AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ve Merkez İlçe Başkanı ile birlikte Ankara Caddesi’nde vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya geldi.
Bu ziyaret sırasında, hemşehrilerinin ve esnafın istek, talep ve önerilerini dinleyen Salt, samimi sohbetlerle Karabük halkının nabzını tuttu.
Görüşmelerin ardından bir açıklama yapan Ferhat Salt, “Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve Merkez İlçe Başkanımız ile birlikte Ankara Caddesi’nde hemşehrilerimizle ve esnaflarımızla selamlaştık, gönülden gönüle sohbet ettik. Hemşehrilerimizin ve esnafımızın istek, talep ve önerilerini dinledik, notlarımızı aldık. Kıymetli esnaflarımıza hayırlı, bereketli, bol kazançlar temenni ediyor, tüm hemşehrilerime hayırlı cumalar diliyorum” dedi.
Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Salt ve beraberindekiler, Karabük’ün daha iyi bir geleceğe taşınması için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Başkan Salt, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, halkla iç içe olmaya ve onların sorunlarını birinci elden dinlemeye devam edeceklerini ifade etti.