Biletbayisi’nden Avrupa tatili rehberi

Biletbayisi’nden Avrupa tatili rehberi

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.04.2024 08:36
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Biletbayisi.com, Avrupa'nın etkileyici destinasyonlarını keşfetmek için kapsamlı bir rehber hazırladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Biletbayisi.com, Avrupa'nın en popüler destinasyonlarına uygun fiyatlarla uçmayı sağlıyor.

Colosseum, Vatikan Müzeleri ve Trevi Çeşmesi gibi ikonik yapıları ile ünlü İtalya'nın başkenti Roma, tarih severler için kaçırılmaz bir durak olarak öne çıkıyor. Şehri keşfetmek için ideal zamanlar arasında yer alan ilkbahar ve sonbaharda İstanbul'dan Roma'ya gidiş-dönüş uçak bileti ortalama 150 avroya satın alınıyor.

Venedik özellikle şubat ayında düzenlenen ünlü karnavalı ile ziyaretçilerini bekliyor. Kente İstanbul'dan ortalama 130 ila180 avro arasında bilet fiyatlarıyla gidiliyor. Paris'e ise İstanbul'dan 120 ila 200 avro arasında uçuluyor.

Fransa'nın diğer popüler lokasyonu Nice'e ise İstanbul'dan ortalama 180 avro karşılığında uçakla gidiliyor.

İspanya'da ise Barselona ve Madrid öne çıkıyor. Barselona, özellikle ilkbahar ve sonbaharda, şehri keşfetmek isteyenleri bekliyor. İstanbul'dan Barselona'ya gidiş-dönüş bilet fiyatları genellikle 100 ila 150 avro civarında değişiyor.

Sanat, kültür ve lezzetleriyle öne çıkan İspanya'nın başkenti Madrid, Prado Müzesi ve Kraliyet Sarayı gibi turistik yerleriyle biliniyor. Bahar aylarının gezi için tercih edildiği kente, 120 ila 170 avro aralığında değişen bilet fiyatlarıyla gidiliyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.