Alfa Romeo ve Jeep, Türkiye’deki büyümesine Arkas Otomotiv ile devam etti

Alfa Romeo ve Jeep, Türkiye’deki büyümesine Arkas Otomotiv ile devam etti

Anadolu Ajansı
Yayın: 02.05.2024 12:00
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Alfa Romeo ve Jeep, Türkiye'de artan müşteri talebine yanıt vermek üzere bayi ağını genişletiyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Arkas Otomotiv'in Alfa Romeo ve Jeep bayiliği, İzmir Gaziemir'deki entegre tesisin açılış töreninin ardından faaliyete geçti.

Tesiste Alfa Romeo ve Jeep showroomları, servis alanları ve tesis misafirlerinin kullanımlarına özel şarj istasyonları yer alıyor. Ayrıca Arkas Otomotiv, aynı tesiste Maserati markasının da satış sonrası hizmetini de veriyor. Toplam 2 bin metrekare alana sahip olan tesis, modern yapısıyla dikkati çekiyor.

Alfa Romeo ve Jeep showroomu her iki markanın da yeni kurumsal kimliğini uygulayan ilk tesis olarak öne çıkıyor. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan showroom, dijital donanımlarıyla ön plana çıkıyor.

Açıklamada açılıştaki konuşmasına yer verilen Alfa Romeo ve Jeep Marka Direktörü Özgür Süslü, her iki markanın yeni bayilikleri için heyecan duyduklarını belirterek, “Alfa Romeo ve Jeep markalarının yeni kurumsal kimlik standartlarını bu tesiste müşterilerimizle buluşturmaya başladık. Değişen müşteri beklentilerine uygun olarak dijital uygulamalarla donatılmış showroomumuzda, müşterilerimiz teknolojinin yeniliklerini deneyimleme fırsatı bulacak. Çok amaçlı showroomumuz dijital uygulamalar ile hizmetlerinde fark yaratacak.” ifadelerini kullandı.

– “Müşterilerinin deneyimini daha ileriye taşıyacağız”

Süslü, Alfa Romeo'nun Stellantis Grubu'nun global premium markası olarak tüm dünyada atılım içinde olduğunu aktardı.

Ürün ataklarını yeni bayiliklerle destekleyerek daha fazla Alfa Romeo kullanıcısını yeni modellerle buluşturduklarını ifade eden Süslü, “İtalyan sportifliğinin temsilcisi Alfa Romeo, 2022'de tanıttığımız Tonale ile büyük bir atılım başlattı. Markamız yakında pazara sunacağımız Alfa Romeo Junior ile büyümesini devam ettirecek. İzmir'de Arkas Otomotiv ile açılan ikinci bayimiz de markamızın büyümesine destek olacak.” değerlendirmesini yaptı.

Süslü, Jeep'in yeni bayiliğinin markanın Türkiye'deki yolculuğuna güç katacağına işaret ederek, şu görüşleri kaydetti:

“1941'den bu yana maceracı yaşam tarzının ve özgürlüğün yollardaki sembolü olan Jeep, geçtiğimiz yıl tanıtılan tamamen elektrikli modeli Avenger'ın da katkısıyla ülkemizdeki istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Artan müşteri talepleri, daha yaygın bir bayi ağına sahip olma ihtiyacını doğuruyor. Arkas Otomotiv ile bu taleplere daha da hızlı yanıt vereceğiz. Arkas Otomotiv 4 ayrı şehirde 12 markası ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyor. Yeni bayimizle Jeep müşterilerinin deneyimini daha da ileriye taşıyacağız.”

Arkas Otomotiv Üst Yöneticisi (CEO) Can Yıldırım da şirket olarak, markaları bünyelerine katmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Ailemizin her geçen gün büyümesi bizim için gurur verici. Bu işbirliğinin uzun yıllara yayılmasını diliyoruz. Son trendlere uygun şekilde tasarladığımız bu entegre tesiste uzman ekiplerimizle Alfa Romeo ve Jeep tutkunlarının her zaman hizmetindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kaçakçılık operasyonunda 5 zanlı yakalandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.05.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışma yürüttü.

Çarşamba ilçesinde ruhsatsız silah ve mühimmat bulundurdukları tespit edilen M.G, B.K, S.U, C.İ. ve F.Ç’nin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Adreslerde arama yapan ekipler, 6 ruhsatsız av tüfeği, 2 ruhsatsız tabanca ile 742 tabanca fişeği ele geçirdi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, jandarmaya götürüldü.