Başkan Hasan Arat Hakemlerle İlgili Açıklamalarda Bulundu

Başkan Hasan Arat Hakemlerle İlgili Açıklamalarda Bulundu

Yayın: 02.04.2024 10:41
Paylaş:
A+ A-

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Hasan Arat, Türk futbolunda yabancı hakemlerin kullanılmasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Siyah-beyazlı kulübün düzenlediği iftar yemeği sonrasında konuşan Arat, yabancı hakem önerisine olumlu yaklaşarak, “Yabancı hakem konusuna sıcak bakılmalı. TFF, çok adaylı bir seçime gitmeli. Kurullar da seçimle gelmeli” ifadelerini kullandı. Ayrıca Türk futbolundaki sorunlara da değinen Arat, son dönemde yaşanan olaylara tepkisiz kalınmaması gerektiğini vurgulayarak, “Hakkımızı aramaya devam edeceğiz” dedi.

Beşiktaş Başkanı, aynı zamanda Semih Kılıçsoy’a da destek verdi ve onun kırmızı çizgilerinden biri olduğunu belirtti. Özellikle son dönemde Türk futbolunda yaşanan çeşitli sorunlara karşı çıkışlarını sürdüren Arat, Beşiktaş’ın ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da yabancı hakem önerisine destek verdiğini hatırlatarak, bu konuda benzer bir duruş sergilediklerini gösterdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te 195 bin dekar alana hububat ekildi

Yayın: 18.04.2024 13:17
Paylaş:
A+ A-

Karabük’te 195 bin dekar alana hububat ekimi gerçekleştirildi.

Hububat, baklagil ve yem bitkileri üretiminin ağırlıklı olduğu kentte, Araç, Soğanlı ve Eskipazar çayları boyunca oluşan vadi tabanlarında sebze tarımı da yapılıyor.

Yaklaşık 370 bin dekar alanda tarım yapılan Karabük’te, 2023-2024 yılı üretim sezonunda 195 bin dekar alana hububat, 65 bin dekar alanda ise yem bitkisi ekildi.

10 bin dekar alana silajlık mısır ekilen ilde, Cemal Ovası’nda da yaklaşık 500 dekar alanda çeltik ekimi yapılıyor.