14 Yaş Altı Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonası Karabük’te başladı

14 Yaş Altı Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonası Karabük’te başladı

Yayın: 01.04.2023 21:56
Paylaş:
A+ A-
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen 14 Yaş Altı Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonası, Karabük’te başladı.

Yenimahalle Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonaya, Ankara, Çankırı, Karabük, Sakarya, Eskişehir ve Zonguldak’tan 6 takım katılıyor.
Şampiyonanın ilk maçında Ant Spor, Çankırı Basketbol Akademi’yi 114-28, ikinci maçta ise Ankara Basketbol Akademisi, Sağlık Spor’u 116-31 yendi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, gazetecilere, Karabük olarak hem okul sporlarında hem ANALİG müsabakalarında hem de federasyon faaliyetlerindeki farklı branşlara ev sahipliği yaptıklarını söyledi.
Güven, şampiyona kapsamında 3 gün boyunca gerek seyirciler gerekse sporcular açısından güzel maçlar beklediklerini kaydetti.
Şampiyona, 3 Nisan Pazartesi günü sona erecek.(AA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.