DOLAR 19,0732 0.24%
EURO 20,5475 -0.46%
ALTIN 1.216,27-0,29
BITCOIN 535122-1,63%
Karabük
11°

KAPALI

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Her Telden (5.Kasım.2015)

ABONE OL
5 Kasım 2015 07:31
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“RAHMETLİ BÜLENT ECEVİT,BU CHP YAPISI İLE BİR YERE VARILMAYACAĞINI GÖRMÜŞ MÜYDÜ..?” VE BİR SOHBETİMİZ
SOSYAL DEMOKRAT Dünya görüşü ekseninde,yıllar/yılı mücadele veren,emek harcayan ve şu an itibarı ile gelişmeleri köşesinden izleyen çok sevdiğimiz bir kardeşimiz,dostumuzla sohbet ettik.
CHP’NİN YÜZDE 25 LERE ÇAKILAN OYLARINDAN SÖZ ETTİK.
O dostumuz/kardeşimiz “RAHMETLİ BÜLENT ECEVİT,GALİBA,BU CHP YAPISI İLE BİR YERE VARILAMAYACAĞINI GÖRDÜ VE ISRARLARA RAĞMEN,12 EYLÜL SONRASI CHP’YE DÖNMEDİ,KENDİ DSP’SİNİ KURDU..” dedi.
CHP’NİN küçükte olsa bir oy artışı yapmasına rağmen bir kaos ortamına düştüğüne işaret ederek “YİNE KURULTAY SÜRECİ VAR,YİNE BİRÇOK GENEL BAŞKAN ADAYI ÇIKACAK,YİNE ÖRGÜTLER ÜZERİNDE TASFİYELER OLACAK..” gibi görüşler dile getirdi.
Rahmetli BÜLENT ECEVİT örneğini verdi.
Rahmetli BÜLENT ECEVİT kurduğu DSP’Yİ müthiş bir disiplin üzerine oturtmuş ve o kardeşimin tabiri ile “SABAH ERKEN KALKAN KENDİSİNİ SİYASET DEHASI SANMIYORDU.DSP İÇİNDE BUNA İZİN VERİLMİYORDU..” şeklinde bilgiler verdi.
DSP Genel Merkezinde “ÇAY OCAĞINA KADAR ÇIKIP,BİR ÇAY İÇEBİLEN KENDİSİNİ MUTLU HİSSEDİYORMUŞ..” bunları anlattı ve “DSP,MÜTHİŞ DİSİPLİNLİ BİR PARTİ OLMUŞTU..” dedi.
“CHP NE YAZIK Kİ BÖYLE DEĞİL..” dedi ve “HERKES KENDİSİNİ GENEL BAŞKANLIĞA LAYIK GÖRÜYOR.KADROLARDA TEVAZU YOK.BİR SÜRE GÖREV ALAN,TASFİYE EDİLİNCE PARTİYE OY BİLE VERMİYOR..” gibi görüşler dile getirdi.
“SONUÇ NE OLMALI..” dedik “BU YAPI İLE SOSYAL DEMOKRATLAR BİR YERE VARAMIYOR,BÖYLE SÜRMELİ Mİ..” diye O kardeşimizde bize sordu..
“YENİ BİR SİYASAL YAPI ŞART..” dedi.

1 KASIM ÖNCESİNDE,SAYIN DEVLET BAHÇELİ,TBMM ÇATI ALTINDA 5.PARTİ OLUR GİBİ KONUŞMUŞTU 6.BİLE OLUR..!!
Dün SOSYAL DEMOKRAT Dünya görüşü ekseninde,adeta,BİR ÖMÜR VERMİŞ çok önemsediğimiz,sevdiğimiz bir kardeşimizle CHP Üzerine sohbet ettik.
“BU YAPI İLE BİR YERE VARILMAZ..” dedi.
“SABAH ERKEN KALKAN,KENDİSİNİ GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK GÖRÜYOR..” şeklinde görüşler dile getirdi “SEVGİSİZ BİR YAPI ORTAMI VAR..” dedi.
Hatırlarsanız 1 KASIM ERKEN GENEL SEÇİM öncesinde,MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ çok önemli bir iddia ortaya koymuş ve “TBMM ÇATISI ALTINDA 5.PARTİ OLABİLİR..” demişti.
GALİBA Sayın BAHÇELİ HAKLI ÇIKACAK..
5.PARTİ 6.PARTİ OLACAK,TBMM ÇATISI ALTINDA..
CHP ve MHP HAYLİ SANCILI BİR SÜREÇ YAŞIYOR..!!
CHP İL KONGRELERİ SÜRECİNİ HENÜZ TAMAMLAMADI ve ŞUBAT ayı içinde KURULTAY YAPACAK CHP şimdiden GENEL BAŞKAN Adayları çıkıyor.
MHP TAM ANLAMI İLE BİR KAOS YAŞIYOR..
Şimdilik sessiz gibi görünen AK Parti ve HDP nasıl bir şekil alır,bunu bilmek tahmin etmek oldukça güç,ancak AK Parti diğer Partilere oranla çok daha sağlam bir yapı gibi görünüyor.
TBMM ÇATISI ALTINDA 5.ve 6.SİYASİ PARTİLER OLUR GİBİ..!!

ÇİN HALK CUMHURİYETİ,ÖZELLİKLE METAL PİYASALARINI VURUYOR VE ÜLKEMİZ ÇELİK ÜRETİMİNDE DÜŞÜŞ..
ÇİN HALK CUMHURİYETİ,Ülkemizde özellikle METAL SEKTÖRÜNÜ çok kötü vuruyor ve HURDACISINDAN,ÇELİK ÜRETEN Firmalara kadar piyasalar,adeta,kan ağlıyorlar.
ÇİN HALK CUMHURİYETİ HURDACILARI VURMUŞ.
HURDA PİYASALARINI ÇOK UCUZLATMIŞ.
Bunun yanı sıra MAMÜL ÜRÜN PİYASALARINI DA vurdu ÇİN HALK CUMHURİYETİ ve 2016 yılı itibarı ile DÜNYA PİYASALARI yine ÇİN HALK CUMHURİYETİNDEN gelmesi beklenen 8 milyon ton UCUZ ÜRÜN endişesini şimdiden duyuyor.
PEKİ ÜLKEMİZ “ÇELİK SEKTÖRÜNÜ KORUYUCU TEBDİR ALINACAK MI..?” yoksa “YAPILABİLECEK FAZLA BİR ŞEY YOK PİYASA BÖYLE DEVAM EDER,KALAN/KALIR,KALAMAYANA/FATİHA MI DENİLİR..”
Bakın ÜLKEMİZDE ÇELİK ÜRETİMİ 4 MİLYON TON AZALMIŞ.
Yani,ŞUAN YAPILAN ÜRETİM MİKTARI ile Ülkemiz İKİ KARDEMİR FABRİKASINI KAPATMIŞ,ÜRETİM DIŞI TUTMUŞ,böyle bir gelişmenin YARATTIĞI İŞSİZLİK nedir acaba..?
Demek ÜRETİCİLER VARDİYA SAYILARINI AZALTTI.
Vardiya sayısı azalınca işçiler sokağa/caddeye salındı demektir..
Ülke ÇELİK SEKTÖRÜ İÇİN BİR ÖNLEM ALINACAK MI..?

