Bölgenin Sesi Gazetesi
 

50 Yıl Önceki D.Ç.L Mezunları Yemekte Buluşacak

Yayın: 03.04.2015 09:48
Paylaş:
A+ A-

1963-64 eğitim-öğretim yılında mezun olan Demir-Çelik Lisesi 6 Edebiyat A mezunları 50 yıl aradan sonra bu akşam yemekte buluşacaklar.

Esentepe Öğretmen evinde gerçekleşecek eski mezunlar yemek organizasyonu ile ilgili bir değerlendirme yapan Mesut Doğanlar, “50 yıl önce arkadaşlarıma 50 yıl sonra sizi Karabük’te sözünü vermiştik ve bu sözümüzü bu akşam tertip ettiğimiz Karabük buluşması ile gerçekleştiriyoruz. Bu akşam Ankara-İstanbul-İzmir gibi bazı İllerle birlikte Cumhuriyet kenti Karabük’te bulunan mezunlarla birlikte yaklaşık 40 kişilik sınıf arkadaşlarımızla yemekte buluşup, Karabük havasını yeniden soluyarak eski günlerimizi yad edeceğiz.Bu sebeple bugün akşam saatlerinde doğup büyüdüğümüz Karabük şehrinde bir araya gelip şehir turu gerçekleştireceğiz.Böyle bir organizasyondan dolayı çok mutluyuz ve katılan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer yandan, Demir-Çelik Lisesi eski mezunları Karabük buluşmasının ardından Cumartesi günü de Kastamonu’ya giderek İngilizce öğretmenleri Türkan Tarhan’ı ziyaret edecekler.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)