Bolu’da oy kullanılacak okullar seçime hazır

Bolu’da oy kullanılacak okullar seçime hazır

Anadolu Ajansı
Yayın: 31.03.2024 16:00
Paylaş:
A+ A-

BOLU (AA) – Bolu'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde oy kullanılacak okullarda hazırlıklar tamamlandı.

Kentte, Yüksek Seçim Kurulu tarafından belirlenen okullarda seçimler için hazırlık yapıldı.

İl ve İlçe Seçim Kurulu görevlileri tarafından sabah saatlerinde sandıklar okullara getirildi.

Sakarya İlköğretim Okulu'nda görevliler tarafından teslim alınan sandık ve seçim paravanları sınıflarda belirlenen yerlere yerleştirildi. Okul ve sınıf girişlerine de sandık numaralarının bulunduğu yönlendirme yazıları asıldı.

Bolu genelinde 1061 sandıkta 239 bin 169 seçmen oy kullanacak.

Valiliğin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, seçim süresince 589 binada oy kullanılacağı, polis ve jandarmadan oluşan toplam 1785 personelin görev yapacağı bildirildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.