Bölgenin Sesi Gazetesi
 

100. Yıl Yaşam Kompleksi İnşaatı Tüm Hızıyla Sürüyor

Yayın: 25.06.2015 10:15
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yeni dönem seçim projelerinden olan ve geçtiğimiz günlerde temeli atılan 100. Yıl Yaşam Kompleksi inşaatının tüm hızıyla devam ettiği haber verildi.

Proje ile ilgili verilen bilgide, 100. Yıl Mahallemizde hayata geçirdiğimiz bu proje sadece bulunduğu bölgeye değil yakın çevresine gerek sosyal yaşam açısından, gerekse alışveriş ve ticaret hareketliliği noktasında ciddi bir katkı verecektir. Bu proje bulunduğu bölgeye değer katması açısından etkileyici bir role sahip olacağı bildirildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

BinBin, Dünya Arabasız Kentler Günü’nde herkesi anahtar bırakmaya davet ediyor

Yayın: 23.09.2023 00:36
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Etrafa hassas teknolojiler geliştirerek karbon salımını azaltmayı amaçlayan BinBin, 22 Eylül Cuma günü (bugün) faaliyet gösterdiği tüm kentlerde kullanıcılardan açılış fiyatı almayacağını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, akıllı kent teknolojileri ve mikro-mobilite alanında çevreci tahliller sunan BinBin, tüm dünyada ekolojik istikrarın uygunlaştırılması hedefiyle özel otomobil kullanımından vazgeçilerek karbondioksit salımının azaltılmasının teşvik edildiği 22 Eylül Dünya Arabasız Kentler Günü’ne özel bir kampanya düzenliyor.

Bu kampanya kapsamında, şirketin faaliyet gösterdiği 5 ülkede 19 kentte kullanıcılar açılış fiyatı olmaksızın kısa aralı seyahatlerini keyifli hale getirecek.

Kurulduğu günden bu yana hibrit çalışma modelini benimseyen şirket, birebir vakitte 22 Eylül günü tüm ofis çalışanlarına konuttan çalışma imkânı sunuyor.

BinBin, etrafa ve sürdürülebilir bir geleceğin değerine dikkati çekmek için attığı bu adımla bireylerin toplu taşıma ve çevreci ulaşım metotlarını tercih etmelerini teşvik etmeyi amaçlıyor.