Akçasu ve Çavuş Mahalle Toplantısına Yoğun Katılım

Akçasu ve Çavuş Mahalle Toplantısına Yoğun Katılım

Yayın: 15.10.2015 10:09
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy Mahalle Toplantılarına Akçasu ve Çavuş Mahalleleri İle Devam Etti.

İlk günden bu yana vatandaşların yoğun katılımı ve ilgisi ile gerçekleşen toplantı Kaçak Camii ( Lütfiye Camii ) misafirhanesinde yapıldı.

Toplantıda konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, öncelikle mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz daha önceki toplantılarda dâhil olmak üzere hep güzelliklerle yoğun ilgi ile karşılandık. Bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu’da yola çıktıklarında doğal gazı almayan mahalle kalmayacak demiştik sözlerini hatırlatan Başkan Aksoy; “Çok şükür hiçbir mahalle kalmadı doğal gazı almayan. Bu süreçte çalışmalar yeniden başlayacak. İkincisi doğal gaz geçer geçmez alt yapı çalışmalarına da hemen hız veriyoruz. Akçasu Mahallemizle ilgili önümüzdeki süreçte yapacağımız birkaç nokta var. Bunlardan bir tanesi ki bana göre en önemlisi derenin ıslahıdır. Bu hususta projeyi hazırlattı. Buraya set kapanları yapılacak. Yani ani yağmurlarda buraya sel gelmeyecek. Bununla birlikte yapılacak çalışma dokuya uygun olacak. İnşallah bu yıl içerisinde ihalesi de yapılacak. Çavuş mahallemizde de park talebi ve kanalizasyon ile ilgili talep var idi. Turizm sezonu biter bitmez inşallah bu çalışmaları başlatıp bir an evvel bitireceğiz” şeklinde konuştu.

Aksoy konuşmasının sonunda toplantıya iştirak eden her iki mahalle sakinlerine hitaben “2009 yılından bu yana kendilerinden destek ve dualarını esirgemeyen Safranbolulu hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı sonrası vatandaşlarla bir süre daha sohbet eden Başkan Aksoy’a Ak Parti Karabük Milletvekili Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’da eşlik etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.