Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Boşandığı Eşinin Yanında Kafasına Sıktı

Yayın: 08.05.2015 09:52
Paylaş:
A+ A-

Karabük’te boşandığı eşinin yanına gelen kadın ruhsatsız tabanca ile kafasına sıkarak intihar etmek istedi. Kadının beyin ölümünün gerçekleştiği belirtildi.

Edinilen bilgiye göre, olay, Esentepe Mah. Taşkent Caddesi Başbuğa apartmanı zemin katta meydana geldi. M.O. (24) daha önce boşandığı eşi K.C. ile 5 ay önce yeniden yaşamaya başladı. Eski eşi ile tartışmaya başlayan M.O. evde bulunan ruhsatsız silahı alarak kafasına sıktı. Merminin sağ taraftan girip sol taraftan çıkması sonucu ağır yaralanan M.O., eski eşinin durumu 112’ye bildirmesi üzerine olay yerine gelen ambulansla KBÜ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Hastanede yapılan tüm müdahaleler sonrası M.O.’nun beyin ölümü gerçekleştiği bildirildi.

Diğer yandan, M.O ile K.C.’nin şiddetli geçimsizlik nedeniyle daha önce boşandıkları ve yaşları 3 ile 5 arasında değişen 3 çocuklarının ise yurda verildiği öğrenildi. M.O’nun eski eşi K.C gözaltına alındı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)