Bayram Tatili Uzatıldı, Bayram Tatili Kaç Gün Oldu?

Bayram Tatili Uzatıldı, Bayram Tatili Kaç Gün Oldu?

Yayın: 20.03.2024 10:05
Paylaş:
A+ A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kamu Çalışanlarına Ramazan Bayramı Öncesi Ek İdari İzin Verdi

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Nisan 2024 tarihinde başlayacak Ramazan Bayramı öncesinde kamu çalışanlarına ek idari izin verileceğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kararı Salı günkü yarım gün ve Pazartesi günüyle birleştirerek kamu çalışanlarına 9 günlük bir bayram tatili imkanı sağlamayı amaçladıklarını belirtti.

Kamuoyuyla paylaşılan açıklamada, “Kamu çalışanlarımızın 10 Nisan 2024 tarihinde başlayacak Ramazan Bayramı öncesindeki 1,5 günlük sürede idari izinli sayılacakları kararımızı kamuoyumuzla paylaşmak istiyorum. Böylece Salı günkü yarım günü ve Pazartesi gününü bayram tatiline ekleyerek kamu çalışanlarımıza rahatça değerlendirebilecekleri 9 günlük bir vakit verdik. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.