Vali Gürel, Darıca Karabüklüler Derneğini Ziyaret Etti

  • Haberin Tarihi: 3 Şubat 2020
  • Bu haber 3112 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Vali Fuat Gürel, Darıca’da yaşayan Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu ve Yenice’li hemşerilerimizin bir araya gelerek kurdukları Darıca Karabüklüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Darıca’da bulanan dernek lokalinde gerçekleşen ziyarette DKDER Onursal Başkanı Arif Yenigökgöz, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Torun ve Kocaeli Karabüklüler Dernek Başkanı Muharrem Köse ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ve Karabüklü hemşerilerimizden oluşan dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden Vali Gürel, dernek olarak gerçekleştirdikleri etkinlikler ve çalışmalar hakkında Onursal Başkan Yenigökgöz’den bilgiler aldı. Ayrıca Karabük hakkında sohbetler edildi. Karabük’te ve hemşerilerimizin yaşadığı şehirlerde kaynaşmayı sağlayacak bir kısım etkinlikler yapılması gerekliliği konuşuldu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren DKDER Onursal Başkanı Arif Yenigökgöz, Dernek Başkanı İsmail Torun, Kocaeli Karabüklüler Dernek Başkanı Muharrem Köse ve yönetim kurulu üyeleri ile Karabüklü hemşerilerimiz nazik ziyareti için Vali Fuat Gürel’e teşekkür ettiler.

Sıcak karşılama ve samimi sohbetleri için Darıca Karabüklüler Derneği Başkanı, yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür eden Vali Gürel günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Dernek Lokalinden ayrıldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın