Bartın’dan kısa kısa

Bartın’dan kısa kısa

Anadolu Ajansı
Yayın: 02.11.2023 16:00
Paylaş:
A+ A-

BARTIN (AA) – Bartın'da İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu olağan toplantısı, Vali Nurtaç Arslan başkanlığında yapıldı.

Valilik 15 Temmuz Şehitleri Toplantı Salonu'ndaki toplantıda, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından önceki toplantıda alınan kararların gerçekleşme durumları ile denetim kurulu ve İŞKUR faaliyetleri değerlendirildi.

Toplantıda ayrıca, denetim kurulunun 2023 yılı temmuz-eylül ayları arasındaki denetim faaliyetleri ile çalışanların mesleki eğitimine yönelik kurs teklifi onaylandı.

– Bartın'da asfalt çalışmaları sürüyor

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Aladağ Mahallesi'nde 4 bin 650 metrekarelik alanda sıcak asfaltla yol düzenleme çalışması başlatıldı.

Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, gazetecilere, ihtiyaç duyulan noktalarda çalışma yürüttüklerini belirtti.

Üstyapı yenileme çalışmalarına yoğun şekilde devam ettiklerini aktaran Fırıncıoğlu, “Kısa zamanda Hendekyanı Caddesi, Aladağ Mahallesi 531. Sokak ve Esentepe Mahallesi Esentepe Caddesi'nde çalışmalarımızı tamamlayarak bu bölgelerdeki ulaşım sorununu ortadan kaldırdık. Buradaki çalışmaların ardından Aladağ Mahallesi Kanlı Türbe Caddesi'nde çalışma başlattık. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde 4 bin 650 metrekarelik alanda çalışmalarını sürdürüyor. Hasar gören yolu sıcak asfaltla sorunsuz hale getiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Türkeli’de 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu

Anadolu Ajansı
Yayın: 16.07.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – Sinop'un Türkeli ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında mevlit programı düzenlendi.

Merkez Camisi'nde düzenlenen programa Kaymakam Safa Kahraman ile vatandaşlar katıldı.

Öğle namazının kılınması ve İlçe Müftüsü Halil İbrahim Kömürcü'nün şehitler için dua etmesinin ardından katılımcılara ikramda bulunuldu.