLEYEBİLECEK İNSANLAR VARMIŞ.BU KANALLA DAVALAR BİZİM ALEYHİMİZE SONUÇLANDI.TÜRK METAL HUKUK SERVİSİ BU GELİŞMELERİ DE İZLİYOR..” bilgisini verdi
Sonra da henüz sonuçlanmayan 350 liralar davasına sözü getirdi ve “BU DAVA HALEN YARGITAY DA BEKLİYOR.HENÜZ BİR SONUÇ ÇIKMADI.TÜRK METAL AVUKATLARI 350 LİRALAR DAVASINI İZLEDİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR..” dedi.
O Kardeşimiz kendi arkadaşlarına sitem etti “TÜRK METAL GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİNE DE SÖYLEDİM,TEMSİLCİLİĞİ KAPATMALARI ÇOK YANLIŞ OLDU.ŞİMDİ ARKADAŞLAR BİRARAYA GELEMİYORUZ.80-100 ARKADAŞ TOPLANABİLSEK ÇOK İŞLER BAŞARIRIZ..” iddiasında bulundu.
HAKİMLERİN FETÖCÜ ÇIKMASI HAYLİ ETKİLEMİŞ BU ARKADAŞLARI..
“HAKLARININ YENİLDİĞİNE KANAAT GETİRMİŞLER…”
Ancak yapılabilecek pek fazla şey yok gibi görünüyor..

AĞIZ/DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NİN BAYIR MAHALLEDE Kİ İNŞAATLARI SÜRATLİ BİÇİMDE SÜRÜYOR,ANCAK,DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ YOK
Karabük haricinde ÜLKENİN HEMEN HER YERİNDE YILLAR ÖNCE YAPILIP HİZMETE GİREN,Ağız/Diş Sağlığı Merkezi Karabük’te halen kiralık bir alanda hizmet vermeye çalışıyor.
YENİ BİNASI İSE SÜRATLİ BİÇİMDE YAPILIYOR..
Bir konuya dikkatinizi çekmek isteriz,AĞIZ/DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ yapılacak denilirken,SİYASETEN BU SÖZLER verilirken,beraberinde DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ’DE AYNI YERDE YAPILIP/HİZMETE GİRİLECEK deniliyordu.
ŞİMDİ BU FİKİRDE BİR DEĞİŞİM OLDU GALİBA..!!
NE DERSİNİZ SİYASETÇİLER,DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DE o alanlara yapılacak mı,yoksa BU FİKİRDEN vazgeçildi mi,Bayır Mahalle sakinleri bunu ciddi biçimde merak ediyorlar.
Bu soruya bir cevabınız var mı acaba..?

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (8)
 • Yemek ihalesi

  Kardemir’in yemek ihalesi Karabüklü firmalara açılmış. Ne büyük hizmet ne büyük fedakarlık yapılmış Karabük’e değil mi? Alkışlamak lazım yani. Peki kimmiş bu Karabüklü firmalar ve yandaşları. Siyasi yakınları , oda başkanları vs olabilir mi acaba? Milleti artık aptal yerine koymayı bıraksınlar. Gemilerini yürütürken bari fedakarlık yapıyormuş , Karabüke hizmet ediyormuş algısı yaratmaya çalışmasınlar. YARATAMIYORLAR. Herkes her şeyin farkında.

 • HAS YENİCE’Lİ

  GENEL MERKEZ YILMAZ TİRYAKİ’yi dinlemeli il her şeyi biliyor ama birlik mesajları veriyor ancak 15 senedir YILMAZ TİRYAKİ’yi ilçe teşkilatı hiç kabüt etmedi hep yok saydı atama ile karşısına 2008 yılında bir başka partiden aday olan Belediye başkanının oğlunu ve o diğer parti yani DP’nin bütün belde teşkilatını alıp akp Yortan Belde teşkilatı haline getirdiler ve 2015 seçimlerini YILMAZ BAŞKAN hem mhp’ye hemde bu ekibe karşın kazandı.

