DOLAR 18,8269 0.12%
EURO 20,3913 -0.75%
ALTIN 1.130,84-2,12
BITCOIN 443175-1,15%
Karabük

HAFİF KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (27.Nisan.2016)

ABONE OL
27 Nisan 2016 10:05
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SAYIN MUTULLAH YOLBULAN,SAYIN KAMİL GÜLEÇ 20 YILLIK HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİĞİ İÇİN “SEVİNÇLİ.” DİYORUZ
Gerek Sayın MUTULLAH YOLBULAN,gerek Sayın KAMİL GÜLEÇ Kangal Haddanesini uzun süredir hayal ederlerdi,bunu uzun süredir çok yakından biliyoruz,bire/bir tanığıyız.
BİZ BUNU YAZIYORUZ.
UZUN SÜREDİR HAYAL EDERLERDİ,böyle bir yatırım yapılması gerektiği üzerinde fikir üretirlerdi ve sonuçta hayal ettikleri yatırımı gerçekleştirdiler,hayata geçmesine vesile oldular..
HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİLER,SEVİNÇLİLER.
BİZ BUNLARI SÖYLÜYOR,ANLATIYORUZ..
Elbet,bu tesisin gerçekleşmesinde olağanüstü gayretle çalışan bir Genel Müdür,Genel Müdür Yardımcısı,Mühendis,Teknik Eleman,işçi zinciri vardı ve bunların unutulmaz HİZMETLERİ GEÇMİŞTİR.
Bunların hakkını görmezden gelmek mümkün mü..?
BU İNSANLARIN EMEĞİNİ GÖRMEMEK MÜMKÜN MÜ..?
Bir hayalin gerçekleşmesinin sevinci,heyecanı başka,verilen emeklerin sonuca ulaşmasının sevinci,heyecanı bambaşka bir olay olsa gerektir ve Sayın MUTULLAH YOLBULAN,Sayın KAMİL GÜLEÇ yıllardır hayal ettikleri yatırımın gerçekleşmesinden sevinç duydular.
EN TEPE NOKTASINDAN,EN ALT NOKTAYA kadar çalışan,emek harcayan,gecesini/gündüzüne katarak ter akıtan insanlar mutlu sona ulaşmanın sevincini yaşadılar,elbet yaşayacaklar,bu onların en doğal hakları..
HERKESE HAYIRLI/UĞURLUR OLSUN..

170 MİLYON DOLAR HARCANARAK HİZMETE ALINAN KANGAL HADDANESİ VE DÖVİZLE ALINAN KALİTELİ ÇELİK…
KARDEMİR Yönetim Kurulu tarafından,KARDEMİR Genel Müdürü Sayın FADIL DEMİREL’İN Genel Müdürlüğü döneminde START VERİLEN KANGAL Haddanesi DENEME ÜRETİMLERİNE başladı.
TIKIR/TIKIR ÜRETİM YAPIYOR BİLGİLERİ VAR.
Dünya üzerinde BU İLERİ TEKNOLOJİ 4 YERDE DAHA KULLANILIYORMUŞ ve aynı üretimi yapan diğer Firmaların çok eski teknoloji ile çalıştıkları belirtiliyor.
170 MİLYON DOLARLIK BİR YATIRIM.
Ülkenin veya Dünyanın herhangi bir yerinin 170 milyon dolarlık YATIRIM ALAN Kentleri neler yaparlar bir düşünün,170 milyon dolarlık bir yatarım gerçekten çok büyük bir yatırımdır.
Sayın MUTULLAH YOLBULAN ile Sayın KAMİL GÜLEÇ’İN KARDEMİR Yönetiminde görev almalarından bu yana 1.5 MİLYAR DOLAR CİVARINDA YATIRIM YAPILDI.
Kardemir teknolojisi değiştirildi,yenilendi.
İşte KANGAL HADDANESİ bunlardan birisi ve beklide bunların birincisi,Ülke DÖVİZ VEREREK ALDIĞI KALİTELİ ÇELİĞİ artık DIŞ ÜLKELERDEN almayacak,kendi Ülkesinde,KARDEMİR’DE üretecek.
BU SEVİNDİRİCİ BİR GELİŞME DEĞİL MİDİR SİZCE..?

