Bölgenin Sesi Gazetesi
 

100. Yıl Yaşam Kompleksi İnşaat Çalışmaları Sürüyor

Yayın: 21.08.2015 10:26
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yeni dönem seçim projelerinden olan 100. Yıl Yaşam Kompleksi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

Karabük Belediyesi tarafından yapımı devam eden 100. Yıl Mahallesi’nde ki Yaşam Kompleksi inşaatının 2016 Yılının Haziran ayında bitmesi hedefleniyor. Karabük’ün en kalabalık yerlerinden biri olan 100. Yıl Mahallesinde, kompleksin yapılmasının bölgeye hem ticari hem de sosyal yönden hareketlilik kazandırması hedefleniyor.

30.05.2015 tarihinde başlayan 100. Yıl Yaşam Kompleksi projesinin 2016 yılının Haziran ayında bitirilmesi planlanırken, bu proje hem 100. Yıl mahallesine hem de Karabük’e hitap edecek bir proje olacak olup, projenin içinde iş merkezleri, kapalı otopark, kapalı pazar yeri ve her türlü aktivitelerin de yapılabildiği, hem ticari bakımdan hem de sosyal aktivite bakımından çok önemli bir proje olacağı bilgileri veriliyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)