AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, oyunu Düzce’de kullandı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, oyunu Düzce’de kullandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 01.04.2024 12:48
Paylaş:
A+ A-

DÜZCE (AA) – AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Düzce'de oy verdi.

Keşir, beraberinde AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Faruk Özlü ve AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile Özlü'nün oy kullanacağı Düzce Konuralp Ortaokulu'na gitti.

Özlü'nün oyunu vermesinin ardından açıklama yapan Keşir, seçimin huzur içinde geçeceğine inandığını belirterek, “Bugün seçim bitecek ama biz yarın yine hemşehrilerimizle, komşularımızla bir arada olacağız. Geçmiş dönemde yapılanlarla heyecanlanmıştık. Önümüzdeki dönemde de yeni projelerle inşallah heyecanlı bir 5 yıl bizi bekliyor.” dedi.

Keşir, daha sonra beraberindekilerle Farabi Anadolu Lisesine geçerek oyunu kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”