Vali Gürel, “Destek Bizden Başarı Sizden.”

  • Haberin Tarihi: 12 Kasım 2019
  • Bu haber 3582 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Vali Fuat Gürel, 5000 Evler de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşaatı tamamlanarak bu yıl hizmete sunulan ve değişik branşlar kapsamında tefrişi yapılarak kullanıma sunulan 7 adet çok amaçlı salonu bünyesinde barındıran Çok Amaçlı Spor Salonunu ziyaret ederek geçtiğimiz aylarda “Karabük’te Spor Kardemir ile Büyüyor” projesi kapsamında imzalanan protokol kapsamında Geçlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından belirlenen ve Kardemir AŞ. tarafından ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alımı yapılan spor malzemelerinin sporcularımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

İlimizdeki spor branşlarının ihtiyaçlarının temin edilmesi amacıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve antrenörler tarafından belirlenen ve Kardemir AŞ. tarafından ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alımı yapılan spor malzemelerini inceleyen Vali Gürel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin’den bilgiler aldı. Güreş, Boks,  Judo, Atletizim, Voleybol, Taekwando, Cimnastik ve Eskrim salonlarını ziyaret ederek antrenörler ve sporcularla bir süre sohbet eden Vali Gürel sporculara başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Avrupa Tekvando Birliği (WTE) tarafından İtalya’nın Bari kentinde düzenlenen Avrupa Para Tekvando Şampiyonası’nda Erkekler K44 61 kiloda Avrupa üçüncüsü olarak bronz madalya kazanan Güleç Petrol Karabük Çınar Spor Kulübü sporcusu Alican Özcan’ı tebrik ederek altın ile ödüllendiren Vali Gürel, sporcu ve antrenörü ile bir süre sohbet ederek başarılarının devamı diledi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın