Uysal’a 7’den 70’e yoğun ilgi

  • Haberin Tarihi: 18 Mart 2019
  • Bu haber 211 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Uysal’a 7’den 70’e yoğun ilgi

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a halkın teveccühü her geçen gün bir kartopu misali büyüyerek artıyor. Gittiği her mahalle toplantısında, mahalle sakinleri yoğun ilgi ve alaka ile karşılanıyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Atatürk mahallesindeki vatandaşlarla buluşan Başkan adayı Uysal, burada yaptığı konuşma da, “Karabük 10 yıldır Belediye tarafından yeterli hizmet görmediği için her geçen gün kan kaybetmeye devam ediyor. Karabük’ün ekmeğini aşını büyütmediğiniz sürece bu kan kaybetme devam edecektir. Hazırladığımız ve belediye başkanı olduğumuz da kazmayı vuracağımız bu projeler bu güzel şehrin ekmeğini aşını büyütecek projelerdir. Mevcut Belediye Başkanı Karabük’ün ekmeğini aşını büyütecek projelerden biri olan Havaalanı projesini şimdi başka yerlere yapılması gerektiğini belirtiyor. O iste de istemese de bu havalimanı Karabük’e yapılacak. Projesi çizildi, ödenekleri hazır, kamulaştırılma işlemlerine başlanıldı. Kamulaştırılma bittiği an havaalanı yapım çalışmalarına başlanılacak. Sizlere dağıttığı gazetede borcu olmayan belediye yazıyor. Size doğru söylemiyor. Ben onun doğru söylemediğini, belediyenin borcu olduğunu hatta oturduğu başkanlık binasının dahi ipotekli olduğunu belgelerle ispatlıyorum. Borcu olmayan belediye mahallelere hizmet götürmez mi? Sizin mahallenizin yolunuzu, kaldırımınızı yapmaz mı? Size hizmet götürmez mi? Dertlerinize çare olmaz mı? Belediye Başkanlığının bir adı da “Şehri Emin” yani şehrin en emin kişisi, size doğru söylemeyen, nasıl bu şehrin şehri emini, yani nasıl Belediye Başkanı ? Mahallenizin dertlerinizi biliyorum. İnşallah ilk önce Allah’ın İzni, sonra sizlerin destekleri ile el ele, gönül gönüle 1 Nisan’dan itibaren birlikte mahallenizin ve diğer mahallelerimizin dertlerine çare olacağız” dedi.

Konuşmalardan sonra mahalle halkının dertlerini tek tek dinleyen Uysal, vatandaşlarla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mahalle toplantılarında Başkan adayı Uysal’a meclis üyesi adayları ve partililer eşlik etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın