Karabük Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Ettiler

 • Haberin Tarihi: 11 Ocak 2018
 • Bu haber 301 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Karabük Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Ettiler

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Karabük Gazeteciler Cemiyetine ziyaretler devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Abdullah Çakır, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Durum, basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Mehmet Üstündağ , Çelik-İş Sendikası Şube Sekreteri Mustafa Karayel, Mali Sekreter Ali Bilen, Teşkilatlandırma Sekreteri Kenan Yılmaz, Eğitim Sekreteri Emrullah Aydın ve CHP İl Eski Başkanı Av. Erdoğan Dinçel, Karabük Gazeteciler Cemiyetine ziyaret ettiler.

Ziyarette Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya,Başkan Yardımcısı Nuray Alpboğa, Yönetim Kurulu Üyeleri Sadık Arslan, Nurettin Acar ve Hakan Tuçer de hazır bulundu.

Ziyaretlerde yapılan konuşmalarda basının önemine vurgu yapılarak “Demokrasinin, ahlakın ve adil düzenin vazgeçilmez birer aktörü olan basın yayın organları, toplumun gözü, kulağı ve sesi konumundadır. Gazeteciler, doğru, ilkeli ve tarafsız haberleri ile topluma her daim ışık tutarlar. İletişim çağının hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde bu anlayışla görev icra eden tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımızla kutlarız” dediler.

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ise ziyaretlerinden dolayı CHP İl ve Merkez İlçe Başkanına, Çelik-İş Sendikası Yöneticilerine ve CHP İl eski Başkanı Erdoğan Dinçel’e teşekkür ederek, basının sorunlarına dikkat çekti.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • jeton
  11 Ocak 2018 23:22

  Bu CHP DE JETON 5 KÖŞE
  DÜN 10 OCAKTI
  AKP VE KARABÜKTEKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BAŞKANLARI GAZETECİLERİ KUTLADI.
  CHP YİNE GEÇ KALDI
  11 OCAKTA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
  Bİ KEZ DAHA EFFERİN

 • chp
  12 Ocak 2018 09:13

  Arkadaşım bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma.Randevu saatleri çakıştığı için bir sonraki güne randevu verildi .Eleştiri yapmak için fırsat beklemeyin.

 • jeton
  12 Ocak 2018 16:13

  öyle ya bir günde sadece 2 saat var randevulu onu da AKP ile diğerleri kaptı.
  siz inaniyor musunuz buna
  niye unuttuk demiyorsunuz.
  saat 10.00 dan akşam saat 18.00 kadar istense randevulu görüşülebilir.

 • EEE NE OLDU GECİKİNCE
  12 Ocak 2018 16:27

  BUNLAR NE BİÇİM CHP Lİ ANLAMAK ZOR.EEE NE OLMUŞ BİR GÜN GECİKİNCE.PARTİNİN OYLARIMI DÜŞMÜŞ LAHU NE KADAR BASİT ŞEYLER ELEŞTİRİ KONUSU YAPILIYOR.BU ANLAYIŞLA CHP SİTTİN SENE İKTİDAR FİİLAN OLAMAZ.BU KADAR BOŞ BELEŞ İŞLERLE GÜYA YÖNETİMLER ELEŞTİRİLECEK.ŞİMDİ BUNLARI YAZAN NE KAZANDI,CHP NE KAYBETTİ.?BIRAKIN BÖYLE SAÇMALIKLARI ALLAHAŞKINA BIRAKIN

Bir Yorum Yazın