Ak Yürüyüşlerin Startı Yenimahalle’de Verildi

Ak Yürüyüşlerin Startı Yenimahalle’de Verildi

Yayın: 30.05.2015 13:45
Paylaş:
A+ A-

Yeni mahalle Salı Pazarı mevkiinden başlayan AK yürüyüşlere; AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, AK Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, İl ve Merkez İlçe teşkilatı ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

Mahallelerde evlerinin balkon ve camlarına çıkan mahalle sakinleri Ak Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal’a bayraklar ile el sallayarak, yürüyüşe katılanlar ise alkışlar eşliğinde destek verdi. Ak Yürüyüş’te Ak Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal; Namık Kemal Mahallesi mitinginde Mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmasında Karabük’ün AK Parti iktidarı döneminde şahlandığını, büyüdüğünü ve geliştiğini belirterek, “Yenimahalle benim doğup büyüdüğüm yerdir. Bunları gençlerimiz bilsin ki seçilecek milletvekilinin kendi içlerinden biri olduğunu görsünler. Gençlerimiz bilsin, bende bu sokaklarda büyüyen ve yetişen biriyim, bunun önemini bilsinler isterim” dedi.

NAMAL, “ESKİPAZAR İSMETPAŞA OSB İLE 3-4 BİN GENCİMİZ İŞ SAHİBİ OLACAK”

AK Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal, Karabük’te birçok görevde yer aldığını ve TSO Başkan iken Eskipazar İsmetpaşa OSB ile ilgili çalışmalar adına girişimlerde bulunduğunu ifade ederek; “Ben birçok görev yaptım. En önemli üç görevim, 2004 yılında Karabük Belediye Başkan yardımcısıydım. Bu mahallenin sorunlarını çok iyi biliyordum. İstasyon tarafından geçilemiyordu. Bayan kardeşlerimiz, hacı amcalarımız, gençlerimiz o bölgeden geçemiyorlardı. İşte orada bulunan yerleri kapatan bu kardeşinizdir. TSO Başkanı iken Eskipazar İsmetpaşa OSB’ yi söyledik. Bunu niçin söylediğimizi belirtiyim. İşsiz kardeşlerimiz var. Bizim iş, aş bekleyen bacılarımız, ağabeylerimiz, kardeşlerimiz var. İşte sanayileşme ve işsizliği önleme adına bu projeyi geliştirdik. Cenabı Allah sizlerin destekleri ve duaları ile bizlere 8 Haziran’da milletvekilliğini nasip ettiğinde bu projemiz ile 3-4 bin gencimiz iş güç sahibi olacaktır. Biz bunları konuştuk ve gerisini de getiriyoruz. Eskipazar İsmetpaşa Endüstri Bölgesi’ne Güney Kore’den otomotiv devleri geliyor” dedi.

NAMAL, “AK PARTİ DIŞINDDAKİLERİN HEPSİ AYNI ÇUVALIN İÇİNE GİRDİLER”