EFLANİ HAYVANCILIK,HAYVANSAL ÜRÜNLER İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DÜŞÜNCESİ VE BİR YORUM..
Dün EFLANİ HAYVANSAL ÜRÜNLER ÜRETİM ve YÖNETİM MESLEK YÜKSEKOKULU ile bağdaştırarak,paralel tutarak,EFLANİ HAYVANCILIK,HAYVANSAL ÜRÜNLER İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ kurulması önerisinde bulunmuştuk.
EFLANİLİ TÜCCARIN OĞLU rumuzu ile bir yorum geldi.
Bu yorumu yollayan okurumuz,yazımızı/önerimizi beğendiğini yazıyor..
Sağolsun şahsımıza da takdir hislerini göndermiş.
Şuan itibarı ile Eflani MESLEK YÜKSEKOKULU ismini aldığı HAYVANSAL ÜRETİM/YÖNETİM ile ilgili öğretim yapmıyor,yaptığı öğretim İŞ GÜCÜ ve İŞ GÜVENLİĞİ..
Eğer Eflani HAYVANCILIK,HAYVANSAL ÜRÜNLER/ÜRETİM İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ kurulursa,MESLEK YÜKSEKOKULU ile paralel müthiş işler çıkar ortaya.
Öğretim Üyeleri DANIŞMANLIK yapabilecekleri birçok Tesisin Eflani’de kurulu olduğunu görürler,Öğrenciler staj,Okul sonra iş bulmak gibi konularda çok rahat ettiklerini görürler..
BU KONU ÇOK CİDDİ BİÇİMDE DÜŞÜNÜLMELİ..
MESLEK YÜKSEKOKULU o zaman çok büyük ivme yakalar..

GIDA,TARIM,HAYVANCILIK BAKANLIĞI,EFLANİ İHTİSAS HAYVANCILIK,HAYVANSAL ÜRÜNLER ORGANİZE SANAYİ..
Karabük Vilayeti’nin İlçeleri arasında HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE en açık İlçe Eflani İlçemizdir,böyle bir geleneği,böyle bir uğraşı ve buna uygun arazi yapısı vardır.
O nedenle,Dönemin KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü,şimdi ki AK Parti Karabük Milletvekili Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL Eflani İlçemize HAYVANSAL ÜRETİM ve YÖNETİM MEZLEK YÜKSEKOKULU açılması kararını almıştır.
GIDA-TARIM-HAYVANCILIK Bakanlığı,Hayvancılık alanında geleneği,uğraşı,çabası olan birkaç yerde ORGANİZE SANAYİ Bölgesi kuruyor galiba.
Bu anlamda EFLANİ MUTLUKA AKILLARI GELMELİ.
Eflani HAYVANCILIK,HAYVANSAL ÜRÜNLER/ÜRETİM İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ kurulursa,alt yapısı,MESLEK YÜKSEKOKULU olacaktır kuşkusuz..
Bu konu üzerinde mutlaka durulmalı..
BU YÖRE HAYVANCILIĞIN MERKEZİ OLABİLİR..

1 KASIM ERKEN GENEL SEÇİMİNDE “ÇOK BÜYÜK BİR ZAFER KAZANAN..” AK PARTİ İL YÖNETİMİNDE SIKINTI MI VAR.?
1 Kasım Erken Genel Seçiminde ve Karabük Ölçeğinde “ÇOK BÜYÜK BİR ZAFER KAZANAN..” AK Parti İl Yönetiminde sıkıntıların olduğuna ilişkin haberler alıyoruz.
Daha önce AK Parti içinde Siyaset yapmış bazı isimler “MEVCUT İL YÖNETİMİNDE ÇOK HALİSENE VE AK PARTİLİLİK DURUŞU İÇİNDE ÇALIŞAN GENİŞ BİR KESİM VARDI..” diyorlar.
Ardından hemen ilave ediyorlar “ANCAK BU SONUCUN ALINAMAYACAĞINI SÖYLEYENLER.SONUCUN 1-1 OLACAĞINI İLERİ SÜREREK MORAL BOZAN BİRKAÇ ARKADAŞIN OLDUĞUNU DA GÖZDEN KAÇIRMAMAK GEREK..”
Bunu söyleyenler “AK PARTİ İL BAŞKANI Sayın TİMURÇİN SAYLAR,İL YÖNETİM KURULU’NUN BÜYÜKÇE BİR BÖLÜMÜ ÇOK FEDAKAR BİR ÇALIŞMA YAPTILAR..” hakkını teslim ediyorlar.
Ancak ;sürekli “SONUÇ 1-1 BİTER SÖYLEMİNİ YAYMAYA ÇALIŞANLARDAN DA..” söz ederek “İL YÖNETİMİ BAZI İSİMLERLE YOLUNU AYIRMALI..” gibi değerlendirmeler yapıyorlar.
AK Parti içinde Siyaset yapan herkesin “SEÇİMİN 2-0 BİTECEĞİNE İNANMASI GEREKTİĞİNE..” dikkat çeken bu AK Partili kardeşler “BUNA İNANMAYANIN SESSİZCE AYRILMASI GEREKİR/GEREKİRDİ..” değerlendirmeleri dikkat çekiyor.
Bu söylemi yaymaya çalışanların “AK PARTİ LİSTESİNİN ÇOK GÜÇLÜ OLDUĞUNA BİLE DİKKAT ETMEDİKLERİNİ..” söyleyen bu kardeşler “BU MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA GÜVENSİZLİK YAYMAK İÇİN 1-1 BİTER DEMEK,TUTAR MIYDI,İŞTE TUTMADI..” diyorlar.
“Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN ÇOK BÜYÜK BİR İSİM..”
“Sayın BURHANETTİN UYSAL POTANSİYELLİ BİR İSİM..”
Bu iki ismin bulunduğu bir Milletvekili listesinin fire vereceğini beklemek “BUNU BEKLEYENLERİN SİYASET BİLGİSİNİN HİÇ Mİ HİÇ OLMADIĞI BESBELLİ..” diyerek ağır eleştiriler dile getiriyorlar.
AK Parti içinde bir sıkıntı var gibi görünüyor..

SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN HASTA OLDUĞU İÇİN MAZBATA ALMAYA GELEMEDİ VE SEÇİM ÇALIŞMALARI SIRASINDA..
1 Kasım Erken Genel Seçimi sırasında,müthiş bir performans gösteren ve adeta parmak ısırtan bir çalışma temposu gösteren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN dün mazbata alma törenine gelemedi.
HASTA YATIYORMUŞ Sayın ŞAHİN.
Hangi AK Partiliyi görsek “ABİ Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN MÜTHİŞ ÇALIŞIYOR.SABAH 6.30-7.00 GİBİ ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR GECE EN AZ 24.00 GİBİ DİNLENMEYE ÇEKİLİYOR..” diyorlardı.
HERKES BİRBİRİNE ÖRNEK GÖSTERİYORDU..
MÜSİAD’IN verdiği yemekte karşılaştık Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN ile ve bize “SERUMLA AYAKTA DURUYORUM.SÜREKLİ SERUM YİYOR VE ÇALIŞMALARI AKSATMAMAYA ÇALIŞIYORUM..” gibi bilgiler vermişti.
Demek,vücut sonunda pes etti Sayın ŞAHİN yatağa düştü..
Dün AK Parti Karabük Milletvekili Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL mazbatasını aldı ve kalabalık bir grupla birlikte “KARABÜK SEÇMENİNE LAYIK OLACAĞIMIZDAN KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN..” mesajını verdi.
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’E geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
En kısa süre içinde ayağa kalkar İnşallah..

KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ VE İLAVE 200 YATAKLI YENİ BİNA,KARABÜKSPOR-İMAM HATİP..
KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA Hastanesi’ne 200 yeni YATAK İLAVESİ için EK BİNA YAPILACAĞI biliniyor,hatta,SEÇİM SIRASINDA bu ek bina için 250 yatak kapasiteli olması için çalışma yapılacağı söylenmişti.
BUNUN İÇİN İKİ AYRI KONUNUN HALLİ GEREKİYOR.
Bu iki ayrı konu da KARDEMİR ile bire/bir bağlantılı ve kulaklara fısıldanan bir başka gerçek ise AK Parti içinde KARDEMİR’E pek sıcak bakmayan bir kesimin olduğu..
KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ nasıl büyüyecek,nereye doğru,hangi istikamete büyüyecek,öncelik İMAM/HATİP LİSESİ’NİN bulunduğu arazı..
İMAM HATİP LİSESİ için ÇAMLIK MAVKİİ’NDE bulunan ve mülkiyeti KARDEMİR’İN olan bir alan var,o alana,KARDEMİR BİR İMAM/HATİP LİSESİ ve KÜLLİYESİ yaptıracağını söylemişti..
BU BİRİNCİ KONU.
İkinci konu ise,KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN kullandığı YAŞAR KAPTAN ÇEBİ İDMAN SAHİSİ ve orada ki HİKMET FERİDUN TANKUT Tesisi..
Buraların mülkiyeti KARDEMİR’İN üzerine..
BU İKİ AYRI KONU HALLEDİLİRSE,KBÜ Şirinevler Eğitim/Araştırma Hastanesi’ne 200 veya daha fazla EK YAPABİLMEK mümkün olacak,ancak,KARDEMİR’İN 2015 yılı bilançoları da orta yerde,bu harcamaları yapabilir mi..?
Bu iki konunun süratle halledilmesi gerekiyor..