KARABÜK 20/25 YILLIK BİR HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK ÜZERE VE GENÇLİK/SPOR MÜDÜRÜ “İHALEYİ YAPTIK..”
Karabük’ün İLÇE OLDUĞU dönemlerden HAYALİ OLAN,bir yatırım süratle sona doğru gidiyor ve Gençlik/Spor İl Müdürü Sayın ABDÜLKADİR ÇETİN,KELTEPE KAYAK MERKEZİ İHALESİNİN yapıldığını söyledi.
Sayın ABDÜLKADİR ÇETİN Kayak Merkezi için TELESİYEJ/TELEFERİK/SOSYAL DONATI ALANLARI İhalesinin yapıldığına dikkat çekerek YÜKLENİCİ FİRMA YAKINDA ŞANTİYESİNİ KURAR anlamında bilgiler verdi.
Karabük’ün en çalışkan ve verimli çalışan Müdürlerinin başında gelen Gençlik/Spor İl Müdürü Sayın ABDÜLKADİR ÇETİN,büyük önem verdikleri ve zaman/zaman çeşitli aksaklıklar çıkan KELTEPE KAYAK MERKEZİ’NİN sona doğru süratle gittiğine dikkat çekti.
Bu arada KAYAK MERKEZİ’NE giden yolların İL ÖZEL İDARE Müdürlüğü yol ağında olduğuna da dikkat çeken İl Müdürü Sayın ÇETİN bu anlamda GENİŞLETME ÇALIŞMALARINA yakında başlanacağı tahmininde bulundu.
BURAYA GİDEN YOLUN GENİŞLETİLMESİ GEREKİYOR..
Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın ABDÜLKADİR ÇETİN yapılan ihaleyi alan Firmanın TELESİYEJ Tesis yapacağını,TELEFERİK Tesisi kuracağını ve ayrıca hazırlanan imar planında gösterilen sosyal donatı alanlarını yapacağına dikkat çekti.
KELTEPE KAYAK TESİSİ SONA DOĞRU YAKLAŞIYOR..
2017 İLKBAHARINDA KAYAK YAPILABİLİR duruma gelirmiş..
KARABÜK 20/25 YILLIK BİR HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR..
Dileriz OTEL/OTELLER ZİNCİRİ DE kurulur..

ULAŞTIRMA,HABERLEŞME,DENİZCİLİK BAKANI SAYIN BİNALİ YILDIRIM,HAVAALANI LAFINI AĞZINA BİLE ALMADI…
Dün öğlen saatlerinde Karabük’e gelen ULAŞTIRMA/HABERLEŞME ve DENİZCİLİK Bakanı Sayın BİNALİ YILDIRIM,TCDD Demiryolu hattı üzerinde yapılan sinyalizasyon yenileme çalışmalarının açılışını yaptı.
IRMAK-KARABÜK-ZONGULDAK Demiryolu hattı üzerinde yapılan sinyalizasyon hattı yenileme ve rehabilitasyon çalışmalarının yaklaşık 1 milyar Türk Lirasına mal edildiği üzerinde bilgiler verildi.
Bakan Sayın BİNALİ YILDIRIM’IN Karabük HAVAALANI noktasında hiçbir konuşma yapmaması dikkati çekti ve Sayın YILDIRIM böyle bir konuyu ağzına bile almadı.
Bilindiği gibi KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Sivil Havacılık Yüksekokulu için böyle bir HAVAALANI gerektiğine dikkat çekiliyordu ve bu anlamda da HAVAALANI YAPIMI için çok ciddi girişimler yapılmıştı.
Şu an itibarı ile AK PARTİ KARABÜK Milletvekili olan,O Dönemin KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN Havaalanı noktasında çok önemli girişimleri olmuştu.
Bakan Sayın BİNALİ YILDIRIM’IN,her ne kadar KARABÜK ÜNİVERSİTESİ yeni Rektörü Sayın REFİK POLAT’IN gündemimizde yok demesine rağmen “HAVAALANI KONUSUNDA OLUMLU GÖRÜŞLER DİLE GETİREBİLECEĞİNİ..” ileri süren çevreler vardı.
Bakın Sayın YILDIRIM maalesef bu konuyu ağzına bile almadı..
Üzerinde TEK SÖZ ETMEDİ..

