AKAY; “CHP Karabük ve İlçelerinde Ezberleri Bozuyor”

AKAY; “CHP Karabük ve İlçelerinde Ezberleri Bozuyor”

Yayın: 26.05.2015 10:30
Paylaş:
A+ A-

CHP Karabük Milletvekili Adayı Mustafa Akay, yaptığı açıklamada, “Karabük ve ilçelerinde ezberleri bozuyoruz” dedi.

CHP Milletvekili Adayı Mustafa Akay, yaptığı açıklamada, çalışmalarıyla ilgili bir değerlendirmede bulundu.

Akay, “Görülüyor ki, 13 yıllık iktidarda metal yorgunluğu tüm örgütlere sirayet edecek denli büyümüş. İktidar partisinin parti büyükleri de, adayları da, örgütleri tam anlamıyla metal yorgunluğuna yenik düşmüşler. Karabük ve tüm ilçelerinde dinamik olan,Cumhuriyet Halk Partisi örgütleri. Cumhuriyet Halk Partisi örgütleri gece-gündüz, dağ-bayır çalışarak, zafere ulaşmaya kilitlenmişler. Gezdiğimiz, ziyaret ettiğimiz ilce ve köylerde, işyerlerinde partimize ve adaylarımıza büyük bir teveccüh olduğu somut bir şekilde gözleniyor. Cumhuriyet Halk Partisi Karabük ve ilçelerinde ezberleri bozuyor. Bunun en bariz örneği, üç liderin Karabük’te yaptığı mitinglerde somut bir şekilde ortaya çıktı. Karabük’te yaptığımız miting Türkiye’de yankı buldu. Komşu illerden taşımanın yapılmadığı, binlerce korumanın olmadığı, kamudaki bürokratların zorla mitinge getirilmediği, döner ekmek, dondurmanın dağıtılmadığı, ancak ve ancak; insanların gönülden geldikleri mitingimizdeki coşku Karabük’te bir şeylerin değiştiği muştusunu verdi. Karabük’te CHP gümbür gümbür, emin adımlarla geliyor. Bu geliş, CHP’nin kurduğu Karabük’ün de aynı zamanda kurtuluşu olacaktır. Bu kurtuluşta iyi bir kurtuluş olacaktır. Taşeron firmalarda çalışanların dahi partinin izniyle işe alındığı, işçinin, emekçinin, esnafın sömürülmesinin katmerleştiği düzeni sona erdirecek bir kurtuluş olacaktır. En ücra köye de gidiyoruz, kente de gidiyoruz. Görüyoruz ki, insanların gözlerinin içi gülüyor. Bir an önce gelin diyor insanlar bize. Bu zulme, bu esarete, bu hiyanete, bu sömürüye, bu yolsuzluğa son vermeye gelin diyorlar. Biz de onlara söz veriyoruz. Geleceğiz ve yolsuzluğa son vereceğiz. Emeğin sömürülmesine dur demek için , Karabük’ün ekonomisinin yandaşların elinden hak edenin eline verileceği düzeni kurmak için geleceğiz. İnsanımızı sevdiğimiz için, Karabük’ümüzü sevdiğimiz için, vatanımızı sevdiğimiz için geleceğiz. Biz, CHP olarak 15 yılda 15 milyon genç yarattık, bunlar 13 yılda 17 milyon yoksul yarattılar. Bu hain düzene son vermek için geleceğiz. Geleceğiz ve insanlarımızı güldüreceğiz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ordu’da evin duvarına çarpan otomobildeki 4 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 21.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

ORDU (AA) – Ordu'nun Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi yaralandı.

İlçenin, Buharı Mahallesi'nde, R.M. (54) idaresindeki 22 FR 146 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarındaki evin duvarına çarptı.

İhbar üzerine bölgeye, jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi.

Kazada yaralanan sürücü ile beraberindeki B.M. (21), H.M. (43) ve H.M. (15), olay yerindeki müdahalenin hastaneye kaldırıldı.