MÜZİK İLE MİZAHI BİRLEŞTİREREK GÜZEL ESERLER VEREN CELAL ŞAHİN “ADAMINI BULAMAZSAN MADAMINI BUL..”
Bir zamanlar MÜZİK ile MİZAHI çok ama çok güzel bağdaştıran,CELAL ŞAHİN isimli bir sanatçımız vardı,uzun süredir ne radyolarda,ne de televizyonlarda göremedik kendisini.
ALLAH ÖMRÜNÜ UZUN ETSİN 90 YAŞLARINDA FALAN OLSA GEREK.
Sayın CELAL ŞAHİN’İN mizah yaptığı dönemlerde TORPİL ÇOK İŞLEYEN bir olaydı ve Allah ömrünü uzun etsin CELAL ŞAHİN’DE bu işi diline dolayarak çok güzel bir eser ortaya koymuştu.
TORPİL için “ADAMINI BULMAK..” deyimi de kullanılırdı ve Sayın CELAL ŞAHİN bu işi mizahi hale getirerek “ADAMINI BULAMAZSAN MADAMINI BUL..” şeklinde bir eser yapmıştı.
AKARDİYON veya MIZIKA İLE SESLENDİRİRDİ..
“ADAMINI BULAMAZSAN-MADAMINI BUL..”
Yani torpil için eğer ilgili olan YETKİLİYİ BULAMAZ veya ikna edemezsen EŞİNDEN DOĞRU İŞE GİRİŞ,TORPİLİ EŞİNDEN BULMAYA ÇALIŞ anlamında bir eserdi bu.
Karabük’te bu veya buna benzer işler oluyor mu acaba..?
Oluyorsa VERİLEN EMEKLERE yazık olmuş demektir..
Oluyorsa,İYİ NİYETLİ DESTEKLERE yazık olmuş demektir..
Her nerede olduysa elbet.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (9)
 • Hastane

  5000 Evlerde yıkılan Doğum ve Çocuk hastanesinin hemen üstünde çok büyük bir alan var. Bu yerin yüzlerce ortağa ait olduğu söyleniyor. Eğer devlet isterse burayı kamulaştırır. Burayada mesela fizik tedavi, doğum ve çocuk gibi üniteleri yapabilir. Hem 5000 Evler canlanır, hem de hastane sorunu çözülür. Ama Karabük’de kimse bu araziyi görmez, bu sorunda devam eder. Mevcut yer en azından Eğitim ve Araştırma Hastanesinin şu anki yeri kadar büyüklükte. Ama ne hikmetse burayı kimse görmüyor.

 • Rasim

  Adamanını bulamazsan madamını bul kimin eşi bu?

 • CELAL ŞAHİN

  AHMET BEY VALLAHİ MÜKEMMEL BİR KONU YAKALADIN.GENÇLER BİLMEZLER CELAL ŞAHİN AKORDİYONLA NE GÜZEL ÇALAR SÖYLERDİ ADAMINI BULAMAZSAN MADAMINI BUL DİYE.ŞİMDİ ADAMINI BULAMAZSAN AK PARTİLİYİ BUL.BUNU CELAL ŞAHİN DÖNEMİNDE NASIL MİZAHLAŞTIRIRDI DEYİLMİ.

 • Gönderen

  Ak parti sadece Karabük’te yükseliş göstermedi. 7 hazirandaki liste ile gidilseydi muhtemelen yine 2-0 yapacaktı….