KARABÜK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN ALİ KÖSE “YENİŞEHİR BÖLGESİ OKULLARINA KARŞI ÖZEL BİR İLGİ VAR..”
Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Sayın ALİ KÖSE,Karabük’te derslik sıkıntısı olmadığına işaret ederken,”SINIF ORTALAMALARI 18-20 CİVARINDA..” ifadelerini kullandı.
Sayın ALİ KÖSE bunu söylerken “ÖĞRENCİ VELİLERİMİZ,NEDENSE YENİŞEHİR BÖLGESİ’NDE BULUNAN OKULLARIMIZA ÖZEL BİR ÖNEM VERİYORLAR.ÖĞRENCİLERİNİ BURALARDA Kİ OKULLARA YERLEŞTİRMEK İSTİYORLAR..” dedi.
Daha sonra da “YENİŞEHİR BÖLGESİ’NDE Kİ BAZI OKULLARIMIZIN SINIF MEVCUDU,BU NEDENLE BİRAZ YÜKSEK ÇIKAR /ÇIKABİLİR,ANCAK,ORTALAMAMIZ 18/20 CİVARINDADIR..”bilgilerini veriyor..
Yenişehir ÇAMLIK Bölgesi’ne KARDEMİR tarafından yaptırılacak İMAM/HATİP OKULLARI/KÜLLİYESİ için yer üzerinde bazı teknik sıkıntılar çıktığını anlatan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın ALİ KÖSE bunların aşılması için çaba gösterildiğini söylüyor.
Sayın ALİ KÖSE Karabük’e atanır/atanmaz,ilk iş olarak O YERİN TAPUSUNU ALMAK için çalışmalar başlatmıştı ve daha sonra çıkan teknik sıkıntılarında aşılacağına inandığını söylüyor.
O ZAMAN ÇOK BÜYÜK BİR RAHATLAMA OLACAK..
Sayın ALİ KÖSE ÇALIŞMALARINI sürdürüyor..

BİLMEYEREK,İSTEMEYEREK “İKİ SİYASETÇİMİZİN ARASINA NİFAK SOKMAK NOKTASINA GELİRSEK ÇOK ÜZÜLÜRÜZ..”
Bilmeyerek,istemeyerek,hiç aklımıza gelmeyen bir nedenle,çok önemsediğimiz,çok önem verdiğimiz iki Siyasetçimizin,iki insanın arasına nifak sokmak gibi bir noktaya savrulursak,bundan büyük üzüntü duyarız.
Böyle bir büyük günahtan hem korkarız,hem işlememeye çalışırız.
Hayatımızda çok/çok önemli yeri olan,hep iyilik üzerine,hep insan üzerine çok önemli dersler aldığımız Rahmetli HÜSNÜ BODUR amcamız gelir aklımıza..
Bir Kurban Bayramı öncesinde Rahmetli HÜSNÜ BODUR Amca EFLANİ PAZARINDAN birkaç baş hayvan satın almış,Safranbolu KIRANKÖY’DE hayvanları indirmiş,otlata otlata BAĞLAR Bölgesinde ki bahçesine getirmiş.
“ALLAH AFFETSİN BUGÜN İSTEMEDEN GÜNAHA GİRDİM..” demişti HÜSNÜ BODUR amca ve”KAHVEHANE DE BOŞ OTURAN KAĞIT OYNAYANLAR,BENİM BİRKAÇ LİRA VERİP BU HAYVANLARI BİRİSİ İLE YOLLAMADIĞIMI YERMİŞLERDİR..” diyerek..
“BENİM İÇİN GIYABIMDA KÖTÜ SÖZ EDEREK GÜNAHA GİRMİŞ OLABİLİRLER.BENİM YÜZÜMDEN GÜNAHA GİRDİKLERİ İÇİN,ÜZÜLÜR VE KENDİMİ O GÜNAHA ORTAK HİSSEDERİM..” gibi konuşmuştu..
Bu olay geldi aklımıza..
Gerçekten İKİ SİYASETÇİ,İKİ DEĞERLİ İNSAN bizim haddini aşan,maksadını aşan yazılarımız yüzünden biri/birlerine gönül koyma aşamasına geldilerse çok ama çok üzülürüz..
HİÇBİR SUÇLARININ OLMADIĞINI,ne lehte,ne aleyhte,tek söz edilmediğini,bütün samimiyetimizle söyleriz ve böyle bir olaya sebep olduğumuz için kendilerinden özür dileriz.
Bütün suç bizim maksadını aşan sözlerimiz/yazdıklarımızda.

