Belediye Başkanı Rafet Vergili’den “NAYLON FATURA “Açıklaması

Belediye Başkanı Rafet Vergili’den “NAYLON FATURA “Açıklaması

Yayın: 24.08.2015 10:17
Paylaş:
A+ A-

Karabük belediye başkanı Rafet Vergili aynı zamanda bir sanayici gözüyle son aylarda iyiden iyiye ayyuka çıkan “NAYLON FATURA” ile ilgili açıklama yaptı.

Konu ile ilgili sert açıklamalara yer veren Vergili, “Naylon Fatura ne demektir? Haksız yere elde edilen bir kazanç demektir. Namusuyla çalışıp vergisini ödeyen, devlete vergisini ödeyen, alın teriyle çalışan bir tüccarla hiçbir emek sarf etmeden para kazanmayı düşünen bir tüccar aynı kefeye koyulamaz. Herhangi bir siyasi şekilde bunu engellemek bana ahlak dışı bir harekettir. Eğer birileri böyle bir şeye cesaret ettiyse bu işin bedeli neyse ödemeli. Çünkü bunlar ne yapar? Her türlü rekabet ortamlarını baltalar, namusuyla çalışan iş adamlarının hayatını da baltalar, devlete de zarar verir. Yani her şeye zarar verir. Yani çok rahat bir para kazanarak, hiç emek sarf etmeden para kazanaraktan farklı bir yaşam içerisine girer. Bunları da durdurmak devletin görevi. Bana göre bu konu hakkında ne gerekiyorsa yapılmalı. Namusuyla çalışan bir vatandaşla ikisi ayrılıp gereği yapılmalı bununla ilgili de engelleme şudur budur gibi düşüncelerin içerisine hiç kimse girmemelidir” sözlerine yer verdi.

Yorumlar

  1. tebrikler

    Degerli Başkan namuslu bir tüccar namuslu bir sanayici hayatın hiçbir alanında naylon fatura filan kullanarak milletin hakkını çalmamalı.Seni bütün kalbimle tebrik ediyorum.Söylediklerin bazı isimlere KAPAK OLSUN Başkan.Seçimler geliyor bunlarda konuşulacak elbet

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.