AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

Yayın: 07.06.2024 13:42
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ve Merkez İlçe Başkanı ile birlikte Ankara Caddesi’nde vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya geldi.

Bu ziyaret sırasında, hemşehrilerinin ve esnafın istek, talep ve önerilerini dinleyen Salt, samimi sohbetlerle Karabük halkının nabzını tuttu.

Görüşmelerin ardından bir açıklama yapan Ferhat Salt, “Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve Merkez İlçe Başkanımız ile birlikte Ankara Caddesi’nde hemşehrilerimizle ve esnaflarımızla selamlaştık, gönülden gönüle sohbet ettik. Hemşehrilerimizin ve esnafımızın istek, talep ve önerilerini dinledik, notlarımızı aldık. Kıymetli esnaflarımıza hayırlı, bereketli, bol kazançlar temenni ediyor, tüm hemşehrilerime hayırlı cumalar diliyorum” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Salt ve beraberindekiler, Karabük’ün daha iyi bir geleceğe taşınması için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Başkan Salt, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, halkla iç içe olmaya ve onların sorunlarını birinci elden dinlemeye devam edeceklerini ifade etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”