ULAŞTIRMA/HABERLEŞME VE DENİZCİLİK BAKANI SAYIN BİNALİ YILDIRIM “FİLYOS LİMANI BİLGİSİ ZONGULDAK’TE..”
ULAŞTIRMA/HABERLEŞME/DENİZCİLİK B akanı Sayın BİNALİ YILDIRIM,bu Yörenin,bu Ülkenin en önemli yatırımı olacak olan FİLYOS LİMANI için bilgiyi Zonguldak’ta vereceğini açıkladı.
HUKUKİ SORUNLARI ÇÖZÜLMÜŞTÜ FİLYOS LİMANI’NIN.
ALT YAPI İhalesi için büyük hukuki sorunlar çözülmüştü.
Hemen herkes YAKINDA ÇALIŞMALAR BAŞLAR diye beklemeye girmiş.ancak,herhangi bir çalışma bir türlü başlamamıştı,Bakan Sayın YILDIRIM kendisine konu sorulunda ZONGULDAK’TE AÇIKLAMA YAPACAĞINA değindi.
Oysa KARABÜK BU ANLAMDA DAHA HEYECANLI..
Zonguldak YAŞAYANLARI KARABÜK kadar heyecan duymuyorlar..
Her ne hal ise artık,merakla bekleyeceğiz açıklamayı.
FİLYOS LİMANI aynı zamanda BALTIK DENİZİ ile MANŞ DENİZİ ile bu Yöreleri komşu yapacak ve FİLYOS CİVARI bu Denizlere kenarı olan veya Orta Avrupa Ülkelerinin Lojistik Merkezi haline gelecektir.
ZONGULDAK CİVARI YAŞAYANLAR FARKINDA DEĞİLLER.
KARABÜK BU KONUDA DAHA HEYECANLI.
Keşke Sayın BAKAN KARABÜK’TE açıklamış olsaydı..
Çok daha olurdu doğrusu.

KENTİN ORTA YERİNDE KALAN “TCDD ARAZİLERİ İLE KARTALTEPE İÇİN PROTOKOLLER…” YENİ BİR İMARLAŞMA..
Karabük Belediyesi’ni ziyaret eden Ulaştırma Bakanı Sayın BİNALİ YILDIRIM ile Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ arasında yaşanan diyalog Karabük için umutlu bir gelecek vaat etti.
Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,Bakan Sayın BİNALİ YILDIRIM’DA Karabük Kentinin orta yerinde kalan TCDD ARAZİLERİNİN verilmesini istedi.
BUNA KARŞILIK KARTALTEPE İHYA EDİLEBİLİR gibi yaklaştı.
Olaya KAZAN/KAZAN Formülü getirildi.
Bakın Sayın BİNALİ YILDIRIM protokol çalışmalarının süratle başlatılması için gerekli talimatları verdi ve böylece yılların YILAN HİKAYESİNE dönmüş bulunan TCDD ARAZİLERİ Karabük adına değerlendirilecek hale getirilecek.
DÜN YAŞANAN EN OLUMLU GELİŞME BU OLDU..
Dileriz protokol süratle imzalanır iş çözüme kavuşturulur..
O zaman KARABÜK NEFES ALIR..
Eğer iyi değerlendirilebilirse KARABÜK MERKEZİ YENİDEN KURULUR,o civar KARABÜK’ÜN MERKEZİ yeri haline gelir/getirilir ve bu nokta da iyi bir planlama yapılması şart elbet..
DÜN EN BÜYÜK KAZANÇ BU OLDU.

