AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Demirkol, belediye çalışanlarını ziyaret etti

AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Demirkol, belediye çalışanlarını ziyaret etti

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.03.2024 16:48
Paylaş:
A+ A-

BOLU (AA) – AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Muhammed Emin Demirkol, Bolu Belediyesi personelini ziyaret etti.

Çalışanlara kolay gelsin temennisinde bulunan Demirkol, seçimi kazanması halinde belediyedeki bütün personelin çalışmaya devam edeceğinin sözünü verdi.

Sağlık müdürlüğü görevindeyken nasıl ekipçe çalışıp başarıyı yakaladılarsa, Bolu Belediyesinde de ekip ruhu ile çalışacaklarını belirten Demirkol, ziyareti sırasında belediye çalışanları tarafından çok güzel karşılandığını anlattı.

Demirkol, belediye çalışanlarının kendisi için de değerli olduğunu belirterek, “Herkesin içerisinde bütün gruplarda sözümüzü verdik. Burada da vermiş olalım. Hepsinin rızkı ve huzuru bize emanettir. Hiçbirisinin iş kaygısı, huzur kaygısı olmasın. Ben kendilerine de bunun sözünü orada verdim.” diye konuştu.

Başarıyı hiçbir zaman kendine mal etmediğinin altını çizen Demirkol, “Sağlık Müdürlüğündeki bu kıymetli başarılarımızı doktorumuzdan hemşiremize, temizlik görevlilerimizden güvenlik görevlimize, ATT'mizden radyoloji teknisyenimize ve laborantımıza kadar herkese mal etmiş bir yöneticiyim. Sağlık Müdürlüğündeki yönetici arkadaşlarımla, hastanelerdeki çalışanlarımızla müthiş başarıyı yakaladık.” şeklinde konuştu.

Demirkol, rızkın Allah'tan geldiğini ve kimsenin rızka mani olamayacağını vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Bir insanın siyasi düşüncesi, inanışı bizi ilgilendirmez. Örnek veriyorum, benden önce İl Sağlık Müdürlüğünde çalışan arkadaşlarımız, başka il sağlık müdürlerimizle veya başka başhekimlerle çalışmış arkadaşlarımız vardı. O dönemlerde en güçlü olan insanlar benim dönemimde de güçlü olabildiler. Çünkü iyi çalışıyorlardı. Ben onun adamı, bunun adamı yaftasını kesinlikle hiçbir kimse için kabul etmem. O yüzden de şimdiki belediye başkanıyla düzgün, liyakat ölçüsünde güzel çalışan, onun birebir çalışma arkadaşı olan bir kişi yarın benim de çalışma arkadaşım olabilir. Belki en yakın çalışma arkadaşım olabilir. Biz kimsenin rızkına mani olmayız. Hiç kimsenin ekmeğini engellemeyiz. Bu çok büyük bir kul hakkıdır.”

Projelere göre personel gerekirse liyakat ölçüsüyle alınacağını dile getirerek, “Belediye içindeki yerleştirmeler de yine liyakat içerisinde olacak. Yani bir yerin sorumlusu, liyakat ölçüsünde olacak. Bir yerin sorumlusunun liyakatli olmaması demek, oradaki bütün verimi düşürür. Biz de o sebeple liyakat ölçüsünde atamalarımızı yapacağız. Herkesin rızkı bize emanet.” değerlendirmesinde bulundu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.