Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Ak Parti Adayları İçin Tanıtım Toplantısı

Yayın: 13.04.2015 09:38
Paylaş:
A+ A-

AK Parti’den milletvekili adayı olarak gösterilen Osman Kahveci ve Sedat Namal için karşılama töreni düzenlendi.

Kemaloyman mevkiinde çok sayıda partili tarafından davul zurna eşliğinde karşılanan adaylar Kendilerini karşılayan partililerle tek tek tokalaşan milletvekili adayları daha sonra araç konvoyuyla şehir merkezinde tur attı.

Cuma pazarından AK Parti İl Başkanlığına kadar yürüyen AK Parti Karabük Milletvekili adayları burada parti önünde toplanan vatandaşlara hitap etti.

NAMAL: “HALKIN ADAMI ARANIZDA”

Parti binasının camında halk hitap eden AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, “AK Parti Genel Merkezimiz tarafından Osman Kahveci bey ve şahsıma milletvekili adaylığı nasip olmuştur. Bu nasip inşallah hayır olacaktır. Sizlerin dualarınız kabul olmuştur. Bundan sonraki destekleriniz ve dualarınızla Karabük 2023’lere uzanacak gelecek nesillere, çoluk çocuklarınıza ve İslam âlemine müjdeler kılacaktır. Karabük’te doğan, Karabük’te iş hayatına atılan, cemiyet hayatında bulunan, Karabük’te kazanıp Karabük’e veren, seçildikten sonra Karabük’e kazandıracak olan ‘Halkın Adamı’ aranızda. Durmak yok, yola devamın amacı, gelecek nesillerimiz ve ülkemizin, Cumhurbaşkanımızın da Dünya 5’ten büyüktür dediği gibi bizim bu yolda hizmet etmemiz yaratılış gayemiz olan insanlığın görevi olarak düşünüyorum” dedi.

KAHVECİ: “YENİ BİR REKOR KIRACAĞIZ”

AK Parti Karabük Milletvekili ve milletvekili adayı Osman Kahveci ise, uzun bir istişarelerden sonra kendisine yola devam denildiğini ve yanına da yakın dostu Sedat Namal ile birlikte aday gösterildiklerini ifade ederek, “Başbakanımız bize dedi ki; AK Parti’nin kalesi olan Karabük’e selam göndererek, bizim sizi aday göstermemiz yetmez. Karabük halkından vekaletinizi alın. Noterden değil halktan alın gelin dediler. İnşallah 7 Haziran’a kadar bu süreçte, kapı kapı, köy köy, mahalle mahalle gezerek Karabük’te yeni rekorlara imza atacağız. 2002’den bu yana 14 yılında 3 genel seçimi geride bıraktık. Her seçimde oyunu artırarak geçirdi. En büyük desteği Cumhurbaşkanlığı seçimde yüzde 65’lik bir oy ile Karabük’te vererek AK Parti sevdanızı gösterdiniz. AK Parti ile ülkeye barış, huzur, demokrasi ve kardeşlik geldi. Birçok engellerin kalktığı bir tarih AK Parti döneminde yaşandı. Bizde hizmet yapmak var ve sizlere hizmetçi olmaya geldik. Her şey 7 Haziran seçimlerinde belli olacak, yeni bir rekora imza atacağız” dedi.

İL BAŞKANI SAYLAR : “ TEŞKİLAT OLARAK SEÇİME HAZIRIZ”

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ise Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal’a sahip çıktıkları için toplanan kalabalığa teşekkür ederek, “AK Parti Karabük teşkilatları olarak seçime hazırız ve hazır olduğumuzu burada gösteriyoruz. Hem Karabük’e hem de milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti’nin iktidara gelmesini sadece biz istemiyoruz, Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında yaşayan bütün kardeşlerimiz AK Parti’nin iktidarda kalmasını istiyor. Bizde Karabük’te AK Partinin 2 milletvekili ile 13 senedir yaptığı hizmetlere devam etmek için varız diyoruz ve hazırız diyoruz. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğü ile AK Partinin iktidara devam etmesini dünya mazlumları da istiyor. Kosova’dan, Bakü’den, Kırım’dan ve dünyanın dört köşesinden ümmet de AK Parti’nin iktidarda kalmasını istiyor. Biz hem bu millete hem de bu ümmete hizmet etmeye devam edeceğiz. Her şey Karabük ve Türkiye için” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Hentbol: Erkekler Süper Lig

Yayın: 25.09.2023 20:24
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Hentbol Erkekler Süper Lig'de 5. hafta müsabakaları oynandı.

Ligde maçların sonuçları şöyle:

Rize Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor: 30-33

Beykoz Belediyespor-Bahçelievler Belediyespor: 36-22

Spor Toto-Beşiktaş Safi Çimento: 26-34

Trabzon Büyükşehir Belediyespor-Konya Büyükşehir Belediyespor: 32-30

İzmir Büyükşehir Belediyespor-Köyceğiz Belediyespor: 33-29

Bu arada, ligde Yunus Emre-Nilüfer Belediyespor maçı iptal edildi.