“DIŞ ÜLKELERDEN YALVAR/YAKAR RAY ALIYORDUK.ŞİMDİ KARABÜK’ÜN ÜRETTİĞİ RAYLARDAN GİDİP/GELİYORUZ..”
Ulaştırma Bakanı Sayın BİNALİ YILDIRIM dün RAY KONUSUNA değindi ve “BAZI DIŞ ÜLKELERDEN YALVAR/YAKAR RAY ALIYORDUK..” dedi.
“ŞİMDİ KARDEMİR’İN,KARABÜK’ÜN ÜRETTİĞİ RAYLARDAN GİDİP/GELİYORUZ.PARAMIZ DIŞ ÜLKELERE GİTMİYOR..” gibi ifadeler kullandı.
BİR KARABÜKLÜ OLARAK GURURLANMAK GEREKMEZ Mİ..?
BİZE GÖRE GEREKİR.
Bu nokta da,Karabüklü olarak gururlanırken,BU YATIRIMIN DA SON 20 YILIN ÜRÜNÜ OLDUĞUNU SÖYLEMEK gerekmez mi,gerekir elbet,RAY ÜRETİMİ DE 20 yılın yatırımıdır..
Sayın OSMAN KILAVUZ’UN Genel Müdürlüğü dönemi ile başlayan girişimler,Sayın FADIL DEMİREL’İN döneminde doruk noktalara tırmanmış ve gerçekleştirilmiştir..
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETMEK GEREKİR..
Peki o son 20 yılda YÖNETİM KURULU Üyeleri kimlerdir..?
İki isim hep olmuşlardır,olmadıkları zaman KARDEMİR ÇATI TEPEMİZE GÖÇÜYOR noktasına sürüklenmiştir,öyle değil mi,şimdi biz bunları yazınca,kimi çevreler yine abuk/subuk suçlamalar yapacaklardır..
Yapan yapar,ama,işin gerçeği budur..

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (4)
 • karabük düşmanı

  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HANGİ OKULLARDAN BAHSEDİYOR BİLMİYORUM AMA BENİM 2 ÇOCUĞUM YENİŞEHİR KARABÜK ATATÜRK ORTAOKULUNDA OKUYOR BİRİNİN SINIFINDA 29 ÖĞRENCİ DİĞERİNİN SINIFINDA 31 ÖĞRENCİ VAR.YAPILAN AÇIKLAMAYA YER VERMEDEN ÖNCE KEŞKE BİRAZ ARAŞTIRMA YAPILSA.

  KONU ÖĞRENCİ SAYILARINDAN AÇILMIŞKEN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ VE BÖLGEMİZDEKİ DİĞER ÜNİVERSİTELERİN ÖĞRENCİ SAYILARINA VE İLLERİN NÜFUSLARINA DA BİR GÖZ ATALIM NE DERSİNİZ. RAKAMLAR 2016 YILI RAKAMLARIDIR.

  ÜNİVERSİTE ADI KURULUŞ YILI ÖĞRENCİ SAYISI İLİN NÜFUSU ÖĞR.SAY/NÜFUSA ORANI

  KARABÜK ÜNİVERSİTESİ 2007 50.216 236.978 % 21
  KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 2006 24.260 372.633 % 7
  BARTIN ÜNİVERSİTESİ 2008 12.839 190.708 % 7
  BOLU İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 1992 22.000 291.095 % 8
  ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜN. 1992 32.000 595.097 % 5
  ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 2007 6.991 180.945 % 4
  SİNOP ÜNİVERSİTERSİ 2007 7.552 204.133

  NE DERSİNİZ SAYIN KARABÜKLÜLER.2007 DE KURULAN ÜNİVERSİTEMİZİN SAYIN REKTÖRÜ PROF.REFİK POLAT BİZİM ÜNİVERSİTE OLARAK ÖĞRENCİ SAYIMIZ YETERLİ EĞİTİM KALİTEMİZİ ARTTIRMALIYIZ DERKEN HAKLIMIYMIŞ.SAYIN REKTÖRE BU KÖŞEDE SAYIN GÖLBEK BİLE SÖYLEMEDİĞİNİ BIRAKMAMIŞTI.BEN BUNLARI DİLE GETİRİRKEN KARABÜK DÜŞMSNI İLAN EDİLMİŞTİM.KARABÜK DE MÜTEAHHİTLİK YAPAN VE TEK DERTLERİ İLERİDE BAŞIMIZA BELA OLACAK OLAN 1+1 DAİRE YAPIP FAHİŞ FİYATLARA SATMAK OLAN KARABÜK SİYASETİNDE DE SÖZ SAHİBİ SÖZÜM ONA KARABÜK İLERİ GELENLERİ Mİ HAKLI.
  GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ ARKADAŞ SORARIM SİZE KARABÜK DE ÖĞRENCİ SAYISININ BU KADAR ARTMASI KARABÜK DE YAŞAYAN KARDEMİR İŞÇİSİNİN , EMEKLİNİN , MEMURUN MU İŞİNE GELİR YOKSA HEMEN HEMEN HEPSİ MÜTEAHHİTLİK YAPAN SİYASİ PARTİLERDE SÖZÜ GEÇEN KARABÜK ZENGİNLERİNİN Mİ ? EĞER KİRAYA VERİLECEK EVİM YOKSA , YURT İŞLETMECİSİ DEĞİLSEM METREKARESİ 500 TL YE EV YAPIP 2.000-3000 TL YE SATMIYORSAM ÖĞRENCİ SAYISININ ARTMASI BANA FAYDA DEĞİL ZARAR VERİR. KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN SERMAYE DÜŞMANLIĞI YAPMIYORUM FAKAT ÜNİVERSİTEYİ BU KADAR HIZLI BÜYÜTEN KARABÜK ÜN SAYIN İLERİ GELENLERİ KEŞKE YURTKUR KAPASİTESİNİN ARTTIRILMASI İÇİN DE BU KADAR GAYRETLİ OLSALARDI DA DAR GELİRLİ VATANDAŞ MAAŞININ ÜÇTE BİRİNİ VEYA YARISINI KİRAYA AYIRMASAYDI.KEŞKE BU KÖŞENİN SAHİBİ GİBİ SAYIN BASIN MENSUPLARI BİRAZ DA BUNLARI HABER YAPSAYDI .
  KARABÜK DE MAALESEF BİRİLERİ YILLARDIR KENDİ ÇIKARLARI İÇİN KAMU OYUNU YANILTIYOR .ÖĞRENCİ SAYISININ ARTMASINI ÇOK İYİ KULLANAN ESKİ REKTÖR SAYIN UYSAL VEKİL SEÇİLDİ . KARABÜK İLERİ GELENLERİ ZENGİNLİKLERİNE ZENGİNLİK KATTI.BASIN MENSUPLARI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI DA ÜÇ MAYMUNU OYNADI HER ZAMANKİ GİBİ.GÜÇLÜ OLANLAR SESİ ÇOK ÇIKANLAR KAZANIYORDU NASIL OLSA.BASIN REKLAM ALIYORDU KAZANANLARDAN YANİ ONLARDA KAZANIYORDU. DEMEDİLER Kİ ARKADAŞ ÜNİVERSİTEMİZ BÜYÜYOR NE GÜZEL FAKAT KİRA VE KONUT FİYATLARI AŞIRI YÜKSELDİ YURT KAPASİTEMİZİ DE ARTTIRALIM .KARABÜK ÜN GELEN ÖĞRENCİLER VE AİLELERİNİN GÖZÜNDEKİ İMAJI KÖTÜ HEM ÖĞRENCİLER SÖMÜRÜLÜYOR HEM DE DAR GELİRLİ KARABÜKLÜLER ZOR DURUMDA . NEYSE YAZACAK ŞEY ÇOK DAHA SONRA İNŞALLAH.

