Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yeni dönem seçim projelerinden olan ve geçtiğimiz günlerde temeli atılan 100. Yıl Yaşam Kompleksi inşaatının tüm hızıyla devam ettiği haber verildi.
Proje ile ilgili verilen bilgide, 100. Yıl Mahallemizde hayata geçirdiğimiz bu proje sadece bulunduğu bölgeye değil yakın çevresine gerek sosyal yaşam açısından, gerekse alışveriş ve ticaret hareketliliği noktasında ciddi bir katkı verecektir. Bu proje bulunduğu bölgeye değer katması açısından etkileyici bir role sahip olacağı bildirildi.