7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti’nin iktidara gelmemesi için diğer partilerin birlik içerisine girdiklerini ve bu amaç için diğer partilerin ellerinden geleni yaptığını kaydeden Namal, konuşmasına şöyle devam etti; “AK Parti şimdiye kadar ne yapmış diyorlar. Hastaneler, yollar yaptık. Doğuda dağlarda teröristler geçit vermezken biz Hakkâri Yüksekova’ya havaalanı yaptık. Kiralık tanklar ile dinimizi baskı altına almaya çalışırlarken, kuran kurslarını kapatmaya çalışırlarken şimdi milli tankımızı yaptık. Kendi mili silahımızı, uçağımızı yaptık. Bunları sizlere, vatanımıza hizmet etmek için yaptık. AK Parti’yi dağdaki teröristle mücadele etmiyor diye eleştiriyorlardı. Siz meydanlardan ip atmıyor muydunuz, şimdi ne oldu. MHP, CHP, HDP, Saadet, Büyük Birlik Partileri bütün hepsi ayın çuvala girdi. Tek hedefleri ülkede huzur, ülkede barış, ülkede kalkınma olmasın derdine düştüler. Bizim aziz halkımız bu oyunu bozacak ve 7 Haziran’da da bunların hepsi gidecektir. Bu partilerde, eskimiş başkanlarından bizim sayemizde kurtulacaktır. Biz dua ve destek ile milletimizin birliğini ve bütünlüğünü istiyoruz. Karabük halkı yapılanları takdir eder. Bizim yaptığımız hizmetlerde ortadadır. Bu seçim bütün seçimlerin anasıdır. Bu seçim hilal ile haçlının savaşı, İslam’ın geleceğinin savaşıdır. Ben bu önem ve ehemmiyeti belirterek seçimde kullanacağınız oyların hayırlar vesile olmasını temenni ederim. Bizleri desteklemeye devam edin. Allah yar ve yardımcımız olsun”

SAYLAR, “AK PARTİ MAZLUMLARIN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEK”

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, AK Parti’nin kendi başına sağ tarafta olduğunu diğer partilerinde sol tarafta yer aldığını belirterek; “Ben görüyorum ki Namık Kemal ve Atatürk Mahallesi kararını vermiş. Bu mahalle de doğmuş büyümüş milletvekili adayımızı 8 Haziran’da Ankara’ya göndermeye karar vermiş. Önümüzde bir seçim var ve AK Parti’nin karşısında olan gruplar var. Sağ tarafta AK Parti sol tarafta CHP ve aynı yerde Amerika’nın İslam ile ilgili Türkiye ile ilgili düşmanlık yapan ajanlar var. Hepsi aynı çuvalın içindeler. Biz şunu diyoruz Erbakan Hoca’nın kemiklerini sızlatıyorlar. Saadet Partisi, Muhsin Yazıcıoğlu’nun kemiklerini sızlatıyorlar, aynı çuvalın içine girdiler. Ben de milliyetçiyim bende bu bayrak için canımı veririm; ama 5 bin tane ülkücünün kemiklerini sızlatıyorlar. MHP’nin sesi çıkmıyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde HDP oy verilmesi anlamında hepsi birleşmiş ve barajı geçsin derdine düşmüşler, AK Parti az oy alsın derdine düştüler. Türkiye seçimde koalisyona gitsin amacını düşünüyorlar. Bu vesayet gruplarına biz müsaade etmeyeceğiz. AK Parti dünyadaki tüm mazlumların sesi olmaya devam edecek. Biz bu milletin hizmetkârıyız. 13 senede bu memlekete, Türkiye’nin her yerinde hizmet yaptık. Bu milletin ve ümmetin sesi olduk. 2002 yılından önceki Türkiye’nin halini biliyorsunuz. Yokluk, zulüm, ekonomik sıkıntı dönemlerini yaşattılar; ama şimdi bakın ülkemiz refah içerisinde ve bu ülkenin kasasında şunda 135 milyar dolar para var. AK Parti iktidarından önce kasada 1 milyar dolar para yoktu. Şimdi ülkemizin refah durumunu herkes görüyor. Biz inşallah ülkemize, milletimize, ümmetimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizleri desteklemeye devam edin. Allah’ın izniyle ülke olarak kalkınma da, büyüme de, gelişme de sizlerin destekleri ile devam edecek” diye konuştu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ordu’da evin duvarına çarpan otomobildeki 4 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

ORDU (AA) – Ordu'nun Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi yaralandı.

İlçenin, Buharı Mahallesi'nde, R.M. (54) idaresindeki 22 FR 146 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarındaki evin duvarına çarptı.

İhbar üzerine bölgeye, jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi.

Kazada yaralanan sürücü ile beraberindeki B.M. (21), H.M. (43) ve H.M. (15), olay yerindeki müdahalenin hastaneye kaldırıldı.