 • AK Partili

  AK Parti halkın adamlarıyla çıktığı yolda 87 bin oy aldı.Bunu kimse inkar edemez.Demek 7 Haziran yol kazası deyilmiş,tercih hatasıymış bu ortaya gün gibi çıktı artık

 • HALKIN ADAMI

  KARABÜKTE SEÇİM SONUCU AK PARTİ, 1 MHP 1 OLACAKTI BU SEÇİM HEPİMİZE SÜPRİZ OLDU HAYIRLISI ARTIK BUNDAN SONRA DURMAK YOK FOTORAF KARELERİNDE CIKABİLMAK İÇİN DEVAM

 • CHP Lİ

  CHP Genel Başkanını herkes beyeniyor,kibar,dürüst,kimseye çamur atmıyor projeleride iyi ama oy veren yüzde 25 i geçmiyor.Bunun izahı nedir Allaşkına.Adamın üstünde tek şaibe yok,amma torbasındada oy yok,bunun bir izahı olmalı deyilmi

 • AK PARTİLİ

  1 KASIM ÖNCESİNDE AK PARTİ 1 MİLLETVEKİLİ ZOR ÇIKARIR DİYEN,AK PARTİYE OY VERMEYİN DİYEN VARMIYDI YOKMUYDU.BUNLARIN DERDİ AK PARTİCİLİK DEYİL ADAMCILIK.MEHMET ALİ BEYE RAGMEN MEHMET ALİ BEYİN BULUDUGU MİLLETVEKİLİ LİSTESİNE OY VERİLMEMESİ YOLUNDA ÇALIŞMA YAPANLARI AK PARTİLİLER BİLMİYOLARMI.
  BUNLARIN AR DAMARI ÇATLAMIŞ.BUNNAR YÜZSÜZ İNSANLAR.ŞİMDİDE KEDİ GİBİ PARTİNİN İÇİNDE DOLANMAYA ÇALIŞIYOLAR

 • EFLANİLİ TÜCCARIN OĞLU

  AHMET ABİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.YORUMUMDAN BAHSETMİŞSİN TEŞEKKÜR EDERİM.SİZİN ÖNERDİYİNİZ İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ HAKKATEN EFLANİ-PINARBAŞI VE DADAY İLÇELERİNİ HAYVANCILIĞIN BAŞŞEHRİ YAPAR AMA BU İŞE KİM SOYUNUR BU İŞİ KİM YAPAR O BİRAZ MUAMMA.EFLANİDE ÖYLE BÜYÜK DÜŞÜNECEK KİMSE YOK.EFLANİ SİYASETİ MEMURLA MÜDÜRLE KAYMAKAMLA UGRAŞMAKTAN BUNLARI DÜŞÜNMEYE PEK FAZLA ZAMAN BULAMAZ.
  AHMET ABİ BU ÖNERİMİNİZİ DEVAM ETTİRİN ALLAŞKINA HELBET BİRİ ANLARDA İŞİN PEŞİNE DÜŞER.MESELA BURHANETTİN HOCA KURDUĞU OKULUN YÜCELMESİNİ İSTER BU İŞİN PEŞİNE DÜŞER.BÖYLE BİR ÜMİDİM VAR BENİM.ELLERİNDEN ÖPÜYORUM SEVGİLİ ABİM


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  25 +33 60
 2. Fenerbahçe

  24 +35 54
 3. Beşiktaş

  25 +20 49
 4. Adana Demir

  25 +20 45
 5. Trabzonspor

  25 +10 44
 6. Genişlet
 7. Başakşehir

  24 +8 41
 8. Kayserispor

  25 +3 38
 9. Konyaspor

  25 +2 34
 10. Karagümrük

  24 +4 31
 11. Antalyaspor

  25 -8 28
 12. Alanyaspor

  25 -11 28
 13. Sivasspor

  25 -7 27
 14. Kasımpaşa

  25 -13 26
 15. Gaziantep FK

  25 -8 25
 16. MKE Ankaragücü

  24 -10 25
 17. İstanbulspor

  24 -21 24
 18. Giresunspor

  24 -19 23
 19. Hatayspor

  24 -28 23
 20. Ümraniyespor

  25 -10 22
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.