Başkan Elif Köse Mesai Arkadaşlarını Ziyaret Etti

Başkan Elif Köse Mesai Arkadaşlarını Ziyaret Etti

Yayın: 14.09.2023 11:59
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Birim personelleri ile yemek yiyip sohbet eden Başkan Köse, mesai arkadaşlarının soru, görüş ve önerilerini dinledi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Belediye çalışmalarından kalan zamanları ‘ailem’ olarak tabir ettiği mesai arkadaşlarını ziyaret ederek değerlendiriyor. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Köse burada Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Mete Cenik ve müdürlük personelleri tarafından karşılandı. Bir süre mesai arkadaşları ile sohbet eden Başkan Köse personellerin soru, görüş ve önerilerini dinleyerek onlarla birlikte öğle yemeğini yedi. Su arıtma tesisinde, Safranbolu’ya sağlıklı suyun akışını sağlayan sistemleri inceleyen Başkan Köse, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Mete Cenik’ten bilgiler aldı. (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.