Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Ak Parti İftarda Buluştu

Yayın: 07.07.2015 10:40
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Karabük İl Başkanlığı tüm teşkilat kademelerinin davetli olduğu iftar yemeği programında buluştu.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu iftar yemeği programına AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Belediye Başkanları, Milletvekili aday adayları, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, mahalle temsilcileri katıldı.

Yıldırım Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen iftar programına katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Saylar, AK Parti’nin yüzde 41’lik oranla Türkiye’nin en büyük partisi olduğunu ve AK Parti’den başka ülkeyi yönetebilecek bir partinin olmadığını söyleyerek, “Seçim çalışmalarında gece gündüz demeden çalıştınız. İl ve İlçe bazında tüm kademelerimiz çok çalıştı. Bu gemi devam edecek, bu davaya hizmetimiz devam edecek. Hem bu millette hem de bu ümmete hizmetimiz sürecek. Sandıktan çıkan koalisyon ve sandıktan çıkanda başımızın tacıdır. Milletimiz böyle uygun gördü. Biz AK Parti olarak MHP olsun, CHP olsun buyurun kardeşim ülkeyi beraber yönetelim diye Genel Başkanımız, Milletvekillerimiz ellerini uzatıyor. Kendileri bilirler ve bu aşamadan sonra biz hiçbir zaman ülke yönetiminden geri durmayacağız. Sizler yüzde 41’ lik bir partinin mensuplarısınız. Bugün CHP yüzde 25, MHP yüzde 16 oy almıştır. Birinden yüzde yüz oyumuz fazla, bir tanesinden de yüzde bir buçuk katı fazla oyumuz var. Bu anlamda biz yüzde 41’lik oran ile Türkiye’nin en büyük partisiyiz ve AK Parti’den başka bu ülkeyi yönetebilecek bir parti de yoktur. Biz AK Partiyiz hizmetlerimize, çalışmalarımıza her daim devam edeceğiz” dedi.

KAHVECİ, “KARABÜK’TE HER İKİ KİŞİDEN BİRİ AK PARTİLİ”

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, 7 Haziran genel seçimleri sonrasında biraz üzüntü duyduklarını ama sandıktan çıkan her sonuca saygı gösterdiklerini ifade ederek, “AK Parti olarak Karabük’te yüzde 49 oranında oy aldık ve bu da demek oluyor ki Karabük’te her iki kişiden biri AK Partilidir. Biz bu sonuç sonrasında bir muhasebe yapıyoruz. Ne yaptık, niçin böyle oldu gibi bir muhasebe yapıyoruz; ama kesinlikle moralimizi bozmuyoruz. Çünkü Türkiye’nin AK Parti’ye ihtiyacı var, ümmetin AK Parti’ye ihtiyacı var. Siyasi büyüklerimiz de güzel bir politika ile hükümet kurma çalışmalarına devam edecek. Bizler ne söz vermişsek onu yerine getireceğiz; sizler için, memleketimiz için çalışmalarımız devam edecek” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yorumlar

  1. afiyet olsun

    yalamacı dondurmacılar karılı kocalı yalayın yalayıcılar. iranlının ALTINA YATMAKTAN ÇEKİNMEYEN BİDONLAR… YALAYIN YALAYIN. İRANLININ ALTINA YATIN….

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te otobüs yola çıkan domuza çarptı

Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Eflani ilçesinde otobüsün çarptığı domuz telef oldu.

İstanbul'dan Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine cenazeye gidenleri taşıyan M.Ö. yönetimindeki 34 ZC 8219 plakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ilişkin otobüs Akören köyü Kayalar Mahallesi yakınlarında yola çıkan domuza çarptı.

Çarpmanın tesiriyle otobüsün ön tamponuna sıkışan domuz telef oldu.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye grupları sevk edildi.

Kazada yaralanan olmazken domuz takımlarca bulunduğu yerden çıkarıldı.