 • karabük düşmanı

  SAYIN GÖLBEK
  KARABÜK ÜNİVERSİTESİ hızlı bir gelişim sağladı ve ALT YAPI olarak bu hıza erişmek üzere KAPASİTENİN ÇOK ÜZERİNDE DEVLET ve ÖZEL Sektör Yurtları,Pansiyonlar ve genellikle öğrencilere yönelik 1 artı 1 konutlar yapıldı..
  ŞİMDİ BURALARDA SIKINTILAR YAŞANIYOR..
  HEMEN HİÇBİRİ KAPASİTESİNİ DOLDURAMIYOR..
  Ayrıca KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NE Yönelik Kredi Yurtlar Kurumu ÖĞRENCİ YURTLARININ kapasitesi hayli yüksek,bu Yurtlar hem kalite itibarı ile hem kapasite itibarı ile hayli yüksek düzeyde.
  O nedenle ÖĞRENCİLERİN EV KİRALARI,ÖZEL YURTLARIN/PANSİYONLARIN FİYATLARI İşletmecileri tarafından yeniden gözden geçirilmek zorunda galiba.DEMİŞSİNİZ AMA ;
  SİZDE ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ Kİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ÇOK HIZLI BÜYÜDÜ FAKAT MÜTEAHHİTLİĞE SOYUNAN KARABÜK ZENGİNLERİ DAHA ÇOK PARA KAZANSIN DİYE KYK YURT KAPASİTESİ AYNI ORANDA BİLEREK KASTEN ARTIRILMADI.BİR KISIM ZENGİNLERDE ÖZEL YURT İŞLETMECİLİĞİNE BAŞLADI.KALEMLER TEKSTİL BİLE YURT BİNASINA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ.HER YER DE MANTAR GİBİ ÖZEL YURT VE 1+1 DAİRELERLE DOLDU.EĞER SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ BAŞINDAN BERİ KYK YURT KAPASİTESİ YETERLİ OLSAYDI ÖZEL YURT VE 1+1 DAİRELERİN SAYISI BU KADAR ARTARMIYDI.BU SENE ÖZEL SEKTÖR TARAFINDAN YAPTIRILAN VE KYK YA KİRAYA VERİLECEK OLANLARLA KYK YURT KAPASİTESİ ANCAK ARTTI.
  ÜNİVERSİTE BU YIL 8.000 MEZUN VERDİ . YERLERİNE YENİ ÖĞRENCİLER GELECEK VE SİZDE ÇOK İYİ BİLİRSİNİZ Kİ ÇÖMEZ ÖĞRENCİLER İLK YILLARDA DEVLET YURDUNU TERCİH EDER.BU DEMEK OLUYOR Kİ YILLARDIR ÖĞRENCİNİN CANINI ÇIKARAN ÖZEL YURT VE PANSİYON SAHİPLERİ İLE KİRALIK EV SAHİPLERİ GÜNLERİNİ GÖRECEK. BELKİ SİZ VE SİZİN GİBİLER ÜZÜLECEK AMA ÖĞRENCİLER VE DAR GELİRLİ KARABÜK HALKI SEVİNECEK , ÖZEL YURT-PANSİYON FİYATLARI GERÇEK YERLERİNE GELECEK VE KİRA FİYATLARI DÜŞECEK .NE DEMİŞLER KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER.15-20 YILLIK KİRACISINI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNE KİRAYA VEREBİLMEK İÇİN EVİNDEN ÇIKARAN , KİRAYA VERMEK İÇİN 1+1 DAİRELERİ DEĞERİNİN 2-3 KATI FİYATA ALANLAR SİZE SÖYLÜYORUM İNŞALLAH EVLERİNİZ BOŞ KALIR,İNŞALLAH BANKA KREDİLERİNİZ PATLAR.

 • Fetö

  Fetö terör örgütünü destekleyenlere sesini çıkarmayan SPK yetkilileri , hakimler , savcılar ve diğer sözde adalet temsilcileri , Maliye Bakanlığı yetkilileri, üst düzey şirket yöneticileri, belediye başkanları, eski ve yeni milletvekilleri, siyasi partilerin il başkanları , bağımsız üyeler vs vs vs Sıra size de gelecek inşallah.

