Bolu’da üç bant bilardo bölge turnuvası başladı

Bolu’da üç bant bilardo bölge turnuvası başladı

Anadolu Ajansı
Yayın: 28.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

BOLU (AA) – Bolu'da 48 lisanslı sporcunun katıldığı üç bant bilardo bölge turnuvası start aldı.

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bolu Bilardo İl Temsilciliği tarafından Bolu ve Düzce'den lisanslı 48 sporcunun katılımı ile düzenlenen bölge turnuvası, Karaçayır Spor Kompleksi içinde bulunan bilardo salonunda başladı.

Üç gün sürecek olan bölge turnuvasında dereceye giren sporcuların ödül ve madalyaları düzenlenecek olan törenle takdim edilecek.

Bolu Bilardo İl Temsilcisi Ömer Uçar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2023 yılında bir çok faaliyet düzenlediklerini belirterek, “Daha önceki yapmış olduğumuz turnuvalar bir tesisimiz olmadığı için özel salonlarda kısıtlı imkanlarla yapılıyordu.” diye konuştu.

Uçar, 2024 yılında Avrupa standartlarında bir tesise sahip olduklarını ifade ederek, “Bu tesisin açılımı ile bölgeye ev sahipliği yapıyoruz. Düzce ve Bolu'da 48 lisanslı sporcu ile bölgesel turnuvamız başladı. Bu turnuvamız üç gün sürecek.” dedi.

Yeni açılan salon içerisinde 4 adet üç bant ve 2 adet pul masasının olduğunu anlatan Uçar, salonda bulunan bütün ekipmanların tamamen profesyonel olduğunu söyledi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.