Karabük İdmanyurdu Kulüp Başkanı Adem Aydım’dan Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Karabük İdmanyurdu Kulüp Başkanı Adem Aydım, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Karabük Belediye Başkanlığı’na seçilen Özkan Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Ziyaret sırasında Başkan Aydım, Başkan Çetinkaya ile birlikte Karabük için güzel projelere imza atacaklarına inandığını belirtti. Aydım, yeni görevinin Karabük’e hayırlı olmasını temenni ederek, Çetinkaya’ya başarılar diledi.