 • 307 Mağdur 78 liler

  2010 dan bu tarafa geçen 6 yıldır işçi bayramı kutlayamayan biz 307 liler adına, Kardemrde çalışan ve artık bir selam vermeyi bir hal hatır sormayı, bir Alo demeği bile çok gören çalışan arkadaşlarımızın 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ, NİCE BAYRAMLARA.. kavuşmalarını temenni ederiz, Karabük düşmanı arkadaş çok güzel yazmışsın’da anlatman mümkün değil, İlahi bir adalet vardır geç gelir belki biz bekleyemeyiz ama mutlaka gelir, Onlara ve Onlara bu fırsatı verenlere ve Onları öve öve bitiremeyenlere..

 • karabük düşmanı

  SAYIN GÖLBEK YOLBULAN,GÜLEÇ VE YÜCEL AİLELERİNİN KARDEMİRDEN İNDİRİMLİ FİYATLAR İLE DEMİR ALMASI KARDEMİRİN EDECEĞİ KARI KENDİLERİNİN ETMESİ KARDEMİRİN ZARARA UĞRATILMASI DEĞİLMİDİR ? KONUŞULAN RAKAMLAR DOĞRU İSE TON BAŞINA 20 DOLAR GİBİ BİR İNDİRİM SÖZ KONUSU , BU DEMEKTİR Kİ KARDEMİR TON BAŞINA 20 DOLAR ZARAR EDİYOR BU SATIŞTAN . KARDEMİR KENDİSİ BU FİYATLARA SATAMIYORUZ DİYORSA SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜNDE BİR SORUN VAR DEMEKTİR.YOK SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜNÜN AMACI 3 AİLENİN FATURALARINI İŞLEMEKSE O BAŞKA .BÖYLE OLUNCA PEK TABİİ EN KÜÇÜK HİSSEDARIN BİLE HAKKI YENİYOR DEMEKTİR ARKADAŞ.BUNLARI KONUŞMAK YOLBULAN YA DA GÜLEÇ AİLELERİNE NEDEN HAKARET OLSUN.KENDİLERİ DE HİSSE SAHİBİ OLDUKLARINA GÖRE KARDEMİR KAR EDİNCE ZATEN OTOMATİK OLARAK KENDİLERİ DE KAZANMIŞ OLMUYORLAR MI ? NEDEN BU AÇGÖZLÜLÜK ARKADAŞ.

 • reis

  AHMET ABİ MERHABA

  HEP DÜŞÜNMÜŞÜMDÜR BİZİM ÜNİVERSİTENİN İSMİ NİYE 3 NİSAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ADI VERİLMEMİŞ OLABİLİR BUNUN HUKUKSAL
  BİR SAKINCASI MI VARDI.EĞER BİZ YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSAK BİZİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
  SAYGILARIMLA


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  21 +29 51
 2. Fenerbahçe

  21 +28 45
 3. Başakşehir

  21 +11 40
 4. Beşiktaş

  20 +16 39
 5. Adana Demir

  21 +18 38
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  21 +6 38
 8. Kayserispor

  21 +4 32
 9. Konyaspor

  21 +2 27
 10. Gaziantep FK

  21 +2 25
 11. Alanyaspor

  21 -7 25
 12. Karagümrük

  20 +1 23
 13. MKE Ankaragücü

  20 -7 22
 14. Kasımpaşa

  21 -13 22
 15. Sivasspor

  21 -6 21
 16. Antalyaspor

  20 -9 21
 17. Giresunspor

  21 -18 21
 18. Hatayspor

  20 -20 20
 19. İstanbulspor

  21 -23 18
 20. Ümraniyespor

  21 -14 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.