Başkan Aksoy’un Mahalle Gezileri Sürüyor

Başkan Aksoy’un Mahalle Gezileri Sürüyor

Yayın: 14.09.2015 10:29
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, halkın istek ve taleplerini dinleyerek daha iyi hizmet sunabilmek ve çalışmalarımız konusunda istişare yapmak amacıyla mahalle toplantılarını sürdürüyor.

Gerçekleşen mahalle toplantısında Yeni Mahallenin Safranbolu’daki en sorunsuz mahalleler arasında yer aldığını dile getirirken alt yapısının hemen hemen tamamının bitirildiğini, yollarının asfaltladığını, Pazar yeri ile ilgili yapılacak olan çalışmanın dışında bir problem olmadığını söyleyen Başkan Aksoy; “Pazar alanı ile ilgili protokol bu gün imzalandı. Mevcut alanda bulunana eski binanın yerine bir Düğün Sarayı yapacağız. İnşallah bu projemiz tamamlandığında giriş katını Safranbolu’da, Safranbolu’ya yararlı işler yapan Sivil Toplum Kuruluşlarına, Derneklere tahsis edeceğiz. Yine pazarın müştemilatları var. Depo olarak mescit olarak olması gereken mekânlar var. Bundan sonra hafta arası o alanda kasalar falan olmayacak. Buradaki depolara konulacak. Üst taraftaki giriş katına bir SAKEM, eğitim merkezlerinin olduğu bir bölüm olacak. Üst katları da düğün salonu olarak düşünüyoruz. Safranbolu’da düğün salonuna ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

2016 yılı içerisinde de Pazar yerinin üstünün kapanacağı müjdesini veren Aksoy, çalışmaların ara verilmeden devam edeceğini söyledi. Toplantının sonunda duygularını dile getiren bir mahalle sakini ise, “ben mahallem adına size ve ekibinize Safranbolu’muz adına vermiş olduğunuz hizmetlerden ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.