Karabüklü Bürokrat Muharrem Kaya’ya Plaket

  • Haberin Tarihi: 19 Aralık 2017
  • Bu haber 771 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Karabüklü Bürokrat Muharrem Kaya’ya Plaket

Karabük Sosyal Güvenlik kurumunda bürokrat olarak görev yaptıktan sonra şu anda da Alanya’da SGK Müdürlüğü görevini sürdüren Muharrem Kaya, yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Alanya belediye başkanı Adem Murat YÜCEL’den plaket aldı.

Yaklaşık 5 ay önce Alanya SGK Müdürlüğü görevine atandıktan sonra kısa süre içinde başarılı hizmetlere imza atan Muharrem Kaya Alanya halkının takdirini topluyor.

Bu manada yapmış olduğu gayretler sonucu yarım kalmış hizmet binası için Alanya SGK binasının bitme aşamasına geldiği bilgileri verilirken,Konu ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Alanya SGK Müdürü Kaya, “Halkla devleti kucaklaştırma parolası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kısa dönemde tüm kamu kuruluşlarını Alanya ya yapılabilecek iş ve işlemler için istişareler yapmak üzere ziyaret ettik. Ayrıca müşteri olarak gördüğümüz başta Turizm sektörü olmak üzere diğer sektör işyerlerinin bir çoğunu ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Müdürlük personelinin moral ve motivasyonunun üst seviyede olması için sosyal etkinlikler düzenleyerek, personelin vatandaşa hizmetini en iyi şekilde vermesini sağlıyoruz.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımıza daha iyi hizmetler vermeye gayret edeceğiz” dedi.

Kaya ayrıca; Karabük halkına da bir mesaj göndererek, bir hemşehriniz olarak Alanya’da bir kapınız olduğunu unutmayın.Tüm Karabük halkına selam ve sevgilerimi gönderiyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın