Bir Bilen’de Spor Tutkusu

Bir Bilen’de Spor Tutkusu

Yayın: 15.03.2024 13:06
Paylaş:
A+ A-

Bir Bilen’in son bölümünde, tam bir spor insanı olan Fatih Ünlü ile gerçekleştirilen keyifli bir sohbet yayınlandı. Programda, Fatih Ünlü’nün spor sevgisi, spor muhabirliğine başlama süreci ve amatör liglerdeki futbolculuk ve yöneticilik deneyimleri ele alındı.

Ayrıca, futbol zabıtalığından mikro milliyetçiliğin Anadolu’daki spor kulüplerine etkisine, Karabükspor’un hüzünlü yok oluş sürecinden lastikler ve maden suları ile yaşananlara kadar çeşitli konular üzerinde detaylıca konuşuldu.

Özellikle Türkiye’de sporun yerel bazda ilgi görmemesi ve gelişememesi üzerine yapılan tartışmalar, önemli bir yer tuttu. Karabük İdman Yurdu’nun yeni bir başlangıç olarak değerlendirilmesi ve Fatih Ünlü’nün “Bir Şehrin Yeni Umudu” belgesel filmiyle ilgili detaylar da programa yansıdı.

Spor spikerliği ve anonsçuluk kariyeriyle Karabük’ün Ertem Şener’i olarak anılan Fatih Ünlü, izleyicilere keyifli bir sohbet ve içerik dolu bir program sunarken, konuşulan konuların linki profilde yer aldı. İyi seyirler dileriz.

Haber Videosu İçin TIKLAYINIZ!

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.