2. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu Sona Erdi

2. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu Sona Erdi

Yayın: 04.04.2015 12:39
Paylaş:
A+ A-

3 Nisan Demir Çelik Fabrikaları’nın temellerinin atılması ve Karabük’ün kuruluşu etkinlikleri kapsamında, Karabük Üniversitesi tarafından düzenlenen ve üç gün sürecek olan 2.Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu ikinci gününde devam etti.

KBÜ Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu’nda devam eden 2. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu’na çok sayıda yerli ve yabancı akademisyenler, demir ve çelik üreticileri, teknoloji üreten firmalar, ihracat ve ithalatçıların yanı sıra sivil toplum kuruluşları, 2. Demir Çelik Sempozyumuna katkıda bulunan kurum ve kuruluşlar ve çok sayıda davetlinin katılımıyla sempozyumun açılışı gerçekleşti.

İki oturum üzerinden devam eden sempozyumda ‘Demir Çelik Endüstrisinde Isıl İşlem’ ve ‘Malzeme ve Metalürjide Simülasyon çözümler’ konusu ele alındı.

2.Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu dün KARDEMİR A.Ş. de gerçekleşecek panellerle sona erdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.