Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığında vatani görevini yapan askerler 895 ünite kan ve 143 kök hücre bağışında bulundular.
Karabük Valiliğinden yapılan açıklamada “ Karabük Valiliğinden yap0ılan açıklamada “Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığındaki askerlerimiz 24 Nisan 2024 – 26 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenen Kızılaya Kan Bağışı faaliyeti kapsamında 895 Ünite Kan ve 143 Kök hücre bağışı yapılmıştır” denildi.