 • süngüsü düştü

  Yenice depotunun süngüsü düştü.AKP onu geçen akşam hesaba çekmiş bakın onun yüzünden Aycanda siyasetten silinicek bunu bi iki yerde anlatmış.Partinin Genel Merkezinden gelen müfettiş Milletvekili herkesin anlattını dinlemiş.İl Başkanı Milletvekili dinlenmiş ve bu despotun süngüsü düştü.Belki APK bunu ihraç eder etmese bile bir daha Başkan olması mümkün deyil diyolar.Bütün Yeniceye geçmiş olsun.Kimsenin bundan korkmasına lüzum kalmadı Yılmaz başkan neler anlattı acaba bunun önemi çok büyük tabi

 • Osman

  Yenicede çok ilginç şeyler yaşanıyor. Kimin hangi khveye gireceği,kimin kimden alışveriş yapacağı, kimin hangi parkta oturacağına bir muktedir karar veriyor.Yüksekokul müdürünü tanıyorsanız, bir sorun. Okula kimlerin sokulmayacağı talimatını kimler vermiş. CHP ilçe başkanı demeç verdi diye, CHP’nin karşısındaki oturma parkları nasıl kaldırılmış. Yenice bu şahıs tarafından sürekli gerilmektedir. Bu gidiş iyi değildir. Kardeş kardeşe düşman edilmektedir. Bunlar yapılırken de akçalı işler gözden kaçırılmaktadır. Yılmaz başkan en azından namusludur. Dürüsttür. İyi bir araştırma yapılmış olsa, gazetelere yeniceden iyi malzeme çıkar.

 • acaba

  Şimdi 2010 dönemindeki davalara bakan hakimlerin tamamı FETÖcü çıkıp, o dönem işveren lehine karar verdiyse; buradan işverenin de FETÖcü olduğu yönünde bir duruma ulaşmıyormuyuz acaba. FETÖ cüler kendinden olmayana su bile vermiyorsa eğer, işveren lehine bu kadar şaibeli kararları niye versin. Davaların geriye dönük tekrar görülmesi mümkün değilse bile, Türk Metalin ve işinden olan yüzlerce insanın en azından işin bu yönüyle de şiddetle üzerine gitmesi,suç duyurusunda bulunması lazım.Bu Fetöcü hakimler babasının hayrına kıyak geçmedi,vardır bir “himmeti”.

 • Olan 350 işçiye oldu

  2010 yılında kabak 350 işçinin başına patladı kimimizin aileleri dağıldı kimimiz gururuna yideremedi intihar etti kimimiz üç beş kuruşa iş buldu kimimiz iş kurmaya çalıştı.Kimse bize sahip çıkmadı hiç kimse bize sahip çıkıp işverene ne yapıyorsunuz arkadaş bunlarda Karabük insanı böyle yapmanız yanlış demedi.O zaman bizim tepkimiz Feridun Tankutla Ruhi Ayhanaydı işverenle bir sorunumuz yoktu araya sorunu sokan Recai Ergün Osman eski milletvekili filan oldu.Demek FETÖ Terör Örgütünün kurbanı olmuşuz.O zaman Kardemiri yönetenlerin FETÖYLE yakın oldukları söylenirdi araya bizde gitmişiz.Allahın büyüklüğü o zaman bize yapanlar şimdi kendileri çekiyorlar hepside tutuklandı işte.Şindi sıra işverenlerde bizi işe geri almazlarsa bu büyük ALLAHIM ONLARIDA yerle yeksan edecektir.Bizim Allahımız var onların parasından çok daha güçlü olan Allahımız var imanımız inancımız var


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Trabzonspor

  37 +35 81
 2. Fenerbahçe

  37 +30 70
 3. Konyaspor

  37 +21 67
 4. Başakşehir

  37 +18 62
 5. Alanyaspor

  37 +8 61
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  37 +8 58
 8. Antalyaspor

  37 +7 58
 9. Karagümrük

  37 -4 57
 10. Adana Demir

  37 +6 52
 11. Sivasspor

  37 +1 51
 12. Galatasaray

  37 -2 51
 13. Kasımpaşa

  37 +8 50
 14. Hatayspor

  37 -7 50
 15. Kayserispor

  37 -6 47
 16. Giresunspor

  37 -3 45
 17. Gaziantep FK

  37 -10 43
 18. Ç. Rizespor

  37 -25 36
 19. Altay

  37 -16 34
 20. Göztepe

  37 -30 28
 21. Yeni Malatya

  37 -39 20
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.